DAJ CYNK

Pajacyki, czyli jakie mogą być efekty wprowadzenia płatnego sprawdzania konta w prepaidach T-Mobile? [wideo]

02.07.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8097

Ważne 0

0

Do czego może doprowadzić złość klienta sieci komórkowej? Do wielu czynów. Jednak mało kto się spodziewał, że jego ofiarą padnie pewien salon sprzedaży operatora.

Do czego może doprowadzić złość klienta sieci komórkowej? Do wielu czynów. Jednak mało kto się spodziewał, że jego ofiarą padnie pewien salon sprzedaży operatora.

Wydarzenie miało miejsce w Manchesterze. Jeden z klientów T-Mobile z nieznanych wciąż powodów postanowił zmienić wystrój jednego z salonów sprzedaży operatora. Jaki był tego efekt?



Pozostaje mieć tylko nadzieję, że takie działania nie będą miały miejsca w Polsce. I oby wprowadzenie przez polski T-Mobile płatnego sprawdzania salda prepaidów nie było iskrą zapalną dla tego typu zachowań. ;-)

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
42. ~MARCIN
1

2012-07-04 14:48:48

SZTUCZNA SYTUACJA NA ODSTRASZENIE POTENCJALNY WKURZONYCH KLIENTÓW OD TAKICH WYBRYKÓW. NA FILMIE MAMY PUŁKI Z KARTONU, A W SALONACH T-MOBILE SĄ METALOWE. CZY JESZCZE TEGO NIE ZAUWAŻYLIŚCIE?

Odpowiedz

41. ~hejhej
1

2012-07-03 19:19:09

"Informujemy, że od 9 lipca 2012 roku Pakiet SMS-ów do wszystkich sieci nie będzie już dostępny. Osoby, które aktywują Pakiet przed tą datą będą mogły z niej korzystać zgodnie z okresem ważności środków przyznawanych w ramach Pakietu Aktywuj pakiet 600 SMS-ów do wszystkich sieci i ciesz się nieograniczoną wolnością." Ładnie co ?

Odpowiedz

40. ~
1

2012-07-03 17:06:33

w polskich warunkach na podobne zdarzenie należy trochę inaczej spojrzeć. Polski obywatel, najcześciej BEZROBOTNY, NIE MA NIC DO STRACENIA. Więc, co mu zależy zrobić rozpierduchę. Przecież, każdy powód jest dobry, prawda?

Odpowiedz

39. ~
0

2012-07-03 17:02:47

Tylko u Nas tak szybko Policja nie przyjedzie. Średni czas reakcji to 30 minut, więc można więcej narozrabiać.

Odpowiedz

38. ~
0

2012-07-03 11:30:30

@37: Czy wyjeżdżając za granicę naprawdę nie masz nic lepszego do roboty, jak oglądanie filmów ściąganych z internetu? A dotychczas taką kasę można było w roamingu zapłacić za samo ściąganie poczty i przeglądanie stron WWW! Dla mnie to jest jedna z dość niewielu sensownych decyzji tej bandy pasożytów z Brukseli.

Odpowiedz

37. ~
0

2012-07-03 10:57:38

i co z tego ze spadaja? Obejrzysz sobie film online i ci pyknie 5 tys zlotych [3,57/1MB].. albo i wiecej:P.

Odpowiedz

36. ~kiev
1

2012-07-03 10:26:59

W sumie jeśli miałbym płacić kilkanaście tysięcy Euro za to, że sobie na wakacjach trochę posurfowałem też byłbym wkurzony. Dobrze, że wreszcie te stawki za roaming spadają.

Odpowiedz

35. ~exorange
1

2012-07-03 09:30:19

To chyba ktoś przyszedł wizualizację w salonie zmienić. U nas też przychodził koleś raz w miesiącu i mówił co trzeba pozmieniać. Tylko my sami zmienialiśmy. Oni mają lepiej.

Odpowiedz

34. ~a_lex
1

2012-07-03 09:12:08

Słyszałem, że jeśli chodzi o transmisję danych w roamingu, jakiś ważny oficiel z Unii kiedyś się na to nadział - nabił rachunek na 46 tys. euro. A ponieważ niedawno poznał szefa T-mobile, to poprosił go o umorzenie - ten go wyśmiał. No i teraz mają wchodzić regulacje unijne odnośnie stawek na roaming danych - to chyba lepiej było jednak umorzyć gościowi ;)

Odpowiedz

33. ~
1

2012-07-03 01:57:02

Pownien to zrobic w biurowcu zarzadu :D

Odpowiedz

32. ~
-1

2012-07-03 01:55:06

gdyby to byl klip reklamowy to by tak szybko nie zniknal z walla T-mobile :D takze - to nie klip reklamowy :D

Odpowiedz

31. ~denis
1

2012-07-03 00:58:57

www.facebook.com/stop4groszom

Odpowiedz

30. toms
2

2012-07-02 20:43:08

Eee, co winne wyposażenie salonu, że zarządza tą firmą jakiś d u p e k ? Powinni zrobić r o z p i e r d u c h ę na zebraniu zarządu ;-))

Odpowiedz

29. ~drumstick
1

2012-07-02 19:53:06

@Aaaa - sam jesteś bałwan, założę się że ten facet miał powód ku temu, zresztą większość ludzi ma powód, tylko że nie robi rzeczy niezgodnych z prawem - i słusznie że nie robi, ale powód ma.

Odpowiedz