DAJ CYNK

Orange: zmodyfikowany Twój Mix, a nie Super Mix

17.01.2006

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4590

Ważne 0

0

Pomyliliśmy się z nazwą, jednak sam fakt nowej oferty pozostaje. Teraz pora na kolejne szczegóły.

Pomyliliśmy się z nazwą, jednak sam fakt nowej oferty pozostaje. Teraz pora na kolejne szczegóły.

Abonamenty to 25 zł, 50 zł oraz 75 zł.

W ofercie będzie można kupić pakiet 500 SMS-ów za 5 zł, który ważny jest 30 dni i obejmuje tylko wiadomości wysłane w sieci Orange.

Podobnie jak w POP, tak i w tej usłudze działa promocja 30% więcej dla każdego doładowania od 25 zł włącznie. Bonusowe doładowanie można wykorzystać tylko na połaczenia i wiadomości wysłane do sieci Orange.

W ofercie znajdą się m.in: Nokia 6020, SonyEricsson K700i, Sagem my301X, SonyEricsson Z520i oraz Siemens C75. Wszystkie telefony w cenie 1 zł w najwyższej opcji.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
23. ~corleone
0

2006-01-26 02:12:51

Kolejne rozczarowanie tym całym mixem....

Odpowiedz

22. ~maniana
0

2006-01-18 18:13:37

no, plus i era rządzą, a oranżada żenada

Odpowiedz

21. ~A
0

2006-01-18 16:29:47

*Longman - dzięki za sprostowanie:)

Odpowiedz

20. ~hycek
0

2006-01-18 15:15:43

Załosny ten mix orange. Jesli to jest ospowiedź na era fun to dla mnie jest to śmieszne. Jak to odpowiedź skoro era fun jest sporo lepsza

Odpowiedz

19. ~andy
0

2006-01-18 15:13:11

a kiedy to wchodzi (na stronce nic nie widać) i czy "Pakiet FOTO" bedą mogli zamawiac dotychczasowi posiadacze mix (JImix/TwójMix)czy tylko nowi ???

Odpowiedz

18. ~mike
0

2006-01-18 12:59:06

te pakiety to zwykła ściema. znikną tak samo szybko jak pakiety "sms za 1 grosz" z POPa.. ten orange to dno. popsuli abonamenty, popsuli POPa i zakończyli wojnę cenową :-(((

Odpowiedz

17. ~mike278
0

2006-01-18 11:00:14

Dario zgadzam sie. Tez tak mam. Dlaczego z uporem trzymam sie starych taryf z rodziny JI? Bo sa lepsze. Bo wiecej przy aneksie cena zakupu fona jest z TWojego Planu a nie Twojego Mixa gdzie terminale sa drozsze. Bralem teraz na ji mix 25 se k700. Po odliczeniu punktow wyszlo 150 pln + gratis 18 doladowan za 10 pln. Na glownym numerze tez jest ok. Oferta uslugowa. Pakiet rozmowy 50, gprs 50 przy rachunkach ok 65. Umowa podpisana jeszcze w Idei na 12 mies. Teraz bym juz takiej nie dostal.

Odpowiedz

16. kamet
0

2006-01-18 10:23:47

Czyli wychodzi, że min. dalej 75gr hehehe. MIXPLUS=72gr;ERA FUN MIX=70gr). Nie myle się??? Myślą, że pakietem foto ściągną klientów. Buuu.. no to gratualcje pomysłowości. Cała Orenżada, po prostu żenada :D Więc ludzie nie liczcie, że wywołają oni wojnę cenową:P Obniżki będą, ale dopiero jak wejdzie jakiś MVNO lub P4!!!

Odpowiedz

15. ~lukasm
0

2006-01-18 09:57:56

*robbo2k: reklamy będą jak mix plusie: "Nokia xxxx na kartę za 1 zł" a małym druczkiem: w wariancie 36 doładowań po 50 zł.

Odpowiedz

14. doktor
0

2006-01-18 09:47:59

Orangutany na Borneo!!! h hehehehe ehhe :]

Odpowiedz

13. ~
0

2006-01-18 08:06:54

Era pokazala telefon za 1zl przy wydaktowaniu 16zl na miesiac.

Odpowiedz

12. rafcyk
0

2006-01-18 07:56:41

moim zdaniem slaba oferta, jednak era tez niczego ciekawego nie pokazala w fun. Olimpijska .... to juz cos :)

Odpowiedz