DAJ CYNK

"Pakiet do Wszystkich" w Orange POP

14.10.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 11812

Ważne 0

0

Od 13. października Orange wprowadził w ofercie POP nowy pakiet, który zawiera minuty oraz wiadomości do wszystkich dużych sieci (czyli własnej, Polkomtela i PTC).

Od 13. października Orange wprowadził w ofercie POP nowy pakiet, który zawiera minuty oraz wiadomości do wszystkich dużych sieci (czyli własnej, Polkomtela i PTC).

Pakiet kosztuje 12 zł i jest ważny 14 dni. Całą kwotę można wykorzystać na połączenia do sieci stacjonarnych, do Centertela, Polkomtela i PTC oraz na wiadomości SMS i MMS na numery w sieci Centertela, Polkomtela i PTC.

W pakiecie minuta kosztuje 0,24 zł, a SMS i MMS - po 0,15 zł. W miesiącu możba kupić dowolną ilość pakietów. Przy połączeniach głosowych pakiet wykorzystywany jest w pierwszej kolejności, przy wiadomościach - po innych pakietach.

Promocję aktywuje się SMS-em o treści PAKIET wysyłanym na numer 828.

Zobacz: regulamin promocji Pakiet do Wszystkich (plik .pdf; 105 kB).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
97. ~RadekA01
0

2012-07-29 20:36:30

Pakiet do wszystkich to kłamstwo Oferta istotnie wprowadza w błąd ponieważ nazwa nazwa Pakiet do Wszystkich wskazuje wszystkich bez wyjątku a nie "oprócz", to istotne warunki oferty i nie są od razu dostępne cyt." Pakiet do Wszystkich to tańsze rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci to znajduje się na samym początku gdzie jest oprócz???-

Odpowiedz

96. ~grocha
0

2011-09-10 21:00:35

gubicie szyszki?

Odpowiedz

94. ~ewelina 1324
0

2010-10-23 15:46:24

nie wiem czemu ale próbowałam te minuty zrobić i przyszedł mi sms że proszę spróbować w póżniejszym czasie a próbuje od wczoraj i do tej pory nic :( :( :(

Odpowiedz

93. ~
0

2010-10-21 14:25:26

@andrzej24 tego typu alternatyw w Orange nie brakuje: poza pakietami internetowymi , jest też usługa orange world, gdzie przynajmniej nie trzeba się przejmować limitami, bo dostęp jest nieograniczony.

Odpowiedz

92. ~
0

2010-10-19 16:07:15

Jak? Jestem w Orange Go. Hej.

Odpowiedz

91. ~mar
0

2010-10-19 08:06:04

do 89: jak?

Odpowiedz

90. ~pok
0

2010-10-18 23:44:17

24 grosze za minute w sieci :) boszsze co za rozkosz...chyba zatrudnili nowego menagera od pablik relejszyn :)

Odpowiedz

88. ~
0

2010-10-17 20:54:19

Do 82 za pomocą serwisu populacja kropka pl można wykupić pakiet pop gadane w cenie 4zł na 30 dni. Wtedy następuje napisanie terminu ważności np 1000 min i dostajesz 30 min. Hasło i login takie same jak w orange kropka pl

Odpowiedz

87. ~POP
-3

2010-10-15 19:29:00

Kolejne dziecko Fresha, a do nie dawna było w Orange i się cieszyło. Rozumiem, logo przyciąga i smród P4 dlatego poleciałeś na ochłapy dziedzicu.

Odpowiedz

86. ~zabawne trole
1

2010-10-15 19:04:13

fanbojem to ty jestes ale popa, w mojej wypowiedzi nie ma agesji a tobie to juz lepek przestal dzialac.. tak mam i zyje mi sie lepiej niz tobie i nie musze co dziennie sledzic czy pop cos zmienil i czy waznosc na wychodzace mi sie skonczyla zalosny jestes poza tym skoncz z napinka internetowa bo smiech mnei ogarnia

Odpowiedz

85. ~POP
-3

2010-10-15 17:48:59

Play nie ma zasięgu w puszczy Pilickej, więc skończ pitolenie, jaki to glut jest zaje.bisty! Bo że Ty masz dobrze i wszystko masz. Nie znaczy, że każdy ma, ma mieć funboyu.

Odpowiedz

84. ~zabawne
0

2010-10-15 17:44:18

za darmo, to moge postawic klocka, nie ma nic za darmo, nie bede sie gimnastykowal i zmienial taryfe:P by miec raz taniej net a potem taniej rozmowy mam to od razu w play:P

Odpowiedz

83. ~POP
0

2010-10-15 16:15:01

Po prostu, najpierw mam taryfę Free, wykorzystuje bonus, po tem zmieniam na POP, włączam 1000 minut + ten pakiet i rozmowy są praktycznie za darmo jak i internet.

Odpowiedz

82. jacekniebieski
0

2010-10-15 16:13:42

Mam pytanie, w 47 opinii jest mowa o przedłużeniu czegoś w pakiecie 1000 minut w Orange za 4 zł. Czy ktoś wie o co chodzi?

Odpowiedz

81. ~kuba144
0

2010-10-15 16:09:46

@78 Jak możesz mieć na jednej sim taryfę Voice i Data? Czyżby jakaś specjalna oferta abonamentu lub mixa?

Odpowiedz