DAJ CYNK

Orange Polska i TVN rozwiązały umowę o współpracy

10.06.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7854

Ważne 4

7

Orange Polska i TVN podpisały rozwiązanie długoterminowej umowy o współpracy dotyczące wzajemnego oferowania produktów oraz współtworzenia usług.

Orange Polska i TVN podpisały rozwiązanie długoterminowej umowy o współpracy dotyczące wzajemnego oferowania produktów oraz współtworzenia usług.

W komunikacie podanym przez obie spółki pojawiła się informacja, że Umowa rozwiązująca wchodzi w życie w dniu podpisania ze skutkiem od dnia 1 stycznia 2012 roku.

Dotychczasowa współpraca Orange Polska z platformą nc+ między innymi w zakresie dostarczania przez platformę nc+ treści telewizyjnych dla klientów Orange Polska będzie kontynuowana, na podstawie innych umów oraz porozumień wykonawczych pomiędzy Orange Polska a ITI Neovision (podmiotem zarządzającym platformą nc+), które zostały podpisane w wyniku realizacji postanowień umowy ramowej - dodano w komunikacie.

Umowa pomiędzy firmami została zawarta w październiku 2010 roku.

Źródło tekstu: PAP

Komentarze
Zaloguj się
20. ~karolak dzwignia handlu!
1

2015-06-11 14:24:46

Udało mi się namówić już 3 osoby w rodzinie ( nie w tej rydzykowej :) do przeniesienia numeru do innych sieci - na pohybel szczerbatemu pałkarzowi politycznemu!

Odpowiedz

19. ~Szogun
2

2015-06-11 09:38:47

Współpraca została już nawiązana podczas kampanii prezydenckiej.Szczerbaty Tonek i Lisek Kłamczuszek.

Odpowiedz

18. ~wlooo
1

2015-06-11 08:43:17

At 17. Nie musisz nikomu tutaj tego tlumaczyc. I tak nikt nie zrozumie

Odpowiedz

17. ~takizemnieprawnik
3

2015-06-11 00:45:21

ojesusmaria. Umowa WCHODZI w życie w dniu podpisania, ze SKUTKIEM jakby była rozwiązana w 2012. Czyli wszystko, co strony uzyskały (np. $) po tej dacie, podlega zwrotowi. Taka fikcja prawna.

Odpowiedz

16. ~Loro
0

2015-06-11 00:37:28

Płace nc+ 79,99 i do treści z playera (to co mają z tmobile) nie mam.

Odpowiedz

15. ~Zakrza
1

2015-06-10 23:14:44

Ale macie problem. Prezesi cofnęli się w czasie i podpisali umowę. Proste.

Odpowiedz

14. ~Nick
2

2015-06-10 22:53:35

Jak to jak? Telepolis żyje rokiem 2011 ;) teraz mamy nawet dobre adblocki do blokowania tego szitu

Odpowiedz

13. Andrzej24
1

2015-06-10 22:51:22

Jak może wejść w życie w 2012 roku jeżeli teraz mamy 2015 rok

Odpowiedz

12. ~P
0

2015-06-10 22:17:21

@8 a co w tym.Nigdzie nie jest napisane ze nie mozna podpisac umowy,ktora dziala wstecz.

Odpowiedz

11. ~Partyzant
-1

2015-06-10 22:01:13

Media mętnego nurtu.....

Odpowiedz

10. ~
0

2015-06-10 20:29:57

Szkoda, bo znałem fajny trik związany z współpracą tych firm.

Odpowiedz

9. ~pabloki
1

2015-06-10 20:16:08

może umówili sie słownie że rozwiązują dawno temu i teraz podpisali.

Odpowiedz

8. ~
3

2015-06-10 19:58:58

"Umowa rozwiązująca wchodzi w życie w dniu podpisania ze skutkiem od dnia 1 stycznia 2012 roku". To jak to, skutek działa wstecz? Co za bzdury?

Odpowiedz

1

2015-06-10 19:54:36

Takie daty padły w komunikacie, jest ok.

Odpowiedz