DAJ CYNK

Pajacyki, czyli budka pod specjalnym nadzorem

28.05.2015

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4829

Ważne 11

1

Neo w Matriksie miał swoją budkę telefoniczną, ma ją także w Warszawie wiceprezes Orange Piotr Muszyński. Można ją znaleźć na al. Jerozolimskich 42.

Neo w Matriksie miał swoją budkę telefoniczną, ma ją także w Warszawie wiceprezes Orange Piotr Muszyński. Można ją znaleźć na al. Jerozolimskich 42.

Spis budek telefonicznych na stronie publitel.pl ujawnia tajną kwaterę Orange, która na codzień działa pod przykrywką salonu fryzjerskiego HEST. Czy to bunkier, pozostałość po czasach zimnej wojny z UKE? Czy to miejsce, gdzie zarząd Orange miał chronić się przed atomowym atakiem kar prezes Streżyńskiej? A może Piotr Muszyński chodzi tam po prostu się golić? Miejsce jest z pewnością wyjątkowo bezpieczne, awaryjny kanał łączności jest zapewniony.

Zabawne jest też to, że salon fryzjerski podaje numer telefonu jako swój kontaktowy. Ciekawe jakie hasło wprowadza w salonie DEFCON 1. ;-)

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
17. MagicPow
0

2016-07-14 15:49:36

myślalłem że to ta -

Odpowiedz

16. ~
0

2015-05-30 15:56:28

Takich pajacyków jest więcej. Np do pewnego bankomatu jest dołożony opis że trzeba pójść do piwnicy i wkręcić bezpieczniki :-D

Odpowiedz

15. ~Gamer
0

2015-05-30 09:55:32

@14 Fajny dowcip, może zorganizujemy mały konkurs na to kto opowie najlepszy dowcip w tym temacie? :DWpada zdyszany klient do salonu fryzjerskiego-Dzień dobry, dobrze że Pan zdążył bo już prawie zamykamy, golenie czy strzyżenie?- Dzwonienie!

Odpowiedz

14. ~Nickt
0

2015-05-29 21:43:17

- Ooo, widzi Pani! Ta sama budka co ją w klubie mieliśmy. To zawsze można było gdzie zadzwonić czy coś.-Tak, a ten przeniósł ją sobie do fryzjera i trzyma!

Odpowiedz

13. ~ulalala
0

2015-05-29 10:04:41

COŚ SIĘ TAK WITKU TYM ORANGE TAK PODJARAL OSTATNIO? fajny artykuł, tyle

Odpowiedz

12. ~
0

2015-05-29 08:01:18

Taka informacja powinna być dostępna tylko dla pracowników Orange i firm-krzaków, nie powinna być dostępna do wiadomości publicznej. Chyba że dla wandali...

Odpowiedz

11. ~
0

2015-05-29 07:52:47

W sumie ciekawe jest to, że taka informacja została umieszczona na stronie publitel. Zapewne przenieśli żywcem z jakiegoś ww. systemu.

Odpowiedz

10. ~
0

2015-05-29 07:50:41

Aż musieli napisać żeby nie likwidować co by im niespodziewanie jakiś durny PeopleSoft czy inny śmieciarski system nie wygenerował zlecenia na zdjęcie i monter z firmy Krzak nie zdjął :)

Odpowiedz

9. ~
1

2015-05-29 00:32:04

nie zły meksyk. Nie złe zryte berety tam są w tym Orange.... to wiedziałem - ale że aż tak?

Odpowiedz

8. sumix
0

2015-05-29 00:09:08

Defcon ;-)

Odpowiedz

7. ~Calm7
1

2015-05-28 23:42:03

A co do budki- ja często przebywam pod budką z piwem.

Odpowiedz

2015-05-28 22:47:16

Witek, moim zdaniem odkryłeś coś, czegoś nie powinieneś :-) Pewnie jakaś budka kontaktowa rosyjskich trzmieli z FSB.Teraz pozostaje nastawić budzik na szóstą rano i czekać na smutnych panów....

Odpowiedz

5. Sig
0

2015-05-28 22:38:15

Budki to by się miały nie najgorzej i nie trzeba by tyle ich likwidować, gdyby były na monety... Fakt, może i wandale braliby je częściej na cel. Co do polecenia, cóż, pozostaje nam tylko zgadywać co skłoniła Prezesa do takiego mikrozarządzania.

Odpowiedz

4. ~
0

2015-05-28 22:34:02

w mojej miescince kiedys bylo chyba 9 aparatow - teraz nie zostal ani jeden- poza tym w pewnym osrodku opieki. Dla mnie bezsens, bo TP ma swoj buzynek ktory wynajmuje na poczte itp. Jakby nie mogla tam zostac jedna budka.

Odpowiedz