DAJ CYNK

Pierwszy DUOZ 3G lada dzień w Polsce

22.07.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5015

Ważne 0

0

Samsung wprowadza na polski rynek swój pierwszy telefon trzeciej generacji obsługujący dwie karty SIM - Samsung DUOZ B7722. W urządzeniu nie zabrakło też łączności WiFi i aparatu fotograficznego 5 Mpix.

Samsung wprowadza na polski rynek swój pierwszy telefon trzeciej generacji obsługujący dwie karty SIM - Samsung DUOZ B7722. W urządzeniu nie zabrakło też łączności WiFi i aparatu fotograficznego 5 Mpix.

Samsung DUOZ B7722 to pierwszy z DUOZów, który działa w standardzie 3G. Samsung wyposażył swój najnowszy model w kilka przydatnych funkcji biznesowych.

Aby pobrać potrzebne w danym momencie materiały, wystarczy połączyć się z firmowym serwerem przez HSDPA lub Wi-Fi, zaś klient poczty push e-mail (ActiveSync) zapewni stały dostęp do służbowej i prywatnej skrzynki. Ponadto Samsung B7722 pozwala przeglądać dokumenty zapisane w formatach MS Office.

Z telefonem Samsung DUOZ B7722 przełączanie pomiędzy kartami SIM nie jest potrzebne. Po wyjściu z pracy wystarczy jedno dotknięcie ekranu, a już możemy używać numeru prywatnego. Co więcej, użytkownik może ustawić o określonej godzinie automatyczną zmianę z jednej karty na drugą.

Samsung B7722 będzie dostępny w sprzedaży w Polsce na przełomie lipca i sierpnia w sugerowanej cenie detalicznej 1299 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się
26. ~mateush
0

2010-11-04 20:39:38

są może tutaj ludzie którzy mają telefon na 2 karty sim ? jak sprawa wygląda z info o stacji bazowej ? wkładając np. kartę Ery i Play będę widział takie info np. Era Lasy Chotomowskie i niżej Play ?

Odpowiedz

25. ~mimfor
0

2010-08-09 19:02:27

a pozatym za tą cene, będziecie mogli dostać dwa myphone z Androidem co relatywnie bardziej się opłaci i da większą satysfakcje.

Odpowiedz

24. ~mimfor
0

2010-08-09 19:01:01

jeśli chodzi o używanie dualsim to bardzo sprawdza się połączenie heyah i play fresh, tak jak proponują w zestawach dwufon z myphone. bo heyah ma bardzo tanie rozmowy do UE a play internet. takie rozwiązanie polecam.

Odpowiedz

23. ~adek
0

2010-08-02 10:37:09

what ? to jest już Sony Ericsson dual-sim 3G ? to może napisz kolego jaki to model i czy na reviewmobile.rus są już jego testy.

Odpowiedz

22. ~TYTUS
0

2010-07-27 20:25:14

dwie karty są zalogowane non stop w GSM i UMTS a jak ktoś dzwoni na jeden i drugi numer to ten dodatkowy, nie główny jest zajęty, przynajmniej u mnie w Sony Ericssonie Duoxie-1 tak jest.

Odpowiedz

21. ~
0

2010-07-24 17:41:02

Lubię ludzi konkretnych. Jeden pisał, że telefony są na 2 karty sim, ale ktoś nie może za jednym zamachem zadzwonić np. na numer Orange i Play, a później inny typ pisał, że można na 2 dzwonić i dwie non stop są zalogowane do sieci. To jak jest ku.. naprawde ?

Odpowiedz

20. Vincenzo
0

2010-07-23 13:04:09

MMSy i transmisja danych sa na 2 kartach SIM i obie sa aktywne równoczesnie. Brak MMSow i transmisji na 2 karcie dotyczyl tylko modelu D880. Od D980 obie karty sa trojzakresowe i w pelni wspieraja dane.

Odpowiedz

19. ~
0

2010-07-23 12:11:58

@11 to ty jesteś żal.pl Albo jesteś miłośnikiem zabytkowych ekranów, a zabytki są drogie, stąd cena telefonu 2x wieksza od realnej. /rudylis

Odpowiedz

2010-07-23 11:21:02

Wczoraj juz pojawil sie w sklepie internetowym samsunga za 1242 . I w ceneo mozna go znalezc za 1229zl .

Odpowiedz

15. code
0

2010-07-23 08:57:59

@13: operatorów dwóch, ale cell info tylko z jednego - tego, który ustawisz jako "główny". Korzystanie z netu, wysyłanie i odbieranie mms też dotyczy tylko "głównej" karty. Druga może tylko odbierać i nawiązywać połączenia.

Odpowiedz

14. ~Ado
0

2010-07-23 02:05:08

Znowu porażka, tylko jeden SIM aktywny. Co to za dual SIM? Chyba Dual shame. Chińskie IPhony mają już po 4 karty sim, CDMA, UMTS co chcesz wszystko na raz i zarządzalne.

Odpowiedz

13. ~
0

2010-07-23 01:18:40

Ciekawi mnie jedna kwestia w telefonach na 2 karty sim, serii Duoz- jest w nich cell info na kanale 50 ? Jeśli włożymy np. kartę Ery i Play to z ktorej karty będzie emitowana informacja ze stacji bazowej ? Z jednej sim czy z 2 ? Wygląda to tak na wyświetlaczu- PLAY i niżej Era, a pod tym cell info, np. Park Moczydlo ? Piotrek z Gąsocina

Odpowiedz

12. Vincenzo
0

2010-07-22 23:42:58

Jako szczesliwy od roku czasu posiadacz D980 Duoz poczekam na testy i moze go sobie sprawie. Chyba pojawil sie wreszcie nastepca dla mojego Duosika :) Pytanie tylko, czy bedzie mial tak jak poprzednik pokrowiec i 2 baterie w standardowym zestawie.

Odpowiedz

0

2010-07-22 23:04:43

Yes yes yes! Bosko! Za te pieniądze biorę bez zastanowienia :)

Odpowiedz

8. piokuk
0

2010-07-22 21:17:07

Ja tam czekam na Nokię C2.

Odpowiedz