DAJ CYNK

Pakiet 1000 minut w Orange One

03.11.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 57899

Ważne 1

0

Do oferty Orange One wszedł dziś znany z Orange POP pakiet 1000 minut na połączenia do sieci Orange.

Do oferty Orange One wszedł dziś znany z Orange POP pakiet 1000 minut na połączenia do sieci Orange.

Pakiet kosztuje 10 zł i jest ważny przez 14 dni. Aktywować można go SMS-em z tekstem MINUTY, PAKIET lub 1000 wysłanym pod numer 909, a także krótkim kodem *101*61#.

Pakiet można włączać dowolną liczbę razy. Działa nawet przy pustym koncie głównym. Łączy się z innymi pakietami i profilami w Orange One.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
59. ~monia
0

2012-04-12 19:24:54

Siemnako jak się sciąga minuty na orange GO????jak ktos bendzie wiedział to piscie na NR 505623796

Odpowiedz

58. ~
0

2011-11-24 09:17:17

Ostatnio pochwaliłem Was adminów za właściwe wycinanie postów, ale po ewidentnym braku reakcji na obrażanie firmy Orange (mój post wycięty, tamten zostawiliście, więc podtrzymujecie obrażanie tej firmy) widać , że jest ktoś u Was stronniczy i niegodny tej funkcji. Miłego dnia! Calm7.

Odpowiedz

57. ~Dick
0

2011-11-23 19:58:57

Orange to kila,aids i hiv w jednym.

Odpowiedz

56. ~mir
0

2011-09-05 21:39:32

*** orange zlodzieje

Odpowiedz

55. ~Niekompetencja Orange
0

2011-07-14 11:40:43

Wykonuje dziennie po kilka ważnych telefonów z klientami , kupiłem już 5ty numer na kartę w sklepie aby mieć pakiet 1000 minut i został zablokowany !!! "W związku z naruszeniem 31 PKT.1.5 Regulaminu Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych PTK Centertel wypowiadamy umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych" Jest to dokładnie punkt zabraniający używania kart w bramkach SMS i systemach dzwoniących. Nigdy nie miało to miejsca , zgłosiłem sprawę wszędzie i już tydzień wiszą telefony zablokowane a ja tracę pieniądze. Jeżeli Orange wyłącza usługę którą świadczy niech zwróci za nią środki.

Odpowiedz

54. ~
0

2011-06-30 13:45:27

53 buhaha oznaczałoby gdyby ale nie oznacza , bo tak naprawdę sąto nielimitowane (z limitem 1000minut)rozmowy sieciowe płatne 10zł za dwa tygodnie

Odpowiedz

52. ~kasia
0

2011-01-11 20:38:37

orange..pffff. zamiast ulepszać wszystkie pakiety to oni robią wszystko jeszcze gorzej niz było...

Odpowiedz

51. ~max
0

2011-01-07 13:36:28

Przesadzili wczesniej można było łaczyć 1000 z pop gadane i mogłem miec na miesiac ważnośc wszyskich minut tego tez juz nie ma . Co za sieć

Odpowiedz

50. ~
0

2010-11-24 16:35:39

49 ja też nie mogęzmienić taryfy z pop na free ale gdzieś na forum znalazłem że na stronie orange po zalogowaniu można to zrobić albo przez sms ale sms u mnie też nei dziala

Odpowiedz

48. ~orzech
0

2010-11-16 14:39:47

Czy w taryfie Orange One mozna jednoczesnie wykupić i korzystać z pakietu sms i 1000 minut?

Odpowiedz

47. ~Adam
0

2010-11-05 10:51:40

Na Orange Online, w zakladce dostepne srodki pojawila sie nowa pozycja "1000 minut". NAJCIEKAWSZE, ze pojawila sie ona zarowno w taryfie POP, NOG jak i Orange Free na Karte. Czyli decyzja zapadla i to na szerokim froncie

Odpowiedz

46. ~
0

2010-11-04 19:03:46

albo play fresh za 15zł możesz włączyć 3 pakiety w sumie 300minut na stacj. no i do p4

Odpowiedz

45. ~
0

2010-11-04 18:55:14

44- weź biznesowego playa, tam masz w abo 30 nielimitowane w sieci + stacj. i do tego 70minut do "dużych sieci" a bez telefonu płacisz 15zł abo ale masz "tylko" 1000min w sieci i na stac.

Odpowiedz