DAJ CYNK

Orange: zmiany, których się nie spodziewasz. Czego się spodziewać?

11.04.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 12076

Ważne 0

0

16. kwietnia Orange organizuje konferencję prasową, której przyświeca hasło Zmiany, których się nie spodziewasz, intrygują najbardziej. Co będzie jej tematem?

16. kwietnia Orange organizuje konferencję prasową, której przyświeca hasło Zmiany, których się nie spodziewasz, intrygują najbardziej. Co będzie jej tematem?

Jak wynika z informacji TELEPOLIS.PL, tematem konferencji nie będzie odpowiedź na najnowsze abonamenty no limits konkurentów, czyli Play, T-Mobile oraz Plusa.

Według informacji TELEPOLIS.PL, konferencja poświęcona będzie rebrandingowi Telekomunikacji Polskiej na Orange. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
76. ~
0

2012-04-20 10:52:38

a pracownicy Orange będą lada moment znać więcej procedur niż prawnicy i radcy prawni, nie licząc ofert handlowych heheh a to oznacza, że nikt mało rozgarnięty, "że tak powiem" nie może pracować w salonie Orange

Odpowiedz

75. ~
0

2012-04-20 10:49:06

jeżeli chodzi o aktywacje firmowe bez limitu nie trzeba robić 10 sim no i jeszcze jedno: można zrobić w tej ofercie aktywację z telefonem.

Odpowiedz

0

2012-04-14 19:55:33

Ja tam niczego się nie spodziewam po Mechanicznej Pomarańczy..

Odpowiedz

73. ~ej
0

2012-04-14 16:04:56

to co Orange robi z pracownikami to jest czyste skur...ynstwo.Nagle sie obudzili i 2 dni przed rebrandingiem robia ph wyjazdy na szkolenia w weekendy (od 10 do 18 i to bez wyżywienia) oraz zadali około 15 szkolen online. porażka

Odpowiedz

72. ~x
0

2012-04-14 11:44:19

Dziwne jest to,że do dziś nie ma Ustawy przyjętej przez Sejm zobowiązującej każdą sieć do udostępniania swojego zasięgu konkurencji, gdyby tak było to nie byłoby problemów z zasięgiem bo zawsze w kraju zdarzają się miejsca w których jedna sieć jest liderem, a inne nie i o dziwo to dotyczy starych sieci. a odnośnie tematu to bardzo ciekawe co pokaże Orange jako swoją nową ofertę. Bo jeśli nic to zwyczajnie zgodzi się na odpływ klientów do PLAY, T, Plusa i tym samym zrezygnuje z kasy od klientów.

Odpowiedz

71. ~x
0

2012-04-14 11:35:18

Co się tak czepiliście tego Plusa :) ? Plus to jest bardzo dobra sieć, gdyby miał u mnie lepszy zasięg i lepsze oferty to pewnie bym w nim był, zresztą byłem w Plusie więc wiem, że to jest dobra sieć, nawet tam gdzie jest zły zasięg Plus dobrze "trzyma" połączenie. W Orange też miałem, strasznie ciężko było się dogadać z konsultantami gdy była jakaś reklamacja, w końcu uwzględniali ale czekać trzeba było bardzo długo, zasięg Orange ma coraz lepszy, montuje nadajniki UMTS tam gdzie ich do niedawna nie było, ale też tam gdzie był zły zasięg w niektórych miejscach taki został, ogólnie Orange to duża sieć i, żeby coś załatwić w razie problemów też trzeba długo czekać, Orange jest dobrą siecią, jedyne co mnie denerwowało w Orange to zbyt skomplikowane oferty (kiedyś) np. dużo minut ale poza sieć minuta liczyła się jako dwie czy jakoś tak, denerwujące były też taryfy z minutami do sieci, a poza sieć płatne dodatkowo, ogólnie "kolos" i nie zawsze łączyło z wybranym numerem za pierwszym razem i potrafiło rozłaczać w złym zasięgu w przeciwieństwie do Plusa. T podobnie jak Plus stabilne połączenie ale zdarzały się szumy, z tej sieci najszybciej zrezygnowałem. a teraz jestem w PLAY i mam zasięg 3G, jakość połączeń jest bardzo dobra, oferta jest w porządku, obsługa w BOK już na poziomie takim jak w starszych sieciach, póki co zostaje w PLAY do póki któraś ze starych sieci nie dorówna ofertą PLAY albo nie przebije oferty PLAY, w PLAY jest dobrze jeszcze z powodu zasięgu, jak jest gdzieś zły zasięg np. Orange to jest zasięg Plusa i nie zrywa połaczenia tylko się przełącza na inny zasięg, niby nic ale fajna sprawa.

Odpowiedz

70. ~x
0

2012-04-14 11:17:48

59 - ciekawe praktyki :), moim zdaniem jak dzwonisz normalnie z tela na tele to sieć nie powinna się czepić, co innego gdybyś dzwonił 24h na dobe automat na automat to może sieć mogłaby się czepić.

Odpowiedz

69. ~
0

2012-04-14 10:11:34

59). Możesz se nabijać dalej. W końcu se nabijesz 5000, ale złotych kary do zapłaty, hehe i co Ty na to, mądralo?

Odpowiedz

68. ~Play Love
0

2012-04-14 01:59:19

Taniej nie będzie i basta!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

67. Colin Barbazync
0

2012-04-12 15:04:38

Ciekawe dlaczego konsultanci telefoniczni truja cos o nowych taryfach kolo 16tego kwietnia?

Odpowiedz

66. ~
0

2012-04-12 11:16:22

Plus, jedyne Polskie logo na wyświetlaczu.

Odpowiedz

65. ~xtomix
0

2012-04-12 11:03:21

Plus daje rade. Nie wolno go dyskryminować.

Odpowiedz

64. ~
0

2012-04-12 08:58:55

@62 glupoty pieprzysz. Dla mnie W3 to Orange, TM i Play. W takiej wlasnie kolejnosci. plus dawno sie skonczył.

Odpowiedz

62. ~
0

2012-04-12 08:00:36

@44 i @47 Od kiedy Orange to prestiż, dziwne skojarzenia macie. Spośród W4 prestiż to tylko Plus. A Orange jak i reszta sieci jest dla PLEBSU.

Odpowiedz