DAJ CYNK

Pajacyki, czyli UKE nam chyba szykuje drugą Koreę

22.10.2007

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5191

Ważne 0

0

UKE trzyma rękę na pulsie w światowym "biznesie" regulacyjnym. Swojego specjalistę od zarządzania częstotliwościami wysłał - w doborowym towarzystwie - na szkolenie do Seulu. Pal licho, że poszły na to - przynajmniej w części - publiczne pieniądze, nic do tego nie mam. Warto było je ponieść chociażby po to, aby można było przeczytać wspaniały raport z tego wyjazdu. ;-)

UKE trzyma rękę na pulsie w światowym "biznesie" regulacyjnym. Swojego specjalistę od zarządzania częstotliwościami wysłał - w doborowym towarzystwie - na szkolenie do Seulu. Pal licho, że poszły na to - przynajmniej w części - publiczne pieniądze, nic do tego nie mam. Warto było je ponieść chociażby po to, aby można było przeczytać wspaniały raport z tego wyjazdu. ;-)

Zacznijmy od tego, że w spotkaniu wzięło udział 16 osób reprezentujących administracje łączności - 13 krajów azjatyckich (Bangladesz, Butan, Chiny, Fidżi, Indie, Iran, Laos, Mikronezja, Nepal, Pakistan, Papua Nowa Gwinea, Sri Lanka, Wyspy Marshala) oraz zaproszeni goście z Uzbekistanu, Trynidadu Tobago oraz z Polski. Doborowe towarzystwo. ;-)

Najciekawsze okazały się jednak wnioski na końcu sprawozdania. Oto one, cytujemy w całości. ;-)

Omawiane szkolenie umożliwiło mi na zapoznanie się z najnowszymi technologiami teleinformatycznymi stosowanymi w Korei. W wystąpieniach przedstawiciele krajów uczestniczących w spotkaniu podkreślili konieczność wykonanie badań kompatybilności między systemami. Właściwie przeprowadzona analiza kompatybilności umożliwi racjonalne zarządzanie widmem częstotliwości. Szkolenie zakończyło się rozdaniem certyfikatów podpisanych przez Prezydenta KORPA Pana Soo-Mann Choi, Ph.D..

Reszta materiału poprawiającego humor znajduje się na stronach UKE (plik PDF).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
89. WitekT
0

2007-11-04 10:42:18

DCS: a tak swoją drogą to rozśmieszyłeś mnie tym tekstem, że "nie trafiają do mnie żadne argmumenty". A ile Ty tych argumentów przytoczyłeś, co? Bo ja znalazłem raptem 2-3 podane przez Ciebie rzekome FAKTY, a nie argumenty - że tak się pisze sprawozdania i to normalka, że gościa zwalniają i że zrobiłem źle. Argumentów zero.

Odpowiedz

88. WitekT
0

2007-11-04 10:26:10

DCS: oznacza to ni mniej, ni więcej tylko to, że nie masz ABSOLUTNIE żadnych argumentów. Gdybyś miał, podjąłbyś próbę wytłumaczenia mi mojego błędu jeszcze raz, pewnie z innej strony. Tym bardziej, że ja kilkukrotnie o to prosiłem. Skoro tego nie robisz, to znaczy, że jesteś tylko kibord łorjorem i nikim więcej. Nie czuję się winny W TEJ CHWILI niczemu - zwróciłem uwagę na dostępny PUBLICZNIE w sieci materiał. Śmiałem się z materiału, a nie osoby. Jeżeli kogoś rzeczywiście zwalniają, to skoro mówisz, że to fachowiec, to pretensje możesz mieć do zwalniającego, a nie do mnie. Więc dalej nie rozumiem o co masz do mnie pretensje i zapewne się nie dowiem - bo Ty najwyraźniej sam nie wiesz albo uzurpujesz sobie prawo do wyłącznego zrozumienia tematu i traktowania wszystkich z góry.

