DAJ CYNK

Pakiet połączeń wewnątrzsieciowych w Twoim Mixie

11.05.2007

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2724

Ważne 0

0

Na początku przyszłego tygodnia Orange wprowadzi nową usługę dla abonentów Twojego Mixa - Pakiet Rozmowy 30.

Na początku przyszłego tygodnia Orange wprowadzi nową usługę dla abonentów Twojego Mixa - Pakiet Rozmowy 30.

Jest to pakiet 30 minut za 6 zł, czyli minuta kosztuje 20 groszy. Pakiet będzie można zamawiać wysyłając SMS-a pod numer 132 o treści AKT ROZM (koszt SMS-a to 20 groszy) bądź przez telefoniczne lub internetowe biuro obsługi klienta.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
30. ~Michał
0

2007-05-14 09:54:44

Nie jest znowu tak źle jak piszecie. 20 groszy w sieci to nie jest znowu tak zła cena. Fakt, szkoda że to nie jest jeszcze na stacjonarne ale jak ktos dużo dzwoni do pomerenczy to mu się będzie pyliło

Odpowiedz

29. ~kanon
0

2007-05-13 22:54:47

smiech na sali a nie oferta

Odpowiedz

28. ~
0

2007-05-12 20:38:21

oraz przez całe weekendy. Koszt 5PLN za miesiac z dodatkowego doładowania. Już widze te burze mozgów, ktore wręcz jak gejzery wypluwają z siebie takie hity

Odpowiedz

27. ~
0

2007-05-12 20:35:28

26: na zgode podelektujmy sie inna promocja w orange mix: Dzienna Gadka:Rozmawiaj za 15 gr za minutę ze wszystkimi w Orange, -->KAZDEGO DNIA POMIEDZY 12 A 18

Odpowiedz

26. ~hmm
0

2007-05-12 18:48:07

24. no to pojechałeś z klasą po prostu ... a o dane byłbym spokojny, choć w mniemaniu niektórych "specjalistów" dane znowu mogą okazać się "sfałszowane" :) PS: Nie bronię Orange.

Odpowiedz

25. ~inter
0

2007-05-12 17:47:36

;( i znowu nie połappie się jakiego smsa i gdzie wysłać żeby właczyć ten pakiet... . mam 5 telefonów w orange mix abo, pop, orange go, w kazdym sa inne pakiety w kazdym inne komendy i w kazdym na inny numer . mogliby chociaz jakąś książke na temat aktywacjii pakietów włączyć co, za ile, i na jaki numer ,;( abonenci o krótkiej pamięci napewno kupili by ( mza darmo nie ma co liczyć) wersje domową w formacie A4, a i jeszcze wersje studencką w mini formacie ... . hahaha UWAGA KIEPSKI DOWCIP O ORANGE LUDZIE O SŁABYCH NERWACH NIE CZYTAĆ orange moze się pochwalić najtańszymi rozmowami w popie ... 20 groszy do wszystkich!!!! ( naliczane co 15 sekund )

Odpowiedz

24. ~j
0

2007-05-12 16:33:18

23: żałosne jest komentowanie żałosnych Twoim zdaniem komentów:) hehe ciągle mam numer z idei w orange i powyższy wisielczy humor na temat tego opa jest dla mnie zupełnie zrozumiały, zobaczysz jaki będzie stan kont (liczby abonentow pre i post) po danych z kolejnego kwartału to pokaże, że jednak klienci mają klasę (pokazują ją włąśne w komentach:))

Odpowiedz

23. ~hmm
0

2007-05-12 15:48:55

żałosne to są niektóre komentarze, co Orange nie wprowadzi to jest złe, jak się nie podoba to nie musisz korzystać i głupio komentować...

Odpowiedz

22. muddy
0

2007-05-12 14:10:32

Dzwoń i mów w ogóle nie ma sensu. Po co trzymają tę promocję? Za 5zł można włączyć "20 gr do Orange i stacjonarnych" - przez miesiąc można dzwonić po 20gr do OiS (max. 1200 minut). A w pakiecie Dzwoń i mów za 5zł można dzwonić 14 dni i to tylko 20minut. Totalny bezsens...

Odpowiedz

21. ~trzcina_pt
0

2007-05-12 13:21:21

no i tylko na orange a nie tak jak w dzwon i mow w orange go(stacjonarne i sieć)

Odpowiedz

20. ~fghr
0

2007-05-12 12:41:58

aktywacja tylko z dodatkowych doładowań tylko jak doładować za te 6 zł - proste, musisz za więcej

Odpowiedz

19. ~Maxx
0

2007-05-12 12:33:07

Znowu te pakiety pakiety pakiety!!! Nudni juz sa!!! Widac glaby z dzialu marketingu i promocji nie maja juz pojecia co wyslac, zeby tylko nie obnizyc cen. Pozdro

Odpowiedz

18. ~myku
0

2007-05-12 12:21:37

orange sie bardzo wysila, ale jakos im te oferty nie wychodza

Odpowiedz

17. nicram
0

2007-05-12 10:42:46

*14 Nie wiedziałem ze mozna stworzyc jeszcze bardziej durne rozwiazanie od easy gadki, a jednak można...hehe:). Orange Ty to potrafisz!!!hehe. Chociaz usuługa 5zl/m-c i rozmowy po "20gr/min" do Orange i stacjonarne ratuje sprawe i to bardzo:), fajna sprawa moim zdaniem, oczywiście dla ludzi którzy lubia duzo dzwonic;)

Odpowiedz

16. ~mirekb
0

2007-05-12 09:58:53

15 no jasne;-)po2 wiadomo mi o tym od 2 tygodni.w ulotkach szybciej wydrukowali niz dali do nata ale czekali na ere i play ;-)

Odpowiedz