DAJ CYNK

Orange: usługa dostępu do muzyki Deezer dla wszystkich

13.08.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4137

Ważne 0

0

Od 13. sierpnia Orange oferuje dostęp do muzyki w usłudze Deezer dla klientów wszystkich indywidualnych planów taryfowych. Z oferty skorzystać mogą również użytkownicy usług mix oraz na kartę.

Od 13. sierpnia Orange oferuje dostęp do muzyki w usłudze Deezer dla klientów wszystkich indywidualnych planów taryfowych. Z oferty skorzystać mogą również użytkownicy usług mix oraz na kartę.

W wybranych planach taryfowych usługa Deezer Premium+ będzie bezpłatna. W pozostałych jej koszt przez pierwsze trzy miesiące wynosić będzie 9,10 zł miesięcznie. Po tym okresie koszt usługi to 27,06 zł za miesiąc.

Komercyjna wartość pakietu to 29,99 zł miesięcznie.

Wszyscy klienci usługi otrzymają bezpłatny transfer danych co oznacza, że nie poniosą oni dodatkowych kosztów za korzystanie z usługi.

Obecnie w usłudze Deezer dostępnych jest ponad 18 mln utworów i setki stacji radiowych, podzielonych na 30 kanałów tematycznych.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
14. Vieslav
0

2012-08-15 12:30:18

Tuba.fm i youtube przecież pomniejszają pakiet. Kupisz deezer i słuchasz do oporu bo nie naliczają transferu w ramach tej usługi. Fajny bajer, ale nie byłbym w stanie płacić za to więcej niż właśnie to promocyjne 9zł. Lepsze to niż pakiet 300MB, który zaraz stopnieje właśnie na słuchanie muzyki.

Odpowiedz

13. ~EdiM
0

2012-08-14 23:20:02

Czyli moje 59 zł z innym zwierzakiem jest mniej warte niz 59 jakiegoś pelikana, trudno. 9 zł za 3 miesiące był by skłonny płacić, ale 27 za czyli połowe mojego abonamentu bez przesady :)

Odpowiedz

12. ~jarząbek
1

2012-08-14 09:31:11

skandalem jest to, że przy abo za 59,9 usługa jest darmowa, a ja płacąc abonament 129,9 muszę jeszcze dopłacać za usługę :/

Odpowiedz

11. ~
1

2012-08-13 19:57:01

powinna być info w artykule, że w delfinach II od 59.9zł jest bezpłatna, coby nie szukać

Odpowiedz

10. ~Zibi
1

2012-08-13 17:55:05

Netia to złodzieje, ukradli mi 600 zł z wypłaty tzn oddjeli, ale i tak wyszedlem lepiej niż inni którzy dostali ''-600'' hahaha zal tej firmy

Odpowiedz

9. ~Cydia
1

2012-08-13 17:18:33

Music Box z Cydii i ciągniesz po wifi za free co chcesz. Mają wszystko od Aphexa po Boys :)

Odpowiedz

8. ~Jamesz
1

2012-08-13 16:12:59

Kolejny dodatek mało znaczący i dla prawdziwych fanów muzyki. Posłuchać to sobie mozna przez tubą.fm albo innego YouTube i te 30zl wydać na pakiet neta i spożytkować go i na muze i na inne rzeczy

Odpowiedz

7. Paranoia
1

2012-08-13 15:07:21

aphex twin? mają. Biosphere? mają. Lustmord? mają. Plaid? mają. Perfume? nie mają. Bonobo? mają. The Knife? mają. czyli ogólnie rzecz biorąc ja jestem happy :] bo Chemical Brothers, Daft Punk czy royksopp to każdy taki serwis ma :D ALE 29,99 ZŁ TO ZDECYDOWANIE ZA DUŻO, max to 15-19zł albo jakiś inny system płatności, bo przecież cały czas nie będę tego słuchać to połowa pójdzie w błoto...

Odpowiedz

6. ~BKX
1

2012-08-13 14:31:25

To w jakich taryfach będzie bezpłatna?

Odpowiedz

5. ~
1

2012-08-13 14:29:47

Sprawdziłem ten Deezer. Nie mają nawet połowy tego, co lubię słuchać. Może zadowolą mniej wymagających klientów.

Odpowiedz

4. lordi
2

2012-08-13 13:40:41

PREPAID ? W sensie mogę płącić środkami z konta ? Bo przelew SMS to się za 60% wartości kupuje....

Odpowiedz

3. Q!
1

2012-08-13 13:22:58

@fism - zgadza się, tylko indywidualni - thx. :-)

Odpowiedz

2. ~
1

2012-08-13 13:12:17

Partyzantka. Sieć ledwo dycha a oni chcą radio dawać poprzez internet. Oferta za droga i tylko dla wybranych.

Odpowiedz

1. ~fism
1

2012-08-13 13:04:06

A nie przypadkiem tylko indywidualnych?

Odpowiedz