Odpowiedz

87. ~DCS
0

2007-11-04 10:16:21

WitekT: bez komentarza ! ze względu na fakt że do ciebie nie trafiają żadne argumenty które w trakcie dyskusji zostały przytoczone temat uważam za zakończony. Pozdrawiam. "daruj sobie z łaski swojej i nie odpowiadaj wogóle"

Odpowiedz

86. WitekT
0

2007-11-03 22:25:26

DCS: kolejny raz piszę - wyłóż kawa na ławę o co Ci chodzi, nie pisz "że już przecież mówiłeś", bo strasznie wszystko zakręciłeś. Powiedz DOKŁADNIE gdzie dałem ciała - jeżeli dałem, to dla mnie nie jest żadną ujmą przyznać się do błedu i go naprawić. Ale jeżeli znów zaczniesz sypać zagadkami albo pisać "że jeżeli po tym wszystkim jeszcze pytam..." to daruj sobie z łaski swojej i nie odpowiadaj wogóle...

Odpowiedz

85. ~DCS
0

2007-11-03 21:53:33

WitekT: o faktach to nawet nie wspominaj. Miałem nadzieję, że za przyładem jednego z polityków prawdziwy mężczyzna który zaczął wiemy jak skończy temat tak jak powinien.

Odpowiedz

84. WitekT
0

2007-11-03 18:23:16

DCS: jeżeli fakty są przeciwko Tobie, to tym gorzej dla faktów?

Odpowiedz

83. ~DCS
0

2007-11-03 18:05:36

Chrome_TP: OBIEKTYWIZM w TP - to był chyba żart?

Odpowiedz

82. ~Chrome_TP=C
0

2007-11-01 10:14:10

A co dziwi cię że ktoś z TP potrafi obiektywnie podejść do sprawy ? co do podpisu to wpisuję zawsze pierwszą literkę i czekam aż zaskoczy auto uzupełnenie - w tym przypadku nie zaskoczyło :P A co do adresu IP to ameryki nie odkryłeś :P

Odpowiedz

81. ~DCS
0

2007-11-01 09:38:17

C:ciekawa opinia z TPSA Departament, Osrodek Informatyki Katowice TPNET

Odpowiedz

80. ~C
0

2007-10-30 19:21:46

Nawet jeśli skutkiem opublikowania tego artykułu byłoby "poszczerbienie" tamtego autora to nie jest to z winy Witka - on dany temat znalazł i opisał(jak nie on to pewnie ktoś inny też by się znalazł) - natomiast to że dany temat zaistniał w pierwszej kolejności jest tylko i wyłącznie winą tamtej drugiej osoby i sam sobie jest winien że w takowej postaci tego "banana" wypuścił...

Odpowiedz

79. ~ukenamuniu
0

2007-10-29 20:27:27

żartem: no, chłopaki... jeszcze 21 wpisów i będziecie mieli drugie miejsce. Końca "Pakietu SMS 1000" dla nowych w Play nie przeskoczycie, bo tam dyskutantów wielu..

Odpowiedz

78. WitekT
0

2007-10-29 18:33:23

DCS: nie kpię z ludzi, tylko z dokumentu, sprawozdania. Jeżeli tego nie ordróżniasz, to już nie moja wina. A jeżeli już z kogoś kpię i możnaby się zastanawiać z kogo, to nie z osoby, a z UKE.

Odpowiedz

77. ~DCS
0

2007-10-29 18:25:35

WitekT: ale to ty robisz sobie z ludzi kpiny przekraczając pewne bariery.Pewnie masz takie prawo nie mysląc o skutkach dla innych.

Odpowiedz

76. WitekT
0

2007-10-29 08:56:31

DCS: teraz przczytałem tylko ponownie, że rzekomo zniszczyłem tego człowieka. Jak niby? Rzucasz samymi zagadkami i ogólnikami i masz pretensję do mnie, że nie obracam się myślami wokół tych samych rzeczy, co Ty... Jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia, to po prostu nie pisz więcej i tyle.

Odpowiedz

75. WitekT
0

2007-10-29 08:53:28

DCS: wybacz, miliard wątków się tu przewinęło. Poza tym nie jestem ani tak lotny, ani tak inteligentny jak Ty, więc do mnie trzeba prosto.

Odpowiedz