DAJ CYNK

Orange: zakończenie promocji Taniej do Polsatu Cyfrowego

26.11.2009

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1787

Ważne 0

0

24. listopada zakończyła się promocja Taniej do Polsatu Cyfrowego polegająca na udzieleniu rabatu na połączenia głosowe oraz Wideo Rozmowę do sieci Cyfrowy Polsat.

24. listopada zakończyła się promocja Taniej do Polsatu Cyfrowego polegająca na udzieleniu rabatu na połączenia głosowe oraz Wideo Rozmowę do sieci Cyfrowy Polsat.

Promocja obowiązywała od 23. sierpnia do 23. listopada w ramach ofert Orange Abonament i Orange Mix, a także Orange Stacjonarny. Dzięki promocji połączenia do Cyfrowego Polsatu kosztowały tyle samo, co do Ery i Plusa.

Wciąż obowiązuje promocyjna taryfikacja połączeń do Play i Polsatu Cyfrowego w taryfach biznesowych Orange, o której szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
19. ~inkus
0

2009-12-02 16:51:20

co do oferty biznesowej to zastanawiam sie nad taryfa 250, wiecie moze jak to jest w praktyce? Oplaca sie? Mowie o taryfie drugiej od prawej: http://www.orange.pl/portal/map/map/new_corpo_promotions?TARGET= CORPO_PROMOTIONS&articleId=4160064

Odpowiedz

18. ~
0

2009-11-28 11:17:03

@14 - żal d. ściska, że trzeba płacić Orżnąć za nic? Bo się podpisało cyro na dwa lata i teraz wstyd się przyznać do porażki? A to boli... Frajerów na rynku jednak nie brakuje. @13 w sprawie buractwa ma jednak rację!

Odpowiedz

17. biotyt
0

2009-11-27 12:58:56

noved: Do 4 stycznia 2010.

Odpowiedz

16. spiro
0

2009-11-27 11:39:29

przyznać się - kto tyle dzwonił do cp? :)

Odpowiedz

15. noved
0

2009-11-27 11:21:18

a przy okazji tematu promocji orientujecie się do kiedy trwają promocje świąteczne w prepaidzie orange? te z doładowaniami. Jakoś po świętach koniec czy dłużej to trwa?

Odpowiedz

14. ~
0

2009-11-27 10:15:52

13. Sam jesteś burakiem. Wszyscy Cię okradają i wykorzystują. Chciałbyś mieć wszystko za darmo. Żeby każdy kolo Ciebie skakał i traktował jak najlepszego klienta świata! Sorry, jest kapitalizm. Telekomy chcą zarabiać. A Ty możesz swoje marne 5zł miesięcznie wsadzić sobie w nos. Czy Ty nie rozumiesz, że taki "klient" nie jest wiele wart? Do takich trzeba tylko dokładać. Inni muszą płacić, żebyś Ty mógł dzwonić. Więc jak Ci nie odpowiada jakąś sieć to idź do innej. I przestan wygłaszać idiotyczne opinie i narażać ludzi korzystających z sieci, która Ci nie leży, bo Cię na jej usługi nie stać.

Odpowiedz

13. ~
0

2009-11-27 02:28:22

Dziwne że jeszcze ktoś daje się doić przez Orżnąć. Co się dziwić jaki kraj tacy ludzie, jacy ludzie takie promocję, naiwne buraki cukrowe :-D

Odpowiedz

12. ~
0

2009-11-26 22:44:30

Mtr do cp uke ustalil na 1,5roku taki jak był 40gr netto,ale z tym są problemy bo ponoc ma to byc 35,1 netto..cp to nawet nie margines na rynku telekom ale logo cp jak zrobią hsdpa i umts900 to bedzie miało sens.mirekb

Odpowiedz

11. aserty
0

2009-11-26 22:39:38

hehe ale promocja;p inni maja to normalnie:-) nie tylko play;p

Odpowiedz

10. bender
0

2009-11-26 22:09:02

a do play drożej, proste...

Odpowiedz

9. ~tkd
0

2009-11-26 21:07:58

Niech zrobia taka promocje do P4, wtedy moze sie komus przyda, a promocja do CP to tylko badanie rynku

Odpowiedz

8. ~logos
0

2009-11-26 20:54:38

tak jest ze mam klopoty z czytaniem ze zrozumieniem :) przepraszam redakcjo!

Odpowiedz

7. ~logos
0

2009-11-26 20:53:31

w podlinkowanej notce jest info ze promocja w abo biznesowych trwa do 23.11 a w tej notce, ze wciaz obowiazuje?! jak to jest?

Odpowiedz

6. biotyt
0

2009-11-26 20:50:42

5: Sporo przesadziłeś. CP miał na koniec 3 kwartału jedynie 36 tys. klientów i raczej tendencję spadkową. http://telepolis.pl/news.php?id=16493

Odpowiedz

5. ~zC
0

2009-11-26 20:45:38

CP ma około 100tys uzytkowników MVNO wiec wbrew pozorom coś sie jednak dziać zaczyna :)

Odpowiedz