DAJ CYNK

Pajacyki, czyli Samsunga tabletów metamorfozy

12.01.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3762

Ważne 0

0

Samsung przygotował "nową" wersję tabletu Galaxy Tab 7 Plus, by móc ponownie sprzedawać urządzenie na rynku niemieckim. Czy Galaxy Tab 7.0N Plus przekona sądy, tak jak uczynił to Galaxy Tab 10.1 po metamorfozach?

Samsung przygotował "nową" wersję tabletu Galaxy Tab 7 Plus, by móc ponownie sprzedawać urządzenie na rynku niemieckim. Czy Galaxy Tab 7.0N Plus przekona sądy, tak jak uczynił to Galaxy Tab 10.1 po metamorfozach?

Podobnie jak w przypadku modelu Galaxy Tab 10.1N, specyfikacja urządzenia zupełnie nie zmienia się, zmienia się za to jego wygląd. Tablet ma wyglądać inaczej niż iPad...

Oto jakie metamorfozy przeszły tablety Samsunga w wersji dla rynku niemieckiego:



Jak widać wyżej, różnice w wyglądzie tabletów łamiących prawa patentowe Apple'a, względem tych legalnych są "porażające". I po co wszystkie te kłótnie?

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się
16. ~
0

2012-01-13 23:52:31

@15 żenada to twoje wypociny

Odpowiedz

15. ~jarekt
0

2012-01-13 14:26:25

Samsung jest żenujący z tym kopiowaniem cudzych rozwiązań. Cała Bada to jedna wielka kopia Androida i iOSa bez nawet 1% własnych rozwiązań. Żeby było śmiesznie nawet firmy całkowicie chińskie jak Huwawey czy ZTE stać na innowacje i własny design a tutaj niby poważna światowa firma... Ci idioci GTaba 10'' tak bardzo upodobnili do iPada, że wykastrowali go z jakichkolwiek portów ze slotem na SD włącznie. Zostawili jeden włas ny port, oczywiście identyczny z iPadowskim do tego stopnia, że nawet wtyczki pasują. Żenada.

Odpowiedz

14. ~kwr
0

2012-01-13 12:47:38

ale szczerze to nowa wersja taba 10.1 już tak fajnie nie wygląda z tą srebrną ramką :(

Odpowiedz

13. ~
0

2012-01-13 10:07:35

jakbym był ''sadem'' to odrzuciłbym pozew Apple z tego powodu, ze Samsung jest czarny, a wszystkie ipady białe. a tak swoja droga to kazda korporacja jest debilna, bo zatrudnia debili - własnie kupiłem czytnik samsunga e60 - oczywiscie jakiś IDIOTA, który jest sowicie opłacany (przez nas klientów), umiescił tam TYLKO fonty podstawowe, co oznacza, ze choćby polskie epuby nie są poprawnie czytane. Oczywiście to mozna obejść i w kazdym epubie umieszczać font, ale to jest bezsensowne, bo epub robi sie 2x wiekszy. Mozna umiescic fonty dodatkowe i nakierować tam tylko epub, ale - niestety - kazdy producent wymysla sobie inna strukturę/sciezke dostepu i jak na razie chyba nikt nie wie jaka jest akurat w tym urzadzeniu. spróbowałem skontaktowac sie z debilnym samsungiem UK (pomijam, ze tam był kupiony, ale to najcześciej po prostu wywala google, a jak zwykle ''kontakt'' jest niezmiernie trudno znaleźć). Wpełniłem wszystkie dane, a jaka odpowiedź dostaje (juz po raz drugi), ze ''oni'' obsługuja tylko urzadzenia zakupione w uk.... Oto do czego zmierza nasza cywilizacja, do kompletnej anarchii i atropii, spowodowanej oczywiscie debilizmem helpdeskowców, BOKów itp...

Odpowiedz

12. ~rain86
0

2012-01-13 07:34:22

i za co pajacyki? pajacyki to chyba należą się dla 1) apple za to, że sfingowało dokumenty przed niemieckim sądem podając nieprawdziwe wymiary urządzenia samsunga w pozwie, b) niemiecki sąd, a w zasadzie sędzia, który chyba jest ślepy nie widząc różnic w przypadku obu urządzeń

Odpowiedz

11. ~
0

2012-01-13 02:16:21

Mnie ciekawi ile oni tych tabletów w Niemczech sprzedają, że wprowadzają delikatnie zmienioną obudowę.

Odpowiedz

10. orson_dzi
2

2012-01-12 23:16:58

Gdyby Apple musiało zrobić coś takiego z obudową, to iPad byłby sprzedawany jako rewolucja z połowę wyższą ceną ;) .

Odpowiedz

9. ~b
0

2012-01-12 21:58:23

5. Odsłoń słonia ! :D :D

Odpowiedz

8. ~oskar
1

2012-01-12 21:39:27

Hehe normalnie padłem ze śmiechu. A wszystko to przez te durne Apple, kiedy się oni opamiętają.

Odpowiedz

7. ~r
-1

2012-01-12 20:06:23

#4: to nie żadna nowość i newsa o tym nie trzeba raczej pisać. Może chodzi o niemieckie sądy? Skoro prostokąt jest tam opatentowany może bym się pokusił o zastrzeżenie kółka?

Odpowiedz

6. dt
1

2012-01-12 19:52:18

brak słów, jeszcze trochę a trzeba będzie zmieniać design przeźroczystej szyby jak apple ją opatentuje...

Odpowiedz

4. ~wojciech
4

2012-01-12 18:31:49

@1 co? debilizm sekty kupertinowców...

Odpowiedz

3. ~
2

2012-01-12 18:21:49

ech, przyszło nam żyć w czasach, kiedy trzeba posuwać się do takich kroków by można było sprzedawać własną myśl techniczną. Samsung to jednak potęga :-)

Odpowiedz

2. ~
-3

2012-01-12 18:18:55

Łobuzy. Ukradli dizajn LG Arena!!

Odpowiedz

1. ~r
2

2012-01-12 18:16:31

ale cóż w tym pajacykowatego?

Odpowiedz