DAJ CYNK

Orange przedłuża promocje w POP-ie i abonamencie

29.03.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6879

Ważne 0

0

Orange postanowiło przedłużyć dwie promocje - 1000 minut wewnątrzsieciowych w Orange POP oraz dwukrotność minut w abonamencie dla klientów indywidualnych.

Orange postanowiło przedłużyć dwie promocje - 1000 minut wewnątrzsieciowych w Orange POP oraz dwukrotność minut w abonamencie dla klientów indywidualnych.

Szerzej o promocji 1000 minut za 6 w Orange POP pisaliśmy w tej wiadomości, a o promocji Dwa razy więcej - w tej wiadomości. Obie promocje będą obowiązywały do odwołania.

Źródło tekstu: blog.tp.pl

Komentarze
Zaloguj się
90. ~milka
0

2010-04-08 17:33:21

no ale kto szuka ten znajdzie :) bardzo dobrze że zdecydowali się przedłużyć te promocje zwłaszcza na kartę, 1000 minut jest jedną z lepszy jakie ostatnio dali, choć te pozostałe na abo jak plany optymalne też są całkiem spoko

Odpowiedz

89. ~ji
0

2010-04-07 21:25:45

szukam pracy i z pakietem mozna przedzwonic wszystkie firmy w oklicy... jeszcze nic nie znalazlem:-(

Odpowiedz

88. ~AoA
0

2010-04-04 20:19:18

Super! Moim zdaniem to naprawdę dobra oferta, a dzięki temu że dotyczy ona też stacjonarnych może być ciekawa dla starszych osób. Moja babcia bardzo chętnie z tego korzysta, w TP przy najmniejszym abonamencie zapłaciłaby o wiele więcej za długie rozmowy.

Odpowiedz

87. ~
0

2010-04-01 01:53:16

Zatem wiadomo jak jest z pakietami. Niemniej takie kombinowanie jeżeli na populacji kosztuje 4 zł pakiet jest bez sensu. Oszczędzam raptem 4 zł. A jeżeli rozmawiam więcej niż 340 minut/14 dni operacja się nie opłaca.

Odpowiedz

86. ~vika
0

2010-03-31 17:22:41

@80 z ofertami na kartę wydaje mi się że jest trochę inaczej, mają dłuższą żywotność niż ofert na abonament np. Ty i 3 jest odkąd pamiętam ... więc jeżeli napisali że promocja obowiązuje do odwołania to sądzę że to długo raczej potrwa... dejwid w takim razie, jak ja mam ustawione nakręcone minuty to będzie mi w pierwszej kolejności schodziło z 1000minut, tak?

Odpowiedz

85. POPowiec
0

2010-03-31 17:09:17

Pijo też sprawdziłem działa POP gadane przedłuż ye 1000 minuta na 30 dni za 4 zł na poulacji;)

Odpowiedz

84. ~
0

2010-03-31 12:59:53

1000 minut w popie jest ok, tylko szkoda, że ważne tylko 2 tygodnie. W TT od półtora roku są Godziny za Grosze- można rozmawiać do oporu za niewielka kasę. W końcu będzie można w Orange normalnie porozmawiać.

Odpowiedz

83. Pijo
0

2010-03-31 01:11:24

1.http://img682.imageshack.us/img682/5467/orange1l.jpg , 2.http://img38.imageshack.us/img38/8959/orange2pc.jpg

Odpowiedz

82. ~do znawców tematu
0

2010-03-30 22:15:30

81 I kto ma rację? Ty dejwid czy pozostali? Kto ściemnia i wprowadza w błąd?

Odpowiedz

81. ~dejwid
0

2010-03-30 22:00:14

Co wy gadacie!!! Kupiłem ten pakiet po 13 dniach kupiłem popgadane i co? Skonczył się tamten pakiet 14-ego i minuty przepadly (zostało mi marno 30 minut:/) NIE WPROWADZAJCIE W BŁĄD Regulamin wyraźnie pisze ze najpierw są minuty z tej promocji a dopiero potem z popgadanie,multi itp itd.

Odpowiedz

80. ~jan
0

2010-03-30 18:54:04

Zobaczymy na jak długo przedłużą coś mi się wydaje że na niezbyt długo to wszystko będzie. Co do 2x więcej w abonamencie to tylko na pewien okres nie na stałe jak w Erze i to właśnie minus tej oferty Orange.

Odpowiedz

79. ~vika
0

2010-03-30 16:01:30

oferta jest całkiem atrakcyjna, chyba jedna z lepszych jakie ostatnimi czasy wyszły, zastanawiam się tylko, czy jak mam ustawiony cykliczny pakiet nakręconych minut i aktywuje sobie ten, to z którego będą ściągane mi minuty? :(

Odpowiedz

78. ~bart666
0

2010-03-30 15:59:26

w zetafonie tez dziala:)

Odpowiedz

77. ~
0

2010-03-30 14:28:05

a w zetafon to działa?

Odpowiedz