DAJ CYNK

Pajacyki, czyli T-Mobile bierze wszystko

09.04.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 16905

Ważne 31

8

Play podebrał celebrytów Plusowi (Mumio), potem T-Mobile Play (Prokopa i Mozila)... To było jednak tylko preludium przed ciosem ostatecznym w czwartego operatora. ;-)

Play podebrał celebrytów Plusowi (Mumio), potem T-Mobile Play (Prokopa i Mozila)... To było jednak tylko preludium przed ciosem ostatecznym w czwartego operatora. ;-)

Po co brać celebrytów po jednym, dwóch, jak można polecieć hurtem i wziąć wszystko? Zresztą - sami zobaczcie reklamę, którą można znaleźć w niektórych gazetach. Szach-mat. ;-)

Źródło tekstu: wł

Tagi: play T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
82. ~Piuma
0

2014-11-23 16:27:31

Mait maka jsoqsjogaisbx

Odpowiedz

81. ~Słabi ludzie
0

2014-04-16 10:12:17

Porażka, mam wrażenie że całe telepolis czytają zrzędliwi, skrzywdzeni przez los ludzie. Lamentują, że 4gr za sprawdzenie konta, że to 2,5 zł w skali miesiąca ! Człowieku wyrzuć telefon, kąp się w rzece, pierz w rzece i sraj u sąsiada w ogródku, a jedzenie kupuj po przecenie z datą ważności 1-2 dni. Same śmiechu warte prepaidy. I to nie to, że komuś ubliżam, ale jak się patrzy na to z boku to wygląda jakby kowalski kupował kilogram ziemniaków za 3zł, a iksiński z nożem na kowalskiego bo kupił obok za 3,50. Paranoja, ludzie nie mają już innych problemów. Jasne, że nic mi do Waszych 4gr (2,50zł) w skali miesiąca, ale sami się ośmieszacie pisząc takie bzdury.

Odpowiedz

80. ~Może być Play i T-mobile
0

2014-04-13 22:41:57

Dyskusja jak dyskusja - niech będzie, ale tak przeżywać który popularny "pajac" co reklamuje ?."Cielebrytów" miałem i mam w czterech literach, a operatora roamingowego praktycznie zawsze wybieram sam.

Odpowiedz

78. ~Benek
0

2014-04-12 09:52:42

T Mobile tak trzymać i do przodu.W Virgin który jest /''plejowski, niestety nie mozna zmienic na T-mobile tylko na Orange. Czekam na chwile gdy i tam t-mobile bedzie priorytetem. Slodka to będzie chwila :-)

Odpowiedz

76. ~Ukasz
0

2014-04-11 15:26:16

Ale im pojechali teraz. No bo w sumie to prawda, mają roaming w T-Mobile, zamiast sadzić nowe maszty.

Odpowiedz

75. ~mobi
0

2014-04-10 23:42:52

Swietna zagrywka...BRAWO T-MOBILE. Wreszcie marketing mysli....

Odpowiedz

74. ~Gość
-2

2014-04-10 22:12:40

Widać, że reklama nie leży "Playboy/''om"... A prawda jest taka, że nic ona nie daje - wtajemniczeni dawno wiedzieli, a "przekonani (do "jedynie słusznej - fioletowej - sieci") czy zwkli użytkownicy oraz ci z "IQ130" i tak nie zrozumieją...

Odpowiedz

73. ~tmobile
0

2014-04-10 21:45:22

w tmobile jest kilka zgód na reklamy :EIH Usług Operatora Sprzeciw Zmień ZmieńEIH Usług Partnerów Sprzeciw Zmień ZmieńEIH na podstawie analizy danych transmisyjnych (geolokalizacja) Sprzeciw Zmień ZmieńEIH Partnerów na podstawie analizy danych transmisyjnych (geolokalizacja) Sprzeciw Zmień ZmieńEIH przez automaty Sprzeciw Zmień ZmieńEIH Partnerów przez automaty Sprzeciw

Odpowiedz

72. ~mirekb
0

2014-04-10 21:33:29

bardzo dobra reklama.ciekawe kiedy play bedzie na swojej sieci juz tylko 3/4g a roaming calkowicie na 2g-czyzby po odpaleniu lte800?

Odpowiedz

71. ~bolek
0

2014-04-10 20:35:53

@65 Co do celebrytów to fakt za duzo tu ostatnio tego, jakby nie było innych plotkarkich portali w tym "temacie" poczynając od wp.pl czy onetu, a np. o nowych taryfach internetowych w Plusie dla indywidalnych i firm ani słowa.

Odpowiedz

70. DanielR
-3

2014-04-10 15:15:58

@Tomek (63), coś mi mówi, że najprawdopodobniej, to było ugadane wcześniej z fioletowymi.

Odpowiedz

69. DanielR
2

2014-04-10 15:13:30

Sama treść komunikatu zawartego w reklamie zwięzła i celna. A przecież oto chodzi!Moim zdaniem, mogliby tylko dodać jeszcze trochę więcej różu, tak na całą stronę, walnąć wielkiego różowego kleksa! ;-)

Odpowiedz

68. WitekT
-2

2014-04-10 13:36:08

Samuraj: to już są szczegóły, naprawdę - tu chodzi o coś zupełnie innego, o wydarzenia z ostatnich tygodni.

Odpowiedz

67. Horacy
2

2014-04-10 13:15:45

No racja, ci którzy wiedzą co się dzieje w telekomach, zrozumieją przekaz, inni może nie koniecznie. Ale sam pomysł bardzo fajny, taki trafiający w czuły punkt :)

Odpowiedz

66. mlb
-1

2014-04-10 11:56:36

Równie śmieszne co głupie. Coś jak wypowiedzi o wybuchu z racji dzisiejszej rocznicy.

Odpowiedz