DAJ CYNK

Panasonic Toughbook wprowadzi pierwszy super wytrzymały tablet

21.06.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1780

Ważne 0

0

Panasonic zapowiedział wprowadzenie pierwszego super wytrzymałego tabletu z serii Toughbook, działającego w oparciu o system Android. Urządzenie, które trafi na polski rynek pod koniec tego roku, połączy wysokie parametry techniczne z charakterystyczną dla Toughbooków wytrzymałością. Dzięki temu z tabletu firmy Panasonic będzie można korzystać w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych i terenowych.

Panasonic zapowiedział wprowadzenie pierwszego super wytrzymałego tabletu z serii Toughbook, działającego w oparciu o system Android. Urządzenie, które trafi na polski rynek pod koniec tego roku, połączy wysokie parametry techniczne z charakterystyczną dla Toughbooków wytrzymałością. Dzięki temu z tabletu firmy Panasonic będzie można korzystać w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych i terenowych.Tablet Panasonic Toughbook to odpowiedź na potrzeby naszych partnerów biznesowych. Wypełniamy niszę, ponieważ na rynku nie było dotychczas takiego urządzenia, mogącego bez uszkodzeń przetrwać pracę w trudnych warunkach - mówi Jacek Wielgus z firmy Panasonic. Uważamy, że niezawodność i trwałość charakteryzująca markę Toughbook zapewni tabletowi uznanie w oczach użytkowników. - dodaje Wielgus.

Dzięki innowacyjnej technologii zastosowanej w tablecie Panasonic Toughbook zminimalizowane zostały refleksy i odbicia światła. W efekcie, obraz pojawiający się na 10,1-calowym wyświetlaczu XGA z funkcją multi-touch będzie widoczny nawet w ostrym świetle. Nowy tablet zostanie wyposażony w moduł GPS, baterię umożliwiającą wielogodzinną pracę oraz profesjonalne akcesoria (m.in. rysik do obsługi wyświetlacza).

Bardziej wymagający użytkownicy będą mogli skorzystać z szerokopasmowego podłączenia do sieci w standardzie 3G lub 4G. Urządzenie skierowane zostanie do osób, które pracując głównie poza biurem, wymagają wytrzymałego sprzętu zapewniającego szybki kontakt z otoczeniem zewnętrznym i stały dostęp do danych.

Tablet będzie należał do najbardziej wytrzymałych komputerów z serii Toughbook tzw. fully ruggedized. Cena urządzenia nie została jeszcze podana.

Źródło tekstu: Panasonic

Komentarze
Zaloguj się
2. ~cd59
0

2011-06-22 11:35:42

Fajny:-) I na pewno tańszy

Odpowiedz

1. ~
0

2011-06-21 11:12:09

Coś a''la Archos 5, tylko bez tej śniadaniowej podstawki.

Odpowiedz