DAJ CYNK

Pakiet minut do wszystkich sieci w Mix Plusie

24.09.2007

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 13760

Ważne 0

0

Od 25. września w ofercie Mix Plus pojawi się pakiet minut - Taniej do wszystkich.

Od 25. września w ofercie Mix Plus pojawi się pakiet minut - Taniej do wszystkich.

W ramach pakietu, klient otrzymuje 30 minut do wykorzystania na połączenia ze wszystkimi sieciami komórkowymi oraz na połączenia stacjonarne. Minuty z pakietu można wykorzystać w godzinach 21-8 oraz przez cały weekend. Koszt pakietu to 14 zł brutto.

Pakiet wyklucza się z innymi pakietami głosowymi - z DPiW, Rozmowy co dzień. Aktywacja pakietu odbywa się za pomocą krótkiego kodu *121*11*13#.

Zobacz: regulamin pakietu Taniej do wszystkich (plik PDF; 45 kB).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
90. ~
0

2008-07-10 21:11:36

oszusci nie biezcie tego paakietuuuuuuuuu

Odpowiedz

89. ~angelisia6
0

2008-06-10 21:58:42

a cy ten pakiet takze jest do ery?? i np do orange mozna dzwonic z tego pakietu??

Odpowiedz

88. ~papszmir
0

2007-10-01 18:19:14

Ja uważam osobiście, że jak chcesz przejść do Plusa, to przejrzyj sobie nowy Sim+. Jest tańszy od mixa i ma więcej dobrych promocji :) ciekawe kiedy w mixie obniżą ceny...

Odpowiedz

87. ~
0

2007-09-30 19:53:55

Dlaczego idiotą?

Odpowiedz

86. ~
0

2007-09-30 18:25:17

jestes idiota 85

Odpowiedz

85. ~
0

2007-09-29 14:30:17

Ja się zastanawiam nad przejściem do Mix Plusa. Prawie wszyscy znajomi mają w plusie, także to chyba będzie dobry ruch nie? Teraz mam TT.

Odpowiedz

84. ~Czesio
0

2007-09-28 21:15:52

Śmiechowe;)

Odpowiedz

83. ~jojo
0

2007-09-26 18:54:57

A ja podałem prostą i według mnie wcale nie dwuznaczną odpowiedź wlo. Problemy - a któż ich nie ma. Fobie - daj spokój. ;-)

Odpowiedz

82. wlo
0

2007-09-26 15:57:55

~jojo - a ja cos powiedziałem, że jakieś żaluzje masz?? Zadałem proste i wg mnie wcale nie dwuznaczne pytanie tylko. Masz jakieś problemy, fobie albo co jojo?

Odpowiedz

81. ~obserwator
0

2007-09-26 13:36:48

Może w p L U s i E za dużo P I S u.

Odpowiedz

80. ~gnidy z plusa
0

2007-09-26 11:20:47

Po godz 21 to se w pizdę wsadźcie pajace jebane!!! W latach 90-tych ubiegłego stulecia by to przeszło ale teraz? Przy takich zajebistych ofertach (PLAY) na rynku??? W PIZDE PO TRZYKROĆ se wsadźcie i wybrandzlujcie w dupe telefonem:)

Odpowiedz

79. ~jojo
0

2007-09-26 10:41:10

Podawali, podawali. Przysyłali SMS-y z informacją o zmianach w roamingu, a dzwoniąc na Administrację Konta (TT) lub wchodząc na stronę Ery można znaleźć informacje o zmianach. To źle, że Era o tym przypomina? Rozumiem, że Plus tego nie robi...

Odpowiedz

78. wlo
0

2007-09-26 08:08:23

Co to? Otwieram Wyborczą, a w środku Era daje komunikat o zmianach w roamingu... Wcześniej nie podawali? Czy może to tylko przypomnienie, bo do 29.09 mają termin?

Odpowiedz

77. wlo
0

2007-09-25 23:13:55

~madzia - a pewnie... Era natomiast oferuje 3 razy tańsze połączenia tylko w godzinach od 22 do 8 rano... Przestańcie pieprzyć, bo mi Was szkoda już ;-)

Odpowiedz

76. wlo
0

2007-09-25 23:10:13

~issa - no i niech ma! Czy ma być gorszy ode mnie dlatego, że jest adidasem?

Odpowiedz