DAJ CYNK

Orange: zmiany w BlackBerry BIS

30.03.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3480

Ważne 0

0

Od 2. kwietnia klienci Orange, którzy zakupią usługi BlackBerry BIS otrzymają dodatkowy pakiet danych 0,5 GB na korzystanie z telefonu BlackBerry jako modemu oraz na oglądanie mediów strumieniowych np. telewizji internetowej.

Od 2. kwietnia klienci Orange, którzy zakupią usługi BlackBerry BIS otrzymają dodatkowy pakiet danych 0,5 GB na korzystanie z telefonu BlackBerry jako modemu oraz na oglądanie mediów strumieniowych np. telewizji internetowej.

Dodatkowo zwiększone zostaną pakiety danych w usługach:
BlackBerry BIS Premium - z 250 MB na 1 GB,
BlackBerry BES Premium - z 500 MB na 2,5 GB.

Pakiety dotyczą transmisji danych w ramach APN-u Internet. Obecni Klienci, którzy korzystają z usług BlackBerry BIS, BlackBerry BIS Premium oraz BlackBerry BES Premium zostaną objęci zmianami  od 7. maja.

 

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
20. ~
0

2012-07-05 09:38:26

internet uruchomisz bez problemu na systemie poniżej BB6. MMS wymagają dosyć żmudnej operacji dopisania usług. Od BB6 wszystko może działać bez BIS/BES.

Odpowiedz

19. ~ola
0

2012-07-05 09:30:42

czy da się używać blackberry bez wykupienia usługi bis?

Odpowiedz

18. ~gosc
0

2012-05-01 12:46:10

W Orange nie ma limitu na internet czy email poprzez BIS. Te limity dotyczą łączenia z multimediami streamingowymi np Youtube i na to jest przydzielone odpowiednio 0,5 1,5 i 2,5 GB transferu.

Odpowiedz

17. ~hanys11
0

2012-04-05 21:29:59

Czy ktoś może widział tę ofertę na www.orange.pl?

Odpowiedz

16. ~Curve 3G
0

2012-03-31 23:15:33

@up takie rzeczy tylko w Erze :) tutaj dostajesz dodatkowy pakiet na streaming itp.

Odpowiedz

15. ~stz
0

2012-03-31 22:24:31

Czy ja dobrze rozumiem, że w Orange BIS kosztuje 25 złotych i dodatkowo z limitem? Jak tak to ostro ciągną z klientów. W play ja płace 10 złotych i bez limitu transferu danych.

Odpowiedz

14. ~stz
0

2012-03-31 21:54:03

GG na BB to zainstaluj sobie palringo. Ja nie lubię GG ale moja córka ma w 9780. Ja korzystam z modelu 9900 bold. Jestem happy.

Odpowiedz

13. ~Bandyto3xx
0

2012-03-31 13:36:16

Żeby mieć gg w blackberry to wystarczy uruchomić transort gg w jabberze i zainstalować np. gtalka. Lub zainstalowac niezależną aplikację bbgg

Odpowiedz

12. ~BBfan
0

2012-03-31 11:52:12

GG nie używam od 10 lat, więc nie jestem w temacie, ale http://www.bbnews.pl/2012/01/palringo-3-20-03-wersja-beta-juz-do -pobrania/. Komentarze do artykułu nie nastrajają pozytywnie ;) A poniżej trochę więcej info. http://www.bbforum.pl/showthread.php/781-Gadu-Gadu-dla-Blackberr y

Odpowiedz

11. Maniiiek
0

2012-03-31 11:34:26

@10 w obsłudze też, ale bawiłem się nim kiedy miałem Avile więc wszystko lepsze się wydawało;) Widzę, że się znasz. Jest jakiś sensowny i darmowy klient GG na BB?

Odpowiedz

10. ~BBfan
0

2012-03-31 11:21:40

Hardwerowo może i tak, ale system nie jest pod dotyk. OS 7 już jakoś wyrabia, w porównaniu z konkurencją.

Odpowiedz

0

2012-03-31 11:15:19

@8 STORM 2 jest całkiem przyjemny jak dla mnie, co innego STORM który jest po prostu marny.

Odpowiedz

8. ~BBfan
0

2012-03-31 11:01:44

@6 akurat Storm2 nie jest najbardziej udanym modelem, ale bez dotyku można polecić BB 9860 Torch. Ja jednak uważam, że BB to tylko z klawiaturą. Pewnie te czasy miną bezpowrotnie z nadejściem BB 10

Odpowiedz

7. ~Wlodek
0

2012-03-31 10:50:28

Przestawiłem się z dotykowca na BB głównie z powodu klawiatury do pisania. Rozwiązanie jest po prostu genialne. Jak z cenami za BIS w Orange? Dalej ok. 25 zł/m-c?

Odpowiedz

0

2012-03-31 09:11:04

@4 zawsze jest BB STORM 2. Bez klawiatury, dotyk.

Odpowiedz