DAJ CYNK

Orange wprowadza taryfy bez limitów dla firm

17.04.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 11386

Ważne 0

0

Orange wprowadza nowe taryfy bez limitu w ofercie biznesowej. Ich konstrukcja jest podobna do tych przeznaczonych dla klientów indywidualnych.

Orange wprowadza nowe taryfy bez limitu w ofercie biznesowej. Ich konstrukcja jest podobna do tych przeznaczonych dla klientów indywidualnych.

Oferta bez telefonu:

Firma bez Ograniczeń

39

75

89

Abonament

39 zł

75 zl

89 zł

Długość umowy

18 miesięcy

12 miesięcy

Plan taryfowy

Optymalny 250

Optymalny 450 z Internetem

Minuty do Orange i na stacjonarne

bez limitu

Minuty do innych sieci

250

bez limitu

SMS / MMS doo wszystkich sieci

333 / 182 *)

bez limitu

Internet

-

2 GB

*) Minuty są wymienne na SMS-y i MMS-y.

Oferta z telefonem:

Firma bez Ograniczeń

95

119

149

Abonament

95 zł

119 zl

149 zł

Długość umowy

24 miesiące

Plan taryfowy

Optymalny 250

Optymalny 450 z Internetem

Minuty do Orange i na stacjonarne

bez limitu

Minuty do innych sieci

250

bez limitu

SMS / MMS doo wszystkich sieci

333 / 182 *)

bez limitu

Internet

-

2 GB

*) Minuty są wymienne na SMS-y i MMS-y.

Wszystkie ceny netto (bez VAT). W ofercie utrzymaniowej abonament jest o 10 zł niższy w obu ofertach. Wysokość abonamentu uwzględnia aktywowanie e-faktury (bez tego abonament jest o 10 zł wyższy).

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 96 kB).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
46. ~anhulka
0

2012-06-23 13:07:14

Czy ktoś mi wytłumaczy czemu nie mozna porzejsc z oferty abonamentowej na mixa w orange? jest z ntego co widze duzy problem ...bo trzeba porzejsc najpierw na karte a potem po 3 msc na mixa...a jesli chodzi o ta oferte firma bez ograniczen...czy jest to opcja dodatkowa? czy majac plan taryfowy optymalny 100 mozna przejsc do firma bez ograniczen???

Odpowiedz

45. ~
0

2012-04-20 14:26:44

i Ania z Orange zamilkla.

Odpowiedz

44. ~slk87
0

2012-04-20 14:05:37

otóż tak, przeszkadza mi caps. Przeszkadza mi również to, że nie doczytałaś całej treści zamieszczonej przez adminów i z powodu swojego błędu starasz się nieudolnie oczernić wiarygodność tego portalu. Informacje tu zawarte w większości czyta świadoma część konsumentów, która potrafi sama zaznajomić się z regulaminami i wyciągnąć z nich wnioski. Na przyszłość zanim cokolwiek skomentujesz, przeczytaj proszę tekst ze zrozumieniem. miłego dnia

Odpowiedz

42. ~
0

2012-04-20 13:49:07

Aniu - a co dochodzi? słucham?

Odpowiedz

41. ~ANIA
0

2012-04-20 13:36:51

~slk87 przeszkadza Ci caps? żalem jest porównywanie ofert bez znajomości cenników i regulaminów innych operatorów. Doczytajcie najpierw jakie opłaty dochodzą w trakcie trwania umowy w Play i innych op. pozdrawiam

Odpowiedz

40. ~slk87
0

2012-04-19 17:25:05

Anka... proszę Cię... przeczytaj co jest napisane pod tabelką... żal. p.s. wyłącz sobie "caps"

Odpowiedz

39. ~ANIA
0

2012-04-19 15:34:38

PISZĘ O CENNIKACH W PRZYPADKU PRZEDŁUŻENIA :)

Odpowiedz

38. ~ANIA
0

2012-04-19 15:33:39

pracuję w orange i z tego co widze telepolis przedstawia niedokładne ceny abonamentow-zawyzone... umowa bez telefonu na 18 mcy to abonament za 29 netto(35,67 brutto), na 12 mcy 65 netto (79,95brutto) i 79 netto (97,17 brutto). Natomiast umowy z telefonem to umowy na 24 mce i są w cenach : 85 netto (104,55 brutto) 109 netto (134,07 brutto) i 139 netto (170,97 brutto). Na przyszłość nie sugerujcie się tym co pisze na TELEPOLIS :)

