DAJ CYNK

Owocowy Ninja za darmo na Androida

25.07.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4402

Ważne 0

0

Fruit Ninja to jedna z lepiej sprzedających się gier na telefony komórkowe - 6 mies. od jej debiutu w wersji na iPhone'y producent sprzedał aż 2,5 mln sztuk aplikacji. Teraz gra oferowana jest za darmo w wersji dla Android OS.

Fruit Ninja to jedna z lepiej sprzedających się gier na telefony komórkowe - 6 mies. od jej debiutu w wersji na iPhone'y producent sprzedał aż 2,5 mln sztuk aplikacji. Teraz gra oferowana jest za darmo w wersji dla Android OS.

Dynamiczna gra akcji, w której nasze palce zamieniają się w ostre, samurajskie miecze szatkujące w powietrzu owoce - tak w skrócie opisać można Fruit Ninja. To właśnie tą grą Apple promował swojego iPada, a teraz cieszyć mogą się nią bezpłatnie wszyscy użytkownicy Androida.



Źródło tekstu: Halfbrick Studios, wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~Ciri
0

2011-07-26 14:18:04

Na symbiana jest bezplatna juz od dawna :)

Odpowiedz

13. ~rappy
0

2011-07-26 09:11:53

Pół roku temu grałem w to na Hero, bynajmniej nie płaciłem... Wtf?

Odpowiedz

12. Michalos
0

2011-07-26 08:12:02

@10 Masz rację, dalej jest za darmo chyba :) Gram z dziewczyną regularnie ;)

Odpowiedz

11. ~anulka8845
0

2011-07-26 07:44:25

Bynajmniej nie znaczy przynajmniej!

Odpowiedz

10. ~Robo
0

2011-07-25 23:11:34

Bynajmniej jeszcze niedawno "Fruit Ninja" był dostępny za darmo dla fonów opartych na Symbianie ^3.

Odpowiedz

9. ~baseciq
0

2011-07-25 22:59:11

pobierałem z miesiąc temu. też była "zdarma"

Odpowiedz

8. ~mikoangelo
0

2011-07-25 21:07:19

issa, dlaczego uważasz że głupkowate gry na iPhone o przecinaniu owoców mają stanowić o jego wyższości? Tylko ty to stwierdziłeś/aś. Aplikacje są pisane na urządzenia przez ludzi spoza Apple a kupują je użytkownicy więc dlaczego gra stworzona przez kogoś kto nie ma powiązania z Apple ma świadczyć o tym że iPhone jest lepszy nie rozumiem tego toku rozumowania. iPhone ma więcej aplikacji, świetny iTunes store w którym liczący się muzycy zagraniczni umieszczają swoje piosenki. Do tego sprzęt Apple zrewolucjonizował rynek, dlatego jest tak popularny. Androida upychają wszędzie niedługo dojdzie do tego że w sokowirówce będzie Android to dla mnie jest dramat. Chęć za wszelką cenę dorównać popularności Apple. Apple zrobiła tylko jeden telefon który ma w tej chwili 3ciego następce i to wystarczyło.

Odpowiedz

7. issa
0

2011-07-25 19:01:37

Fyne, bo jest i platna. Poszukaj drugiej wersji Fruit Ninja Free.

Odpowiedz

6. ~Fyne
0

2011-07-25 18:52:00

Wlasnie patrzylem w Android Markecie i u mnie jest za 3,51

Odpowiedz

5. issa
0

2011-07-25 18:51:18

Luin, w tych czasach 4 dni opoznienia to lata swietlne. A wlasnie 4 dni temu czytalem o tym na (nie do konca) konkurencyjnym dla was portalu o Androidzie. Oddajecie pole innym serwisom az trudno w to uwierzyc. Co do samej gry to wczoraj pisalem wlasnie kolegom , ze naprawde trudno mi zrozumiec o co tu chodzi. Jesli glupkowate gry o przecinaniu owocow maja stanowic o wyzszosci iPhona nad innymi telefonami... Dla mnie to dramat.

Odpowiedz

0

2011-07-25 18:47:34

Tak z reklamami chyba ze wifi wylaczysz to bedze bezz :D:D Nic specjalnego ta gra nuda i tyle :]

Odpowiedz

3. tasiu
-1

2011-07-25 18:42:59

Za darmo czyli z reklamami. Mam rację?

Odpowiedz

2. ~riczi
0

2011-07-25 18:40:02

nie żebym był upierdliwy ale miesiąc temu pobrałem - też było za darmo ;)

Odpowiedz