DAJ CYNK

Panasonic: tablet z Androidem zamiast pilota do telewizora

06.01.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4

Ważne 0

0

Panasonic opracował nowy terminal o nazwie VIERA Tablet przystosowany do pracy w tzw. "chmurze" z telewizorami VIERA. Prototyp tabletu będzie zaprezentowany podczas tegorocznych międzynarodowych targów CES w Las Vegas.

Panasonic opracował nowy terminal o nazwie VIERA Tablet przystosowany do pracy w tzw. "chmurze" z telewizorami VIERA. Prototyp tabletu będzie zaprezentowany podczas tegorocznych międzynarodowych targów CES w Las Vegas.VIERA Tablet to terminal w formie tabletu, wyposażony w nieduży, dotykowy ekran LCD. We współpracy z cyfrowymi telewizorami VIERA tablet udostępnia szereg kreatywnych funkcji i zapewnia łatwą obsługę, tworząc w ten sposób nową jakość rozrywki - czytamy w komunikacie producenta.

Tablet może także działać jako dodatkowy ekran, wyświetlający obrazy i informacje powiązane z materiałami pokazywanymi na podłączonym telewizorze (np. inne ujęcia podczas wydarzeń sportowych). Panasonic planuje wypuszczenie w tym roku kilku wariantów urządzenia, różniących się od siebie przede wszystkim przekątną ekranu: 10 cali, 7 cali i 4 cale.

Urządzenia wyróżniać mają niewielkie gabaryty, niska waga, długi czas działania i konstrukcją odporną na wstrząsy. Panasonic będzie współpracować z czołowymi dostawcami w różnych branżach, aby zaoferować usługi, które będą jednocześnie atrakcyjne i proste w użyciu.

Źródło tekstu: Panasonic

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy