DAJ CYNK

Orange Polska: "Tydzień z Internetem"

23.03.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3810

Ważne 0

4

Rusza kampania Tydzień z Internetem, która w tym roku stawia sobie za cel przybliżanie różnorodnych możliwości Internetu i nowych technologii, szczególnie tych potrzebnych do poruszania się po rynku pracy i planowania ścieżki zawodowej.

Rusza kampania Tydzień z Internetem, która w tym roku stawia sobie za cel przybliżanie różnorodnych możliwości Internetu i nowych technologii, szczególnie tych potrzebnych do poruszania się po rynku pracy i planowania ścieżki zawodowej. Partnerami kampanii są Orange Polska i Fundacja Orange.

Między 23 a 29 marca w całym kraju organizowane będą spotkania pokazujące ciekawe i praktyczne możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii, zwłaszcza dla tych osób, które z nich do tej pory nie korzystały. W kampanii uczestniczą między innymi wolontariusze z Orange Polska, którzy w szkołach, bibliotekach i świetlicach będą uczyć dzieci, młodzież i seniorów, jak korzystać z internetu w sposób bezpieczny i z pożytkiem. Motywem przewodnim wszystkich spotkań będzie selfie - autoportret wykonywany z trzymanego w ręku aparatu lub telefonu komórkowego W konkursie Kreatywne selfowanie można wygrać między innymi smartfony ufundowane przez Orange.

Internet daje ogromne możliwości ale samo zapewnienie dostępu do globalnej sieci to nie wszystko. Równie ważna jest edukacja cyfrowa, pokazywanie roli jaką internet może pełnić w upowszechnianiu dostępu do wiedzy, kultury, wyrównywaniu szans życiowych i edukacyjnych. Pokazanie, jak korzystać z tego narzędzia nie tylko biernie, ale twórczo, zmieniając swoje otoczenie na lepsze. Orange Polska od lat buduje zasięg internetu, także w białych plamach, gdzie nikt inny nie chce inwestować. Staramy się być również przewodnikiem po cyfrowym świecie. W ten sposób mamy realny wpływ na poprawę jakości życia Polaków - powiedział Konrad Ciesiołkiewicz, dyrektor Komunikacji Korporacyjnej i CRS w Orange Polska, a zarazem prezes Fundacji Orange.

Tydzień z Internetem (Get Online Week) to ogólnoeuropejska kampania, której celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do skorzystania z Internetu. Kampania organizowana jest w Polsce już po raz czwarty. Jej koordynatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski objął ją honorowym patronatem.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
8. ~
0

2015-03-24 09:57:01

@2: Co innego taki Dropss by Netia - będzie źle, to choćby po miesiącu złożę wypowiedzenie i papa.

Odpowiedz

7. ~
0

2015-03-24 09:55:22

@2: Nie narzekam na ceny usług w Orange (nie jestem od jakiegoś czasu ich abonentem) i wiem, że nigdy nie podpiszę z nimi umowy na czas oznaczony ze względu na niską jakość świadczenia usług i obsługi klienta, opłatę za utrzymanie łącza a także autoodnawianie umów Neostrady.

Odpowiedz

6. ~
0

2015-03-24 06:04:17

W nawiązaniu do tytułu Orange sprawiło dużą niespodziankę swoim klientom. Od poniedziałku wieczorem u mnie nie działa neostrada, komórki Orange nie logują się do sieci, podobnie jak dedykowana karta sim do internetu, którą mam na wypadek awarii ADSL-a. Tak to jest jak wszystko ma się od jednego opa!

Odpowiedz

5. mlb
0

2015-03-24 00:13:03

dzisiaj faktycznie mają promocję - "Dzień bez Internetu". Nie działa 3G, nie działają SMSy.

Odpowiedz

4. ~klp
0

2015-03-24 00:12:55

Super, tylko ze w Wawie od godziny 22:45 nie działa usługa internetdsl. Będą pokazywać jak nie działa ich usługa?

Odpowiedz

3. ~trzeźwy alkoholik
0

2015-03-23 19:09:11

@2, płaczesz że w Orange drogo, to napisz petycję do UKE aby się odwaliło od Orange. Wszystkie promocje, ceny usług, gadżety kontroluje z ceną UKE. Pomijam już oczywiście fakt, że nie Orange ustala ceny użyczenia linii takiej Netii czy innym. Zresztą widać już po terenach na którym urzędy odpuszczają Orange, nagle zaczynają się inwestycje na światłowody :)

Odpowiedz

2. ~
1

2015-03-23 14:10:34

To ja poproszę Neostradę na tydzień (okres próbny bez konsekwencji), żeby mieć aktywną linię i móc przejść do Dropssa :D

Odpowiedz

2015-03-23 12:26:59

nowa usługa w nju z rachumkiem, jak w kraju. >>

Odpowiedz