DAJ CYNK

Pajacyki, czyli moja pierwsza komórka

25.10.2010

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3593

Ważne 0

0

O tym, że pierwsza komórka zmienia życie nie do poznania nie trzeba nikogo przekonywać. Oto jak patrzą na ten przedmiot pożądania dzieci.

O tym, że pierwsza komórka zmienia życie nie do poznania nie trzeba nikogo przekonywać. Oto jak patrzą na ten przedmiot pożądania dzieci.

Decyzja o zakupie pierwszego telefonu dla dziecka może być ciekawym doświadczeniem. Co dzieci widzą w tych komórkach? Oj wiele, bardzo wiele:)

Źródło tekstu: Daily Mobile

Komentarze
Zaloguj się
9. ~
2

2010-10-25 12:39:05

*5 nie używam opery tylko firefoxa z adblock plusem ale dzięki za dobre chęci

Odpowiedz

8. ~N
1

2010-10-25 11:05:48

*4 twój altruizm jest zbędny... Reklama opisuje to co mój dzieciak sobie wyobrażał jak na 10 urodziny dostał nowy telefon ale po miesiącu pajacowania minęło mu. Niestety sporo prawdy jest w tej reklamie

Odpowiedz

7. ~
1

2010-10-25 10:51:19

Mi sie bardzo podobają reklamy internetu TP. Serce i rozum mnie rozbraja zwłaszcza jak serce mdleje i prosi widzą czy jest jakiś kardiolog. Jesli chodzi o reklamę to mają super. oferta to nie wiem

Odpowiedz

6. Stentor
-2

2010-10-25 10:14:42

@host: p15-05.opera-mini.net Tak z ciekawości Ty masz z tym problem czy altruistycznie myślisz o innych?

Odpowiedz

1

2010-10-25 10:11:02

@4. co do tych reklam to jesli masz Opere to kliknij prawym myszy na stronie internetowej jaka masz otwarta i na dole zobaczysz"zablokuj zawartość" potem klikasz na to co Ci nie jest potrzebne(zdjecia ,reklamy) i klikasz "zastosuj" i juz masz po problemie :) a co do textu to reklama wypasiona :P

Odpowiedz

4. ~
1

2010-10-25 09:29:38

Apropos fajnych reklam. Do najsprytniejszych a co za tym idzie najbardziej wkurzających należyc powinny we wszelkiego rodzaju statystykach reklamy w internecie które nie chcą się zamknąć a nawet otwierają się po kliknieciu w X

Odpowiedz

3. Stentor
-1

2010-10-25 09:15:28

U nas też są fajne reklamy np. Plusa :)

Odpowiedz

2. ~pib84
1

2010-10-25 09:14:01

ciekawe czy dzieci po obejrzeniu tej reklamy nie będą za dużo oczekiwały od życia :-)

Odpowiedz

1. ~harnas
1

2010-10-25 08:32:14

to lubie w skandynawskich reklamach. Tam prawie kazda reklama zawiera przynajmniej odrobine humoru, a czasamg pelen ubaw. A u nas? Smutne leki itp.

Odpowiedz