DAJ CYNK

P4 wysłało konkurentom aneksy z nowymi stawkami MTR

20.12.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 9477

Ważne 0

0

P4 wysłało wszystkim operatorom aneksy zmieniające stawki hurtowe we wzajemnych rozliczeniach. Zostały one skutecznie doręczone konkurentom - pisze na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik operatora.

P4 wysłało wszystkim operatorom aneksy zmieniające stawki hurtowe we wzajemnych rozliczeniach. Zostały one skutecznie doręczone konkurentom - pisze na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik operatora.

Przypomnijmy, że 17. grudnia siedmiu operatorom zostały doręczone decyzje UKE, w których stawka MTR została ustalona na symetrycznym poziomie 8,26 groszy od 1. stycznia do 30. czerwca oraz 4,29 groszy od 1. lipca.

Jak myślicie ktoś je podpisze? Może jakiś zakład? - pisze Gruszka.

Na zdjęciu, które Gruszka zamieścił na blogu, widać 9 dokumentów. Rzecznikowi wysłaliśmy pytanie o to, którym dokładnie operatorom wysłano aneksy oraz jacy operatorzy stacjonarni są wśród nich.

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się
50. ~zafir
0

2012-12-21 16:21:39

Ciekawe co z roamingiem z t-mobile po zrównaniu stawek MTR?

Odpowiedz

49. ~YoM
0

2012-12-21 16:10:32

Plus tez wysłał :)

Odpowiedz

48. ~Marek.
0

2012-12-21 15:54:09

Promocja, ale jest 13gr/min i już poza promocją 19 gr/min więc o co biega

Odpowiedz

47. ~lukjan
0

2012-12-21 13:53:19

ciekawe, czy play takze obnizy ceny polaczenia dla klientow?

Odpowiedz

46. ~Słoneczny
2

2012-12-21 13:24:39

@42 A co Ciebie tak interesują moje prywatne połączenia kolego? Jeśli nie rozumiesz sensu mojej poprzedniej wypowiedzi, to napiszę inaczej. Bardziej innym operatorom opłaci się oddać po kilkaset tysięcy karciarzy do Virgin, niż samemu obniżyć cenę dla milionów własnych abonentów. Czy teraz jasne?

Odpowiedz

45. ~oryg
-1

2012-12-21 13:22:36

@39 Ponieważ ludzie liczą na ... promocje, a korzysta z nich niewielu. Ktoś za promocje musi zapłacić... @20 Większej bredni dawno nie słyszałem - przełącz się na Plusa, Tmobile albo Orange (oczywiście będąc w Playu !).

Odpowiedz

44. ~
0

2012-12-21 13:21:44

@38 w Play masz 14 gr. i darmo w sieci.

Odpowiedz

43. ~Słoneczny
1

2012-12-21 13:20:21

@40 Te słynne 13 gr to tylko promocja, którą w każdej chwili mogą zmodyfikować lub zamknąć, więc nie ma co się nią tak podniecać. Promocja raczej jest na zachętę, a nie na stałe.

Odpowiedz

42. ~
-1

2012-12-21 13:20:10

@ Słoneczny, a Ty się Waszmościu z tymi milionami kontaktujesz codziennie tak?

Odpowiedz

41. ~Marek.
-1

2012-12-21 13:19:34

Nie chcę za bardzo reklamować tej sieci, ale dziś nie ma konkurencji, stawka do wszystkich płaska 13gr/min konto ważne rok, kto ma lepsze warunki

Odpowiedz

40. ~
-1

2012-12-21 13:11:48

ale virgin ma do wszystkich nawet do play 13 gr/min i to jest to

Odpowiedz

39. ~Słoneczny
1

2012-12-21 13:01:54

@38 Tyle, że w Virgin nikogo nie ma, a w innych sieciach są miliony. Taka mała różnica. :-)

Odpowiedz

38. ~Marek.
-1

2012-12-21 12:50:13

Jak Herezja w Virgine jest 13 gr/min i tyle i aż tyle

Odpowiedz

37. tl111
1

2012-12-21 11:57:17

35 - oczywiście może tak być ale stwierdzenie jest jednoznaczne, a UKE narzuca rygor natychmiastowej wykonalności. Przeciąganie przy pomocy sądu i odwołań neguje wyrażoną chęć podporządkowania. Uważam, że nadinterpretujesz.

Odpowiedz