DAJ CYNK

Orange: najlepsza sieć według... jednego z konkurentów

26.11.2011

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 11532

Ważne 0

0

Orange - najlepsza sieć spośród trzech największych operatorów. Między innymi pod takim hasłem trwać będzie najnowsza akcja promocyjna Orange, która rozpocznie się na przełomie listopada i grudnia.

Orange - najlepsza sieć spośród trzech największych operatorów. Między innymi pod takim hasłem trwać będzie najnowsza akcja promocyjna Orange, która rozpocznie się na przełomie listopada i grudnia.

Na bilbordy trafi hasło promocyjne Orange - najlepsza sieć spośród trzech największych polskich operatorów wraz z dopiskiem wg niezależnych badań przeprowadzonych przez jednego z konkurentów. O co chodzi?

Kampania promocyjna Orange będzie miała związek z akcją Smart Net Surfer, która przeprowadzona została przez sieć Play. Polegała ona na pomiarze prędkości transferu uzyskiwanych przez smartfony na terenie całego kraju. Szerzej o akcji oraz prezentację jej wyników przedstawiliśmy w tej wiadomości.

Bilbordy promocyjne Orange pojawią się na ulicach wszystkich polskich miast jeszcze w listopadzie lub na początku grudnia.

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
85. ~
0

2011-12-06 20:47:29

wtf?! orange jest najdroższy!

Odpowiedz

84. ~DAREK
0

2011-12-06 09:59:13

TEN KONKURENT TO NA BANK SMIECIOWA SIEC PLAY

Odpowiedz

83. ~
0

2011-12-03 17:44:15

U mnie najlepiej działa Orange. Roaming bardzo mnie ucieszył.

Odpowiedz

82. ~?
0

2011-12-03 15:58:36

81 w Playu też przecież mogłeś sobie wziąć numer na kartę. Zawsze mnie wnerwiało myślenie tutaj prezentowane - Nie zapłaciłem i oni mnie ponaglili nie zapłaciłem i oni mi wyłączyli telefon. I jaką oni (nie ja) zbrodnię popełnili. I dlatego ja wielki nie płacący klient który ma np. abo za 20zł odchodzę z sieci. i siec niech po mnie płacze.

Odpowiedz

81. ~stanislawski77
0

2011-12-03 09:03:14

@79; ja też byłem przez rok w sieci Playa i nie potwierdzam aby coś było źle natomiast przenoszę swój numer do mBanku BO tam mam na kartę i nikt mnie nie pogania :"zapłać nam te mizerne 14,50 bo to jest ABOnament". Nikt mnie już nie namówi na żadne umowy a dodatkowo internet w Playu też mi się obecnie kończy (umowa) i już się zaopatrzyłem w listopadzie w Orange w kartę i ją przerobiłem na : taryfę FREE oraz waność ustawiłem na dwa lata i ona nadaje się zarówno do rozmów jak i do szybkiego internetu (4,5 MB) a nie jak w playu na abonamencie miałem aż 512 KILO bajta i szybkość nie pozwalała nawet na rozmowę przez komunikator.

Odpowiedz

80. ivey
0

2011-11-29 16:38:38

Zastanawiać się teraz można czy nowa oferta Business Everywhere to już działania promocyjne, czy jeszcze nie. Czy zwiększony pakiet danych w Planach Optymalnych to już akcja promocyjna, czy jeszcze nie. Jeżeli jeszcze nie to jestem za, bo oznacza to kolejne obniżki.

Odpowiedz

78. ~Słoneczny
0

2011-11-28 18:06:15

Kompletnie nie rozumiem tych ludzi, którzy narzekają na zasięg czy jakość tego czy innego operatora. Wielki to problem kupić sobie starter za 5 zł, przetestować przez kilka tygodni i dopiero świadomie wiązać się umową? Kto mądrze dobiera ofertę, ten nie będzie narzekał.

Odpowiedz

77. ~elkasido
1

2011-11-28 10:44:17

Nie rozumiem tych komentarzy o tym iż Orange ma słaby zasięg. Jestem w tej sieci od 3 lat. Przejechałem całą Polskę i wszędzie miałem zasięg i dostęp do internetu za pomocą Orange.

Odpowiedz

76. ~
0

2011-11-28 06:55:56

74, a co 2lata wanosci to za malo? Muszisz codziennie wydluzac waznosc? Niedlugo bedzie ''tylko'' rok wiec przyzwyczaj sie do tego

Odpowiedz

75. ~Adi
0

2011-11-28 01:35:39

Poczytaj powyższe posty to będziesz miał konkrety . Rozumie ,że pracujesz w Orange. Współczuje ... mnie też trzyma tylko umowa. Dałem się nabrać ceną. Wcześniej w PLUSIE płaciłem 1500-2000zł Teraz mam 1000-12000 . Jest oczywiście taniej ... ale głównie dlatego ,że czasem nie da się gadać. Oczywiście czasem ta sieć działa ,ale przeważnie jest ***

Odpowiedz

74. ~
0

2011-11-27 23:43:35

kolejny skandal w tej pseudosieci orżnąć sms start na 8002 niedziała

Odpowiedz

73. ~
0

2011-11-27 22:20:04

72. Podaj konkrety a nie wypisuj obrazliwych slow, jak przy budce z piwem.

Odpowiedz

72. ~Adi
0

2011-11-27 22:06:29

Jestem jakimś tam biznesmenem ,ale gdyby ktoś chciał zorganizować bojkot ORANGE np. w Wa-wie to poświęcił bym swój cenny czas i dołączył do protestujących. Ta sieć powalana gównem które sprzedaje. Najlepsze jest to ,że ludzie się nabierają ....

Odpowiedz

71. ~zbyszek
0

2011-11-27 19:34:37

@67: tyle że im wychodziło z insiejszymi rozmowami właśnie tak jak Ci pisze, to co daje Orange to kpina, francuzi chcą Polaków wydymać, dają im śmieszne oferty i wciskają że to ekskluzywne, ceny telefonów w Orange są często wyższe w abonamencie niż w sklepach internetowych producentów, tylko promowane telefony mają w jakikolwiek sposób ciekawe ceny (chociaż w tej kwestii mogę się w tej chwili baardzo mylić, bo nie sprawdzałem ich cenników od jakiegoś czasu, jeżeli się mylę to przepraszam). Niestety ogólnie orange (obiektywnie analizując i czytając opinie chociażby tutaj) orange to dno, wierze że TY możesz mieć dobrą ofertę, bo jesteś świadomy rynku i możesz z nimi negocjować przy przedłużaniu umowy i wiele osób wie jak to robić, co nie zmienia faktu że oferta orange i obsługa w tej sieci jest na strasznym poziomie...

Odpowiedz

69. ~
-1

2011-11-27 18:54:06

65: jak ci wybija neta to wbij troche na konto kaski i będzie gicik. Orange w moim mieście ma najlesze transfery i zasięg. A panom i paniom piszącym bzdury za pieniazki tutaj dziekujemy.

Odpowiedz