DAJ CYNK

Orange: tylko do jutra HTC Sensation za 49 zł

03.11.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5617

Ważne 0

0

Sieć Orange przygotowała krótką promocję dla biznesu, w ramach której w dniach od 3 do 4 listopada można zakupić HTC Sensation w promocyjnej cenie 49 zł.

Sieć Orange przygotowała krótką promocję dla biznesu, w ramach której w dniach od 3 do 4 listopada można zakupić HTC Sensation w promocyjnej cenie 49 zł.

Promocyjna cena telefonu dotyczy taryfy w cenie 109 zł netto (134,07 zł z VAT) i umowy na 30 miesięcy. Rabat na cenę telefonu względem oferty w salonach wynosi 400 zł netto (492 zł z VAT).

Promocja dotyczy nowych aktywacji lub przejścia z oferty prepaid i dostępna jest tylko przez stronę sklepu internetowego sieci Orange.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
20. ~
0

2011-11-10 12:44:08

@19 Minut jest znacznie więcej bo można mieć nawet 2700 + te 2GB na internet o których wspomniałeś i nielimitowane połączenia po sieci.

Odpowiedz

19. ~Matheozz
0

2011-11-07 23:18:01

ten abonament nie jest nawet taki zły, jest tam chyba z 700min. 2gb net nieograniczone poł. wew. sieci. Pamiętajmy że promocje jak i stawki operatorskie są regulowane, więc tak naprawdę Play jest na preferencyjnych warunkach które mają na celu pozyskanie przez niego klientów i utrzymanie pozycji na rynku, ciekawi mnie jak to będzie z Playem którego tak wielu wielbi kiedy to się skończy :)

Odpowiedz

18. ~
0

2011-11-04 15:35:03

Wygląda na to, że oferty firmowe stają się coraz to korzystniejsze. W ostatnim czasie wprowadzili sporo zmian, bo przecież poza rabatem na abonament obniżyli tez stawki na wybrane modele telefonów, a teraz jeszcze ten HTC Sensation

Odpowiedz

17. ~Chomik
0

2011-11-04 10:24:32

Dawmal, dokladnie zyczymy sobie zeby kolega internetowy omijal salony z daleka :)

Odpowiedz

16. ~Drag
0

2011-11-04 09:38:30

Załatwiam tak jak najwygodniej i najkorzystniej dla mnie, nie rozumiem o co chodzi Tobie? Dlaczego mam dopłacać 150zł więcej niz w internecie? Czy ja podpiszę w salonie to jak przyjdę z reklamacją to będziesz milszy dla mnie czy jak? Chętnie podpiszę z salonie jak warunki będą takie same :)

Odpowiedz

15. ~
0

2011-11-04 08:54:27

14 a dlaczego nie? Podpisujac umowe, podpisuje sie ja z operatorem. Biore gdzie chce i reklamacje zalatwiam gdzie chce, i nie obchodzi mnie w jaki sposob rozlicza sie on z pracownikami ani kto otrzymuje prowizje. Dla mnie taki pracownik jest tylko posrednikiem z Opem, jezeli nie chce wykonywac wszystkich obowiazkow to moze powinien kupic 3 owce i wyrabiac oscypki

Odpowiedz

14. ~dawmal
0

2011-11-04 07:46:46

do Drag, mam nadzieję, że jak kupujesz przez internet, to reklamacje tez załatwiasz przez internet, a nie idziesz i trujesz pracownikom salonu?

Odpowiedz

13. ~piyoter
1

2011-11-03 17:26:22

to znów zaroi sie na allegro od "senszejszynów z simlokiem"

Odpowiedz

12. wlkp
0

2011-11-03 17:02:51

Szkoda że nie SGS2 już bym umowę podpisał .Na 2 lata idzie tak samo podpisać,i jest rabat 400 netto,sprawdzałem .

Odpowiedz

11. ~Drag
0

2011-11-03 15:18:40

Chciałem przejść z oferty prepaid na ofertę mix dla firm i się okazało że taka usługa online nie jest możliwa, ciekawe dlaczego taka opcja jest wykluczona (w salonie można ale na gorszych warunkach)?

Odpowiedz

10. ~POKUSER
1

2011-11-03 14:26:01

okres trwania promocji powalający. Jak to leciało - jeżeli coś zbyt szybko się kończy... Cóż jak to w orange krótki termin i coraz bardziej zagmatwane promocje to już tradycja

Odpowiedz

9. ~
3

2011-11-03 13:55:15

z doświadczenia wiem, że klienci biznesowi są mniej zorientowani w ofertach niż indywidualni i wezmą ofertę nawet za 180zł netto żeby im dać tel za 1,23zł brutto ;]

Odpowiedz

8. ~maxikaz72
0

2011-11-03 13:54:59

@mikkel Generalnie fioletowy daje w sumie chyba najlepsze warunki usług - ceny smatrfonów już są mniej subsydiowane. (w posicie 5 nie podpisałem się nickiem)

Odpowiedz

7. ~
0

2011-11-03 13:54:49

Super promo....

Odpowiedz

6. mikkel
0

2011-11-03 13:44:26

Dla samego telefonu to nie warto ale jeśli ktoś i tak potrzebuje takiego abonamentu i w orange No to może i dobra oferta. Nie wiem na jakich warunkach jest u innych opów.

Odpowiedz