DAJ CYNK

Pajacyki, czyli nie bądź bufonem, wybierz Lumię

30.04.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7244

Ważne 8

4

Każdy doskonale wie, że najlepsze na świecie smartfony to iPhone'y. Oczywiście za wyjątkiem tych, którzy dopatrują się perfekcji w Samsungach Galaxy.

Każdy doskonale wie, że najlepsze na świecie smartfony to iPhone'y. Oczywiście za wyjątkiem tych, którzy dopatrują się perfekcji w Samsungach Galaxy.

Niekończące się przepychanki pomiędzy miłośnikami iPhone'ów i Samsungów Galaxy zostały wykorzystane w zabawnym spocie reklamowym Microsoftu. Przestańcie walczyć i postawcie na smartfon roku - przekonuje producent mobilnych okienek. O jaki telefon chodzi?

O Nokię Lumia 920, którą została wybrana smartfonem roku przez czytelników serwisu Engadget oraz jako najlepszy fotograficzny smartfon przez Gizmodo. I wreszcie można zakończyć ciągnące się od lat przepychanki... Akurat ;-).



Źródło tekstu: Microsoft, wł

Komentarze
Zaloguj się
41. ~M. G.
0

2013-05-09 16:20:28

Fajne rodzinki. Gdyby Siemens produkował jeszcze telefony komórkowe to ja bym bronił tej marki i też postawił się pomiędzy. Samsung postawił po prostu na to aby udowodnić, że pewne funkcje można mieć taniej niż oferuje to Apple. Dzięki niższej cenie rozpowszechnionemu systemowi łatwiej i szybciej uzyskać pomoc niż do drogiego niszowego sprzętu.

Odpowiedz

40. ~sqt
0

2013-05-04 19:19:19

Hih reklama mi się podoba:) sam mam linie 800 i jestem zadowolny:) ale każdy ma to co lubi pozdrawiam

Odpowiedz

39. ~Adam
0

2013-05-02 08:37:26

Osobą które tak nadają, że Windows przejmie Nokie przypomnę, że swego czasu Windows zainwestował w Apple. Jak to się skończyło wszyscy wiemy.

Odpowiedz

38. ~Talent
0

2013-05-01 14:04:04

"Każdy doskonale wie, że najlepsze na świecie smartfony to iPhone/''y." - Czy ten KAŻDY to opłacona redakcja serwisu? :)

Odpowiedz

37. ~gas
0

2013-05-01 09:45:24

a ja mam lg:)

Odpowiedz

36. ~preed
0

2013-05-01 09:28:59

Ja tam mam i fp2 w n808 i randka w nex4 i z obu jestem zadowolony;każdy z nich ma funkcje na których mi zależy. Testuje juz telefony od kilku lat i żaden nie jest idealny żeby był samowystarczalny wiec muszę mieć dwa a iPhone jest przereklamowany być może IOS jest stabilniejszy od konkurencji ale mnie nie porywa.

Odpowiedz

35. ~galtom
0

2013-05-01 08:45:15

Super reklama. Co wiecej telefon jest naprawde fajny I system tez. Mam w domu iP 3G. Od samego oczatku korzystala z niego Zona, mnie sie nigdy nie spodobal. Mialem tez SGS3 I zamienilem go wlasnie na L920. Samsung dobijal mnie Androidem - zacinaniem ie system, problemami z odebraniem polaczenia telefonicznego (telefon myslal, I myslal czy odblokowac ekran, a w miedzyczasie dzwoniacy sie rozlaczal, wysypujace sie aplikacje, ogrom funkcji [w S4 jeszcze wiecej], z ktoryh sie prawie nie korzysta, balagan w systemie, itd). Przesiadlem sie na Lumie I jest super.Wszystko dziala, nawigacja rewelacja, bacteria dziala (dzieki systemowi) duzo lepiej niz w Galaxy. W S3 musialem korzystac z paska zeby wlacza WiFi, wylaczac GPS, uruchamiac dane tylko gdy wychodzilem z zasiegu WiFi a I tak na koniec dnia telen byl bez pradu. W L920 4g, WiFi I GPS sa wlaczone caly czas. Przy identycznym uzytkowaniu, wieczorem nadal mam ponad 40% baterii. Zdjecia lepsze. Telefon ladniejszy I wszystko HULA! Jesli meczycie sie z Androidem (owszem sa tacy) I nie podnieca Was zmienianie ukladu ikonek na ekranie 10 x dziennie, naprawde warto dac szanse WP. Ja jestem bardzo zadowolony z zamiany.

Odpowiedz

34. iperyt
1

2013-04-30 21:05:34

Doskonale zrobiona reklama. Szkoda że u nas panują tandetne reklamy w niemieckim stylu:(

Odpowiedz

33. ~michalborek
0

2013-04-30 20:15:17

Reklama świetna :) Naprawdę trafili w sedno sprawy.

Odpowiedz

32. ~weq
-1

2013-04-30 18:44:52

@31 Jakiej Ery? ;) T-mobile jak już... czas się przestawić

Odpowiedz

31. ~pixel
1

2013-04-30 18:25:01

Telefon to nie religia. Nie ma co się emocjonować: android vs. iOS. Konkurencja jest dobra dla każdego! Cieszy mnie, że jest i Winodows i Android i iOS czy BlackBerry! Tak samo cieszę się i z Play i z Plusa i z Orange i z Ery!

Odpowiedz

30. ~LepikPL
1

2013-04-30 17:37:04

@29 większości ludzi wystarcza rower, więc po co im samochód. Wypowiadają sie za siebie, proszę.

Odpowiedz

29. ~wlo
0

2013-04-30 16:42:11

Przecietnemu uzytkownikowi nie sa potrzebne zadne z w/w. Wystarcza mu zwykle telefony ktore maja dane i dostep do najwazniejszych aplikacji. Na co komu sklepy z apkami, wiekszosc z tego nie korzysta. Najkorzystniejsze sa proste telefony jak nokia 101. BTW- nie jestem bufonem !

Odpowiedz

28. ~tomson
0

2013-04-30 16:37:40

C2-02 też ma ekran dotykowy ( slide z klawiaturą numeryczną:))- @up racja nikt tak nie dba

Odpowiedz

27. ~NazirFAN
1

2013-04-30 15:15:07

Kazimierz79 no nikt Ci nie powiedział, że C2-01 ma dotykowy ekran bo go nie ma. Nokia C3-01 ma ekran dotykowy i fizyczną klawiature alfanumeryczną. Widać, że nie masz dużego pojęcia na temat, na który sie wypowiadasz i w dodatku gadasz głupoty. Sieć punktów Nokia Care to nie tylko serwisy ale również sprzedaż telefonów i akcesoriów oraz pomoc w obsłudze telefonów. Jeżeli ktoś sobie nie radzi z obsługą może do takiego punktu przyjść i tam zostanie mu udzielona bezpłatna pomoc. Jaki inny producent tak dba o klienta?

Odpowiedz