DAJ CYNK

Orange wprowadzi płatności mobilne w oparciu o mPay

27.09.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3524

Ważne 0

0

mPay i PTK Centertel podpisały umowę na obsługę płatności mobilnych realizowanych przez klientów sieci Orange. Usługa ta będzie dostępna pod koniec bieżącego roku pod marką Płać Komórką, która jest obsługiwana przez platformę systemu mPay.

mPay i PTK Centertel podpisały umowę na obsługę płatności mobilnych realizowanych przez klientów sieci Orange. Usługa ta będzie dostępna pod koniec bieżącego roku pod marką Płać Komórką, która jest obsługiwana przez platformę systemu mPay.

Płać Komórką to zarządzany przez operatorów komórkowych, działający powszechnie system płatności mobilnych. System umożliwia realizowanie płatności telefonem komórkowym m.in. za doładowania kart pre-paid, wnoszenie opłat parkingowych oraz opłaty za bilety komunikacyjne. System umożliwia także płatności za zakupy w Internecie oraz realizowanie przelewów person-to-person.

System płatności mobilnych obsługiwany przez mPay przekroczył już 180 tys. zarejestrowanych użytkowników i jest obecnie najdłużej działającym oraz najbardziej rozpowszechnionym na polskim rynku komercyjnym systemem rozliczającym płatności mobilne.

Źródło tekstu: ATM, wł

Komentarze
Zaloguj się
31. ~anka
0

2010-11-20 23:27:11

mobilne patności to super sprawa. Myślę, że najlepszą ofertę wprowadził SkyCash - nie wymagają konta w banku, wystarczy telefon z dostępem do internetu

Odpowiedz

30. wlo
0

2010-09-29 09:53:18

Czy redakcja mogłaby się dowiedzieć co zdecydowało, ze Orange cofa się wstecz i jednak po kilku latach od wprowadzenia przez innych operatorów jednak ten krok robi? Bo albo ze mną jest coś nie tak, albo ktoś w Orange ma problemy z właściwą oceną sytuacji?

Odpowiedz

29. ~aragorn
0

2010-09-28 11:34:15

Jak płatności wejdą, to ocenię sobie jak Orange będzie działał, mam nadzieję, że nie będzie problemów z kodami. A co do poruszanej tu strony www, to przekombinowali, napchali nieistotnych informacji, zamiast tego, co klient potrzebuje od opa - dostępnych na wierzchu informacji o telach i ofertach.

Odpowiedz

28. ~
0

2010-09-28 11:22:48

odp do 21 mialo byc Jak te płatności, będą działać jak ich www to ja dziękuje. Unknown reason An error has occurred.

Odpowiedz

27. ~
0

2010-09-28 11:21:18

20. corner 2010-09-27 20:43:23 +1 + - [zgłoś ten komentarz do moderacji] Jeśli ma się konto osobiste w Citi Handlowym, nic nie trzeba zamrażać chyba. podziekuj orange za ten badziewny internet :) bo to przez niego nie mozna wejsc i taki komunikat hehe ORANGE TO SYF ;)

Odpowiedz

26. ~@25
0

2010-09-28 10:38:04

Już działa.

Odpowiedz

25. ~@22
0

2010-09-28 10:14:06

Zapchana sieć to fakt (dlatego ten post piszę z karty innego opa). Co więcej nawet orange online uparcie przestał działać.

Odpowiedz

24. ~
0

2010-09-28 09:30:30

wlasnie spradzilem strone mpay.pl Gratuluje IQ nna poziomie pantofelka, jak ktos jeszce nie wie o co chodzi, to niech wejdzie na ta strone z komorki, bo przeciez usluga dotyczy komorek, nieprawdaz? ha ha

Odpowiedz

22. ~halk
0

2010-09-27 21:58:03

A pomyśleć że ostatnio zmieniali/modernizowali stronę www :):) Ja bym jeszcze do tego wszystkiego dodał ciągle zapychającą się sieć:/

Odpowiedz

21. ~.
-1

2010-09-27 21:27:11

Jak te płatności, będą działać jak ich www to ja dziękuje. Unknown reason An error has occurred.

Odpowiedz

20. corner
1

2010-09-27 20:43:23

Jeśli ma się konto osobiste w Citi Handlowym, nic nie trzeba zamrażać chyba.

Odpowiedz

19. ~halk
-1

2010-09-27 19:04:31

No bo tak wygląda ten mPay. Tak samo z biletami jak wprowadzał Plus. Czytałem regulamin z zasady prowadzenia konta i właśnie tak było jak pisałeś człowiek w poście 16.

Odpowiedz

18. ~robaas
1

2010-09-27 19:04:11

a ja sobie chwalę, mam służbowy samochód, służbowy telefon i służbowe konto mpay. Nie muszę zamrażać swoich pieniędzy i czekać aż firma odda itp. dla służbowych rozwiązań moim zdaniem idealne rozwiązanie.

Odpowiedz

17. corner
1

2010-09-27 19:01:40

No w końcu! Wołami ich zaciągnęli?

Odpowiedz

16. ~Krakus
-1

2010-09-27 18:04:23

Jeśli ma to działać tak, jak działa w Krakowie płacenie za postój samochodu, to ja dziękuję! Najpierw trzeba za 5 zł wykupić kartę identyfikacyjną, czyli założyć sobie konto. Potem trzeba przelać jakieś środki na to konto i te środki tam zamrozić. A dopiero potem, gdy potrzebuję zapłacić za parking, to mogę płacić środkami z tego wcześniej doładowanego konta. Innymi słowy, zwycięstwo sztuki czystej nad zdrowym rozsądkiem.

Odpowiedz