DAJ CYNK

Pajacyki, czyli iPhone'owy futeralik na iCondomy

18.04.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2779

Ważne 0

0

Projektant Chris Holder stworzył specjalną nakładkę na tylną obudowę iPhone'a, która ma ukryty niewielki schowek. Przeznaczeniem tego akcesorium jest przechowywanie specjalnych, ultra cienkich prezerwatyw.

Projektant Chris Holder stworzył specjalną nakładkę na tylną obudowę iPhone'a, która ma ukryty niewielki schowek. Przeznaczeniem tego akcesorium jest przechowywanie specjalnych, ultra cienkich prezerwatyw.

JustinCase - bo tak nazywa się ta nakładka na obudowę - zwiększa grubość smartfona o kilka milimetrów. Jeżeli ten gadżet kiedykolwiek wejdzie do sprzedaży, ma być oferowany w kliku wersjach kolorystycznych.

Specjalne iPrezerwatywy mają grubość jedynie 2,5 mm i idealnie mieszczą się w schowku. Dostępne będą w sześciu pastelowych kolorach, a na życzenie można sobie zamówić własny nadruk na opakowaniu.

Źródło tekstu: YankoDesign

Komentarze
Zaloguj się
15. ~WojtekM
1

2011-04-18 15:04:18

Przyjdzie Pan do Pani z taką iGumką, a wtedy Pani powie: "Nie potrzebnyś ty mi" ... i wyjmie swój iWibrator http://www.ohmibod.com.au/assets/img/ohmibod1.jpg

Odpowiedz

14. ~
-1

2011-04-18 13:40:49

Guma narażona na ciągłe promieniowanie mikrofalowe kruszeje

Odpowiedz

13. ~rezo
0

2011-04-18 12:40:31

hhahhah czego to ludzie nie wymyślą. ale dobrze, niech propaguja bezpieczny seks ;)

Odpowiedz

12. Vincenzo
1

2011-04-18 11:47:44

Ta opcja z nadrukiem jest dobra. Nadziani amerykanie kupia sobie kilka w roznych konfiguracjach np z napisem Justin & Kate itp i beda czarowac laski... Pewnie znajda sie nabywcy ale mnie bardziej krecilby aluminiowy tyl dla iPhone4 gdybym go oczywiscie mial.

Odpowiedz

10. ~
1

2011-04-18 11:10:09

Ten iphone z kondomem akurat mnie nie interesuje ale bez skutku próbuje odkupić od szejka tego iphona z diamentami.

Odpowiedz

9. ~
1

2011-04-18 11:03:13

Ciekawy gadżet, ale dla cierpliwych, bo jednak trochę czasu minie zanim się wyjmie gumke z pod obudowy... ;) Monika z NDM

Odpowiedz

8. ~gosciuuu
1

2011-04-18 11:02:49

kurde, dobra opcja chopy, mobilny seks!!!!!

Odpowiedz

5. vonski
1

2011-04-18 10:03:43

Każdy próbuje urwać swój kawałek z jabłkowego tortu ;)

Odpowiedz