Odpowiedz

37. ~Lolek
0

2012-04-19 13:27:58

Tak myslalem...Nawciagał sie pewnie i napisał esej o niczym a teraz brak odwagi zeby odpisac ;) Wbite...Tak czy inaczej popieram olo69 bo byłem w salonie i oni naprawde nic nie wiedza...Jakby czekali na mikołaja;););)

Odpowiedz

36. ~olo69
0

2012-04-18 20:49:47

potwierdzam ,ze u francuza jest burdel jak zwykle . przenioslem numer do niemca ofera 65 netto biznes , w orange chcieli 10 zeta drozej , drozsza aktywacja , na dodatek w salonach nie bardzo orientuja sie o nowych promocjach biznes a ci co juz wiedzą jescze jej nie sprzedają.

Odpowiedz

35. ~
0

2012-04-18 20:03:04

Ten Planet to typowy neofita. Potrafi zmienić zdanie o 180¤ z dnia na dzień. Uważa się za znawcę a jest tylko zwykłym bucem. Niech zajrzy na testy UKE na trasach PKP może rozjaśni mu to trochę umysł.

Odpowiedz

34. ~
0

2012-04-18 16:33:08

Planet to nadęty buc,szczam na niego.mirekb

Odpowiedz

33. ~Lolek
0

2012-04-18 16:26:40

PLANET-Musze przyznać że nawet ludzie pracujący w T-Mobile nie maja takiego pierdolca jak ty;) Jesteś niedość że fanatykiem swojej "super sieci" to w dodatku kompletnym kretynem,który nie potrafi czytać ze zrozumieniem.Żebyś zrozumiał gdzie w tym momencie się znajdujesz (czyt. w dup...) napisze ci po twojemu-tym samym bełkotem,którym zaśmiecasz to miejsce.A więc BRAWO dla T-Mobile za xero oferty i to w 24h po ofercie 4.0 P4.Brawo dla T-Mobile za rozmowy za granice,wkońcu mieszkamy w Polsce i nigdy nie wiadomo czy nie wyjedziemy i bedziemy potrzebowac takich minut(sarkazm) BRAWO Za Płatny internet 7zł netto płaciłem rok temu w plusie za 300MB więc grrruuubbba promocja. I wkońcu BRAWO dla Ciebie za Infantylność względem innych forumowiczów,którzy czasem przypadkiem czytają twoje wypociny i zaczynają się zastanawiac nad przejściem do TM.Podziwiam twój fanatyzm i oddanie,ale z tego co wiem to nie zarabiacie za wiele więc po co się meczysz?;) heh... A teraz lepsza częśc- Po pierwsze macie tylko reklame najtańszych smartfonów więc japka;) Po drugie jak jestes taki madry sprawdz cene HTC Sensation bo to jest smartfon i jak dostaniesz go za złotówke w abonamencie 135zł BRUTTO na 2lata a nie na 3 daj znac;) Pewnie za pół roku jak bedzie w orange HTC ONE X za zeta;) LOL ...A na koniec jedna sprawa:W przeciwieństwie do T-Mobile Nad oferta Bez ograniczeń w Orange pracowali ludzie przez kilka tygodni właśnie po to żeby było lepiej i jest. Tylko ty tego nie widzisz ślepaku;)Internet jest darmowy u was trzeba płacić.Więc jeśli sa ludzie tacy jak ty,którzy mają setki znajomych za granicą i zapewne do nich czesto dzwonia jak najbardziej BRAWO TM ale sam sobie odpowiedz na H*J ci te rozmowy;) Za internet płacisz w miesiącu tyle co ja za rozmowy za granice;) tyle ze ja mam 2GB neta a ty nie;) Pozdrawiam ciepło Omnibusie;)

Odpowiedz

32. wlo
0

2012-04-18 16:06:31

30. PLANET - masz oczywiście rację ;-) Tyle, ze powiedz sam - jak bardzo przeciętnego użytkownika interesują rozmowy międzynarodowe? Że co? Zablokowałem Cię? Niemożliwe. Miałem cię na liście kontaktów na pewno - może coś z książką on-line się potentegowało w związku z użyciem kiedyś "stacjonarnego" numeru GG na komórce? Odświeżyło mi wtedy książkę kontaktową "samo" ;-) Z Orange jest chyba (bo nie znam się na tym) ten problem, ze mają sieć 1800 tylko i wszelkie poważniejsze przeszkody powodują mocne tłumienie i w związku z tym niską jakość w tych miejscach.

Odpowiedz