DAJ CYNK

Pajacyki, czyli "Sent from my iPhone" na abonament

23.02.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5282

Ważne 0

0

Mieszkasz w Chinach i chcesz mieć iPhone’a, ale cię na niego nie stać? Nic nie szkodzi. Najważniejsze, żeby nikt się o tym nie dowiedział. There’s an app for that.

Mieszkasz w Chinach i chcesz mieć iPhone’a, ale cię na niego nie stać? Nic nie szkodzi. Najważniejsze, żeby nikt się o tym nie dowiedział. There’s an app for that.

iPhone, podobnie jak inne gadżety z zachodu, jest dosyć mocno pożądany w Chinach. Nie wszystkich jednak na niego stać (ceny zaczynają się od równowartości 2,5 tys. zł), ale to już nie problem - od teraz można udawać, że jest inaczej. W jaki sposób?

Na największym chińskim portalu aukcyjnym, Taobao, można zakupić usługę, która do każdej wysłanej wiadomości z komunikatora QQ (bardzo popularny w tej części świata) doda sygnaturkę Sent from my iPhone (ang. Wysłane z iPhone’a).

Usługa ta dostępna jest w formie abonamentu miesięcznego, a jego koszt to równowartość od 3 do 4 zł. Do tego należy podać swój login i hasło w komunikatorze, które pozwolą na dostęp do konta użytkownika.

Drogo? Niebiezpiecznie? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, ale czego nie robi się dla odrobiny lansu i poprawy samopoczucia? ;-)

Źródło tekstu: ft.com, wł

Komentarze
Zaloguj się
44. ~PN
0

2012-02-26 15:57:22

send from [wykasowano, uzytkownik zlamal umowe ACTA]

Odpowiedz

43. ~do 34. jarekt
0

2012-02-25 23:57:02

co to znaczy defaultowa?? to po afrykanersku?

Odpowiedz

42. Zakath
0

2012-02-25 13:24:33

Co za debilizm. /sent from my ocarina/

Odpowiedz

41. ~
0

2012-02-24 23:40:14

w playu maja takie cos juz od dawna

Odpowiedz

40. ~...
0

2012-02-24 13:56:49

Kupiłem sobie nowego iPhonea. Sent from my LG.

Odpowiedz

39. ~bizz
0

2012-02-24 13:11:42

*twarzopalma* sent from budka telefoniczna

Odpowiedz

38. ~
0

2012-02-24 12:40:24

@33 Ot, taki paradoks.

Odpowiedz

37. ~
0

2012-02-24 12:27:49

@27, ciekawe, że nikt kto pisze z fona/tabletu LG czy Samsunga nie wstawia takich stopek w mailach do mojej korporacji...

Odpowiedz

36. matteo
0

2012-02-24 12:14:23

O, widze ze chinskie pismo nie zostalo dobrze zinerpretowane ;-)

Odpowiedz

35. matteo
0

2012-02-24 12:13:27

Bez sensu - nikt nie uwierzy. Co innego, gdyby bylo napisane po chinsku czyli 发自我的iPhone.

Odpowiedz

34. ~jarekt
0

2012-02-24 11:39:53

Może dlatego, że taka stopka jest defaultowa a model telefonu jest na tyle nieistotny dla normalnych ludzi, że szkoda czasu na jej ręczne zmienianie? A może dlatego, że to czy wysłane jest z iPada czy z iPhone''a jest istotną informacją? BB, iP, WP7 - wszędzie jest stopka gotowa i szkoda życia na jej zmienianie.

Odpowiedz

33. ~ala
0

2012-02-24 11:11:56

"gadżety z zachodu" wyprodukowane w chinach przez chińczyków?

Odpowiedz

32. ~
0

2012-02-24 11:09:41

@komteq - w mojej firmie jak ktoś pisze z telefonu to ma wstopce właśnie o tym informację (że nie ma stałego dostepu do internetu w danej chwili). Po co napinać się z modelem urządzenia? Właśnie to jest śmieszne.

Odpowiedz

31. ~
0

2012-02-24 10:43:08

A nie ma na kartę?

Odpowiedz