DAJ CYNK

Pakiet minut międzynarodowych w Play Fresh

28.10.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 12291

Ważne 0

0

W Play Fresh dostępny jest nowy pakiet minut, który przeznaczyć można na połączenia do krajów Unii Europejskiej i znajdujących się w 1 strefie cennika operatora.

W Play Fresh dostępny jest nowy pakiet minut, który przeznaczyć można na połączenia do krajów Unii Europejskiej i znajdujących się w 1 strefie cennika operatora.

Pakiet 20 minut kosztuje 10 zł. Można go uruchomić poprzez panel Play24 lub z poziomu telefonu (*111#), wybierając kolejno Usługi / Promocje, Inne.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
79. wiklef
0

2011-12-02 15:26:05

ja chce znowu pakiet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

78. ~elo
0

2011-09-15 17:17:16

za drogo ! wkurza mnie ten play !!!!

Odpowiedz

77. Semnom
1

2010-11-06 16:37:52

Sekundowe w przypadku połączeń międzynarodowych nie jest takie złe,bo jak już się dzwoni to za granicę to żeby trochę dłużej pogadać, ale przyznaję, że sekundowe mogłoby jeszcze bardziej obniżyć koszty.

Odpowiedz

76. przechodzień
0

2010-11-05 18:37:27

okej, wporządku. już bardziej łapię co miałeś na myśli ;) mnie po prostu jakoś mocno nie boli, jako użytkownika NH to minutowe rozliczanie za połączenie, bo jest dalej tanio. owszem, może być to wadą i byłoby wiele lepiej gdyby było to naliczanie sekundowe, bądź chociaż 30/30, ale co zrobić? Myślę, że w kwestii właśnie połączeń międzynarodowych będą się bić operatorzy przy następnych promocjach i gdy kolejni wprowadzą na stałe do swojej oferty tanie rozmowy do UE, wtedy u każdego dostrzeżemy takie rozliczanie. Póki co brawo za celną uwagę :) pzdr

Odpowiedz

75. jojo
0

2010-11-04 12:36:48

przechodzień (74), "czyż nie". Widzę, że nie pojmujesz o czym piszę. Piszemy o dwóch różnych sprawach. Ja nie przeczę (i podkreślam to raz jeszcze), że obecnie oferta połączeń międzynarodowych w sieci Heyah jest najkorzystniejsza. Jednak nie oznacza to, że ona również nie posiada poważnych wad. I to jest fakt. Nie wiem po co mieszasz tu znowu plakiet z Play''a. Nie porównuj go, ja znam te różnice. I już przecież wyraziłem na temat tego pakietu swoją negatywną opinię. Nie jest to "robienie z igły wideł", to zwrócenie uwagi na to, że sama cena za minutę to nie wszystko, istotne (w tym wypadku) też jest rozliczanie. I nie można spoczywać na laurach ("bo my mamy najtaniej za granicę"), należałoby uwzględnić fakt, że standardem (nie od dziś) jest przy połączeniach międzynarodowych rozliczanie co pół minuty. A naprawdę nie wymagam od Ciebie, byś się zemną zgadzał. ;-)

Odpowiedz

74. przechodzień
0

2010-11-04 00:44:56

73. nie zgodzę się z Tobą jojo. dla Ciebie to jest powracanie do zamierzchłych czasów polskiej komunikacji mobilnej, a dla mnie to w dalszym ciągu jest bezkonkurencyjna oferta połączeń międzynarodowych pośród innych operatorów. Co mi po tym, że w pleju czy w plusie zadzwonię z sekundowego naliczania ( o ile takie jest) skoro zapłacę za minutę rozmowy 3 złote? To już jest robienie z igieł wideł wg mnie, tym bardziej, że pewnie z czasem uraczymy w Heyah i tego sekundowego naliczania w poł. międzynarodowych ;) póki co, to, że Heyah przedstawia stałe ceny tych połączeń, a nie promocję z tanimi rozmowami za granicę pokazuje ich wyraźną przewagę nad konkurentami. czyż nie?

Odpowiedz

73. jojo
0

2010-11-02 21:08:28

przechodzeń (72), to, że powyższa oferta Play jest kiepska już przyznałem, wystarczyło przeczytać wcześniejsze posty. Zgadzam się z tym i temu nie zaprzeczam. Irytują mnie jedynie ciągłe wtrącenia Semnom o 0,59 zł (lub 0,44 zł) w Heyah. Wystarczyło napisać raz, po co powtarzać to samo pod tą samą wiadomością? Oferta Heyah jest o tyle lepsza, że jest stałą pozycją cennikową (w przypadku oczywiście połączeń międzynarodowych, nie roamingowych), nawet nie promocją. Jednak (niestety) także posada swoje wady. Takie rozliczanie jest powrotem do niechlubnych, zamierzchłych czasów polskiej komunikacji mobilnej. Można było zastosować przynajmniej naliczanie 30/30, które to jest już od dawna standardem np. w Plusie, czy Play. Dla mnie to akurat poważna wada. Bo "wystarczy" też np. zbyt późno przycisnąć "czerwoną słuchawkę", by cena minuty rozmowy "magicznie" podskoczyła z 0,59 zł do 1,18 zł (to tylko jedna z wad takiego właśnie naliczania).

Odpowiedz

72. przechodzień
0

2010-11-02 19:28:35

66. ptaszynA, serio? wyglądałoby na to, że play jednak nie chce pozwolić klientowi przekroczyć pakietu minut i dlatego go rozłącza po każdej z nich, hm.. 71. jojo - czy to aby na pewno taka wada? Wystarczy rozmawiać mniej więcej w okolicach pełnej minuty, można to łatwo kontrolować, a zresztą..sam przyznaj, że rewelacji z ofertą play po prostu nie ma ;)

Odpowiedz

71. jojo
-1

2010-11-02 16:49:15

Semnom (70) już te peany na cześć Heyah czytaliśmy i to kilkukrotnie. Nie podniecaj się nią tak, bo oferta międzynarodowa (i roamingowa) też ma poważne wady, np. w postaci naliczania 60/60.

Odpowiedz

70. Semnom
0

2010-11-02 16:44:04

Co to jest 20 minut? Może stawki niskie, ale poszaleć nie można. W Heyah za 59 groszy można dzwonić bez limitów, a w mixie nawet za 44 grosze.

Odpowiedz

69. jojo
0

2010-11-01 21:09:14

Ad. 68, zlikwiduj spację pomiędzy "miedzy narodowe". ;-)

Odpowiedz

68. jojo
0

2010-11-01 21:07:38

abc (67), niestety ten pakiet można aktywować tylko raz i to raz w ogóle (nie tylko w miesiącu). Tu masz Regulamin: http://telepolis.pl/grafika/newsy/2010-10/tanie-rozmowy-miedzyna rodowe-z-play-1.pdf

Odpowiedz

67. ~abc
0

2010-11-01 21:03:15

Czy ten pakiet można aktywować wiele razy w miesiącu czy tylko raz? Gdzie mogę znaleź regulamin i cennik? Szukam na stronie Play i nie potrafię znaleźć.

Odpowiedz