DAJ CYNK

Orange odpowie na oferty "no limit" Play i T-Mobile!

30.03.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 19385

Ważne 1

0

Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP, poinformował, że Orange przygotowuje odpowiedź na oferty no limit swoich konkurentów. Czego możemy się spodziewać?

Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP, poinformował, że Orange przygotowuje odpowiedź na oferty no limit swoich konkurentów. Czego możemy się spodziewać?

Jako pierwszy ofertę typu no limit o nazwie Formuła 4.0 wprowadził Play, o czym szerzej informowaliśmy w tej wiadomości. Błyskawiczną ripostą popisał się T-Mobile i w ciągu 24 godzin odpowiedział propozycją frii, która była praktycznie taka sama - szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Teraz do gry włącza się Orange i już zapowiada, że nie pozostanie w tyle i też zaproponuje podobną ofertę. Jednak według zapowiedzi Jabczyńskiego, nie będzie to kopia "tylko SIM" za 79 zł. Co zatem zaproponuje Orange?

Według zapowiedzi, będzie to dużo więcej niż zryczałtowany abonament i zaszyte rozmowy do wszystkich sieci no limit.

Kiedy oferta zostanie zaprezentowana? Ma to nastąpić w ciągu najbliższych tygodni.

Jak zapewnia rzecznik Grupy TP, Orange pracuje na tym, od kiedy dostał zadanie jak najlepiej zorganizować przeprowadzkę Serca i Rozumu do Orange :-). O samej przeprowadzce pisaliśmy szerzej w tej wiadomości, natomiast materiał filmowy z tym związany można zobaczyć tutaj.

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
294. przechodzień
0

2012-04-05 19:59:58

no ciekawe :P pewnie będzie innowacyjny abonament na 14 dni i trzeba będzie płacić dwa razy :F hehe, nie nie, pozostanę sobie przy prepaidzie heyah i wydawaniu 30zł na miesiąc :]

Odpowiedz

292. olek_skype
0

2012-04-03 17:14:51

291 własnie , mam nadzieję że Orange nie schrzani swojej oferty jakimiś wrednymi haczykami :P

Odpowiedz

291. ~kylo
0

2012-04-03 15:39:20

Skoro nie mają nic ciekawego do zaprezentowania to nie wychylają się z nową ofertą. Ich oferty z usługą "Pogaduchy w Orange"(tylko rozmowy bez sms/mms) kosztują 70 zł minimum. Jak więc konkurować z ofertami innych gdzie rozmowy i sms/mms do wszystkich sieci można miec za 79 zł???

Odpowiedz

290. ~I
0

2012-04-03 14:35:15

I gdzie ta oferta..??

Odpowiedz

289. wlo
0

2012-04-02 21:23:16

287. ~ignac - wszystkie firmy zdaje się dorabiają się na swoich klientach? Z enami do Play się trochę wsytrzymaj - może wy - prepaidowcy płącicie dużo, jednak abonamentowcy płacą tyle co do innych. Mało kto przekracza pakiety abonamentowe, więc pieprzenie o cenach do Play poza abonamentem są bez sensu. Inna rezcz, ze tak mają skalkulowane pakiety, zeby to się dobrze bilansowało. Jednak nie jest to 80. 60 czy nawt 40 groszy w większości przypadków.

Odpowiedz

288. ~Werwolf
0

2012-04-02 19:01:58

ta oferta jest już dostępna, czy jak..?? bo coś cicho o niej jak na chwilę obecną..

Odpowiedz

287. ~ignac
1

2012-04-02 17:14:32

Ja pozostanę w Play aby wesprzeć tego, od którego największe obniżki się zaczynają. Pozostali "wielcy" jak nie są zmuszeni to doją ile się da. Są zwykłymi złodziejami - dorabiali się i dorabiają na swoich klientach poprzez niczym nie uzasadnione ceny do Play rzędu 69 gr/min. Cena brutto do W3 29 gr (zawiera zarobek). Różnica w cenie hurtowej max 16 gr netto czyli ok 20 gr brutto. Razem 49 gr i taka jest cena np wRodzinie. W W3 jest 59-69 gr.

Odpowiedz

286. ~
0

2012-04-01 14:46:02

Podobno nowa oferta Orange ma polegac na tym, że w ramach abonamentu wszystko będzie "no limits" oraz dodatkowo dopłata do każdej minuty rozmowy wychodzącej. Zgromadzone środki można będzie przeznaczyć jedynie na usługi premium, gdyż wszystkie pozostałe usługi zawierać się będą w abonamencie ;)

Odpowiedz

285. ~Do simplusowca
0

2012-04-01 13:10:18

Ciekawe jak z jedych artykułów czytałem, że Plus chce zlikwidować oferty pre-paid ;D Nie wiem skąd ludzie takie głupoty piszą :D

Odpowiedz

284. ~stz
1

2012-04-01 13:05:54

A Jabczynski powiedział że nie można obnizyc cen. Kłamał.

Odpowiedz

283. ~O
0

2012-04-01 12:10:12

Oferta na firme juz jest. co więcej dużo lepsza niż konkurencji:)

Odpowiedz

282. ~
0

2012-04-01 10:35:13

NetWorkS na częstotliwości 900 MHz w technologii HSPA + będzie dostępny tylko dla klientów Orange i T mobile gdyż będzie emitował iinny wspólny wyróżnik sieci i będzie działał na wspólnej nośnej w ramach roamingu w pozostałych pasmach i technologiach Play będzie dalej korzystał z zasięgu Orange bo tu każdy operator ze spółki będzie emitował własny wyróżnik sieci chociaż będą nadawać z tych samych nadajników i masztów.

Odpowiedz

281. dzi0bas
0

2012-04-01 09:17:17

dlatego odrzucilem play no limit. Zobaczymy co pokaze orange bo w tej chwili jestem zdecydowany zmienic siec nawet placac kare.

Odpowiedz

280. ~
0

2012-04-01 07:55:08

Networks to te same wierze, te same nadajniki ale rozne kanaly czestotliwosci. Jedna stacja moze obslugiwac 2operatorow. Play bedzie dzialal na pasmie orange a do TM nie bedzie wpuszczany. Dzisiaj problemem nie jest juz sam zasieg, bo operatorzy mają juz dobry oczywiscie z wyjatkiem Play, bo ten nadal nie inwestuje w infrastrukture i zasieg macierzysty ma bardzo slaby. Problemem moze byc pojemnosc sieci ale ta tez ma sie w Networks zwiekszyc. Majac do wyboru te same oferty wybralbym bez wahania operatora z dobrą wlasna infrastrukturą. Czyli Play bralbym jako ostatecznosc

Odpowiedz

279. ~Gość
0

2012-04-01 06:22:23

278: Przeczytaj sobie na czym na polegać Networks. Właśnie na budowie wspólnej sieci radiowej i wymianie zasięgu!

Odpowiedz