DAJ CYNK

Pajacyki, czyli jak szybkie jest 4G

04.04.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4814

Ważne 0

0

Cały świat w ostatnio próbuje na nowo zdefiniować czym właściwie jest magiczne 4G. Norweski NetCom postanowił to zwizualizować.

Cały świat w ostatnio próbuje na nowo zdefiniować czym właściwie jest magiczne 4G. Norweski NetCom postanowił to zwizualizować.

Dwie reklamy NetComu w symboliczny sposób przedstawiają różnicę między siecią 3G i 4G. Jak myślicie, czy polskie 4G jest równie szybkie?







Źródło tekstu: verdensraskesteby.no, wł

Komentarze
Zaloguj się
15. eTom
0

2011-04-12 16:42:05

Ale używanie! W naszym pięknym kraju nie dba się o klienta tylko o własną kieszeń :-(

Odpowiedz

14. ~darko28
0

2011-04-05 13:46:18

a przestańcie opowiadać takie bajki. Play strasznie naciąga. a to ich "4G" Uśmiać się można hehe. widziałem jak chodzi u kumpla - porażka

Odpowiedz

13. ~rappy
0

2011-04-05 09:59:33

Owszem, Play bije wszystkich na głowę swoim "4G", ale reszta też jest niczego sobie...

Odpowiedz

12. RudyLis
1

2011-04-04 23:46:45

@10 a w złej lokalizacji, czyli na 80% powierzchni kraju edge i 200kb/s. Wypchaj się swoim orangutanem, który zakłada simlocki, branduje softy telefonów badziewiem a w pre paidzie nie pozwala na przekierowywanie rozmów, jakby klienta prepaidowego miał za śmiecia...

Odpowiedz

11. ~6020
-1

2011-04-04 21:50:47

reklama z evo ciekawa zupełnie ina niż te którymi nas karmia polscy spece od reklamy. Facet z evo wypadał całkiem realistycznie. A jak szybko się pozbierał prawie tak szybko ja 4G playa ;)

Odpowiedz

9. ~gekon
0

2011-04-04 21:27:53

2 km za Gdańskiem internet playa już nie istnieje!!!!!!

Odpowiedz

8. aserty
1

2011-04-04 19:06:55

fakt faktem 4g playa naciagane:P Nie mneij jednak w porownaniu do calej reszty nazych wspanialych sieci to mogliby i 5g nazwac bo niestety konkurencja daleko w tyle;/

Odpowiedz

7. ~
1

2011-04-04 17:50:40

u mnie pley dyktuje warunki na neta.pozostali to nawet nie mają 3g.no oprucz plusa,ale max.co się da wycisnąc to do 2mbit.pley oferuje od 6do7 mbit nawet w godzinach szczytu.era maksymalny edge,a orange to nawet z jakoscią rozmowy se nie radzi.kompletne dno.

Odpowiedz

6. ~
-1

2011-04-04 16:25:14

Weźcie przestańcie, bo zaraz wam tu ktoś wklei test pleja jak nie ma obciążenia sieci i wyciągnie te kilka Mbps :-). Z mojej praktyki, kiedy jeszcze go miałem (dwa miesiące temu), to od święta dobijało do tego 1 Mbps. Znacznie częściej 0,3-0,5Mbps. Teraz mam Orange Free na KArtę i jest znacznie lepiej, ale to zależy od lokalizacji. Zamiast głupio bronić, czy wyśmiewać - przetestować wszystkich operatoró w interesujacych nas miejscach i podjąć decyzję. Z Play można się jednak śmiać co do nazwenictwa, bo to ich 4G to nawet na półce obok prawdziwego 4G nie leżało...

Odpowiedz

5. kwistas
1

2011-04-04 16:22:41

@2 dokładnie tak z tego powinni brać przykład :)

Odpowiedz

4. ~
0

2011-04-04 16:08:53

w play to nie 4G ale 4xg****

Odpowiedz

3. Hose
0

2011-04-04 16:06:06

A u nas Play przebrało malucha za EVO i zgrywa cwaniaka ;-) Tekturowa makieta jednak od oryginału lekko odstaje.

Odpowiedz

3

2011-04-04 15:30:28

Słabe. Jak już chcecie dobre reklamy 4G, to zobaczcie reklamy z NBA, z udziałem Dwane''a Wade''a lub Charlesa Barkley''a. Są dużo lepsze ;) .

Odpowiedz

1. ~
4

2011-04-04 15:29:05

Szczególnie 4g playa, tu można by dać relację z wyścigu ślimaków.

Odpowiedz