DAJ CYNK

PayU: zmiana regulaminów doładowań

26.01.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4195

Ważne 1

0

PayU wprowadził w regulaminach zmianę maksymalnego czasu na doładowanie konta. Niedługo zmienią się również kwoty doładowań.

PayU wprowadził w regulaminach zmianę maksymalnego czasu na doładowanie konta. Niedługo zmienią się również kwoty doładowań.

Podana wcześniej informacja na temat zmiany maksymalnego czasu doładowania konta nie dotyczy wyłącznie sieci Play, a wszystkich operatorów, korzystających z doładowań w systemie PayU. Zmiana weszła w życie 25 stycznia.

To jednak nie koniec zmian. Od 6 lutego zacznie obowiązywać nowy regulamin. Zmienią się w nim przede wszystkim stawki doładowań, które zmienią się w następujący sposób:

  • Orange z 25, 50, 100 zł na 5, 10, 30, 40, 50, 100, 200 zł,
  • Plus z 5 do 150 zł na 5 do 500 zł,
  • Mix Plus z 10 do 150 zł na 10 do 500 zł.

Zobacz: PayU: regulamin doładowań od 25.01
Zobacz: PayU: regulamin doładowań od 06.02

Źródło tekstu: PayU; wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~adam
1

2015-01-26 21:32:48

wiem dlaczego tak zrobili. ostatnio cos im sie wiesza w systemie jak jest wiecej doladowan. przy ostatnim podwojnym doladowaniu w pla y ladowalem dwa numery i przy obydwu kasa z konta poszla a doladowania nie bylo, musialem do nich dzwonic.w normalny dzien, jak nie ma podwojnego to jest ok, ale jak wiecej ludzi laduje to im ostatnio system wysiada

Odpowiedz

11. wio
1

2015-01-26 13:23:13

10). Można zawsze numer przenieść do Playa;-)

Odpowiedz

10. ~Calm7
1

2015-01-26 12:41:43

7). Jak już tak małpują, to dziwię się, że mój Wredniak pozostawił małe doładowania: 5zł i 10zł. Niech też zlikwidują! Będzie 30zł najmniejsze, i git! To chyba tylko ja zostanę w tym Orange :-D

Odpowiedz

9. adik
0

2015-01-26 12:20:21

generalnie zmiana niekorzystna z punktu widzenia klienta,a korzystna dla nich bo środki mają na koncie odrazu.

Odpowiedz

8. TomekO
0

2015-01-26 12:20:12

Jak ładuje przez Inteligo to idzie to bezpośrednio do Playa ? Jak ładuje przez stronę www Playa to idzie przez Inteligo, PayU i do Playa. Gdyby nie promocje to olał bym PayU. Miałem już problem z PayU. Inteligo przelało środki do PayU w ciągu minuty a tam 10h czekały jak je ktoś ręcznie popchnie dalej.

Odpowiedz

7. Blank
0

2015-01-26 11:32:56

@3, mam wrażenie że dobrali się idealnie z T-mobile. Tam 5 zł podwyższają abonamenty, tu całkowicie juz likwidują doładowanie za 25 złotych. Chore.

Odpowiedz

6. ~Piotr
2

2015-01-26 11:26:17

Chciwy dwa razy traci. Na miesiąc orange od każdego klienta na kartę zyska 5 zł a ilu straci? Bo umowa na zetafon kiedyś się kończy a każdy umie liczyć.

Odpowiedz

5. ~hehe
0

2015-01-26 11:10:33

A co żałosnego w Orange? Dostosowali doładowania do nominałów do bardziej okrągłych.

Odpowiedz

2015-01-26 11:08:33

Czyli w przypadku jednodniowych "promocji" doładowań w PlayU można się nie załapać na bonusU ;)

Odpowiedz

3. ~Calm7
1

2015-01-26 11:07:41

Divhash. Przecież i w terminalach wywalili 25zł i 35zł. Tak samo zdrapka za 25zł... Aż tak strasznie im przeszkadzały te doładowania... :-(

Odpowiedz

2. ~zulugula
1

2015-01-26 11:05:05

@1 żałosny hejter.

Odpowiedz