DAJ CYNK

Orange: od 1. lipca niższe ceny w roamingu

06.06.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5947

Ważne 0

0

Od 1. lipca Orange wprowadza niższe ceny dla usług w roamingu.

Od 1. lipca Orange wprowadza niższe ceny dla usług w roamingu.

Niższe ceny usług dotyczyć będą roamingu w Unii Europejskiej w Strefie 1. Przedstawiają się one następująco:
minuta połączenia wykonanego 1,46 zł,
minuta połączenia odebranego 0,39 zł,
wysłanie SMS-a 0,44 zł,
1 MB transmisji danych 3,55 zł.

Zmiany związane są z nałożeniem przez Unię Europejską maksymalnych stawek za usługi w roamingu na jej terenie. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

O cenach roamingu UE od 1. lipca wcześniej poinformował T-Mobile. Więcej o tym pisaliśmy tutaj.

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
35. ~
0

2013-06-14 19:07:55

pytanie jestem z żoną w niemczech tu ze sobą rozmawiamy dlaczego mam płacić coś orange skoro nie używamy nadajników w polsce nawet z biurem obsługi niema połączenia tylko odzywa się biuro niemieckie proszę o odpowiedż

Odpowiedz

34. ~
0

2012-06-09 09:46:30

nudne jest utrzymywanie tych nierówności. Play? niektórzy mieli i już nie chcą. Może jakiś bezproblemowy prepaid tak, ale nie abonament!!

Odpowiedz

33. wlo
0

2012-06-08 13:15:37

MTR i zastój w cennikach do Play... Weźcie się po prostu przenieście do Play jesli to ma dla Was znaczenie. Boo to nudne już się robi - te pytania o stawkę do Play ;-)

Odpowiedz

32. wlo
0

2012-06-08 13:14:40

Ja mógłbym powiedzieć, ze kompletnie mnie nie interesuje jak i kiedy ktokolwiek komukolwiek odpowie. Nie korzystam z roamingu po prostu ;-) Natomiast zasada w tym przytpadku jest prosta - wszyscy musza dostosować ceny, a informacja o tym na portalach branżowym powinna być podana jedna o cenach u wszystkich operatorów. Widzę ty Oeange i Erę... Może Plus nie podawał w komunikacie prasowym rozsyłąnycm do redakcji, ale ja już z miesiąc temu miałem esemesy o cenie rozmów, esemesów czy transmisji danych - zapewne jak każdy abonent? Pewnie Play też już informował klientów?

Odpowiedz

31. ~
0

2012-06-08 10:28:25

To świetna wiadomość zainteresuje może parę osób. A co nie ma artykułu o tym że od lipca MTRy spadają a cennik do PLAY stoi w miejscu!!!!!!

Odpowiedz

30. ~b
0

2012-06-07 13:19:09

15,16* Dzięki, to bardzo pocieszające ! :)

Odpowiedz

29. ~
0

2012-06-07 12:23:06

@stz 25. Co innego promocja na wakacje a co innego stawki cennikowe. Zobaczymy czym Play zaskoczy w tym roku. Orange dało o 2 gr taniej niż Plus i T mobitle na wszystkich usługach. MMSy zawsze były u tańsze w Orange niż w innych sieciach. Tu w cenniku nie ma akurat o tym mowy.

Odpowiedz

28. ~Zbyszek
0

2012-06-07 11:59:27

Zacnie że orangutan coś zmienia;)

Odpowiedz

27. ~cccc
0

2012-06-07 10:27:58

Takie ceny o kant tyłka można obić. W playu wykupię tani rouaming i mam rozmowy za 80gr/minutra internet w cenie 2.50 zł za 1 mb

Odpowiedz

26. ~
0

2012-06-07 10:01:50

25, ale jednak drozsze a prawie wszyscy mowia, ze plaj jest najtanszy. Jak widac nie jest. Sms krajowe taniej jest wysylac z heyah i orange. Plaj ostatnio wprowadza podwyzki i co gorsze zlikwiduje sd za 10zl. Trzeba powaznie zaczac szukac alternatywy.

Odpowiedz

25. ~stz
0

2012-06-07 09:57:25

Play zrobi podobnie jak w ubiegłym roku w wakacje. Sms 18 groszy, przychodzące 39 groszy, wychodzące 72 grosze. Już w tej chwili od Orange ma tylko wychodzące o 5 groszy droższe.

Odpowiedz

24. ~
0

2012-06-07 08:34:15

@23 - dowiesz sie jak przeczytasz tę wiadomość ze zrozumieniem...

Odpowiedz

23. ~
0

2012-06-07 08:17:41

Ciekawe jak odpowie Play? Jak myslicie? Podzielcie sie uwagami

Odpowiedz

22. ~wers
0

2012-06-07 07:18:02

Wie ktoś może czy taktowanie co jeden 1 kB będzie u każdego operatora czy tylko w T-mobile??

Odpowiedz

21. DanielR
0

2012-06-07 00:10:48

snick (20), że co? Że niby stawki roamingowe są zasługą T-Mobile? Pierwsze słyszę. ŻADEN europejski operator (a już szczególnie ci polscy) nawet małym palcem w lewym bucie pewnie by nie kiwnął, gdyby nie rozporządzenie Komisji Europejskiej w kwestii corocznego obniżania stawek roamingowych na obszarze państw UE.

Odpowiedz