DAJ CYNK

Orange: Mamy LTE w drugiej linii metra

06.03.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6493

Ważne 8

2

W weekend ruszyć ma druga linia warszawskiego metra. Od samego początku będzie można w niej korzystać z usług Orange, w tym także z LTE.

W weekend ruszyć ma druga linia warszawskiego metra. Od samego początku będzie można w niej korzystać z usług Orange, w tym także z LTE.

Zasięg szybkiego Internetu Orange będzie dostępny zarówno na peronach, jak i w tunelach. W czasie testów maksymalny download wyniósł 66 Mb/s, a upload 27 Mb/s, ale przy setkach aktywnie korzystających z usług Orange pasażerów wyniki zapewne będą niższe.

Warto dodać, że infrastruktura komórkowa w drugiej linii metra to efekt współpracy czterech największych operatorów i Metra Warszawskiego. Oznacza to tyle, że taką samą łącznością cieszyć będą się również pasażerowie korzystający z usług T-Mobile, Play czy Plusa.

Źródło tekstu: Orange

Tagi: LTE metro
Komentarze
Zaloguj się
57. ~Roger
0

2015-03-10 11:31:19

Ja myślę, że pasażerowie Plusa będą cieszyć się lepszą łącznością jednak :) No, chyba że cała infrastruktura będzie oparta na Plusie - oni jednak maja najsolidniejsze usługi jeśli chodzi o zasięg i dostepność. Wystarczy wziąc pod uwagę, że nawet GOPR korzysta z Plusa do obsługi numerów ratunkowych.

Odpowiedz

56. ~cedrus
1

2015-03-09 18:22:32

@53 potwierdzam: w niedzielę 08.03 plus na całej trasie nie miał LTE.

Odpowiedz

55. ~AZetka
-4

2015-03-09 09:54:52

A w metrze to po co komu?Byłam kiedyś na Pradze i nie ma zasięgu Pleja tam, ani także roamingu krajowego Play(T-Mobile), czy Play(PLUS), ale za to O2CZ jakieś mi właczyło. Dziwne.

Odpowiedz

54. ~Sceptyk
2

2015-03-09 09:42:43

Czekamy na zasięg na pierwszej linii (Kabaty-Słodowiec). Na razie tylko Play rządzi, a reszta nieudaczników tylko obiecywać potrafi...

Odpowiedz

53. ~Paweł
1

2015-03-09 01:13:54

49: Zasięg LTE jest na całej trasie w każdej sieci (choć coś Plus niedomagał z 3G pod skarpą - może chwilowo) Play ma HSPA+ (2 nośne UMTS2100 i jedna UMTS900) oraz GSM1800 (odrębny LAC dla metra to 1010 w GSM i 10 w UMTS) a Plus ma HSPA+ (2 nośne UMTS2100) i GSM900 (odrębny LAC dla metra 11047) NetWorkS! dokładnie nie badałem (3 różne LAC jak na powierzchni)

Odpowiedz

52. ~Messaro
-1

2015-03-08 22:47:35

Orange ma LTE w drugiej lini metra - i to chyba cały zasięg LTE w Orange (czyli raptem 6 km)..... Właśnie przytaczany chociażby taki Plus działa w kilkuset punktach pocztowych - jest różnica?

Odpowiedz

51. ~
2

2015-03-08 20:31:16

@33 nie pajacuj, w korei pólnocnej nie ma prywatnych środków transportu takich jak samochody, motocykle, autobusy.

Odpowiedz

50. ~Diwa
-3

2015-03-08 17:25:48

Rozbrajają mnie takie newsy... :D Chwalą się tym jakby co najmniej pokryli zasięgiem całą ziemie :D Ja mam LTE w plusie i jestem zadowolony. Z zasięgiem nigdy problemów nie miałem.

Odpowiedz

49. ~
0

2015-03-08 14:41:46

Jak tam zasięg? Ktoś już dziś testował? Są wszystkie technologie - LTE, HSPA+, HSPA+ DC?

Odpowiedz

48. ~
3

2015-03-08 12:12:39

@8na blogu Play/''a pojawił się news o uruchomieniu LTE w metrze. Czy na telepolis pojawi się osobny news, że Play ma LTE w metrze?

Odpowiedz

47. ~mirekb
0

2015-03-08 08:24:16

Warszawiacy-do testów..dziś jazda za free to test w4 można zarobić

Odpowiedz

46. Hose
3

2015-03-08 08:17:34

@18 i 5- Widzę że czytanie sprawia ból, w takim razie trzeba jak krowie na rowie: Ostatnie zdanie z wiadomości: "Oznacza to tyle, że TAKĄ SAMĄ łącznością cieszyć będą się również pasażerowie korzystający z usług T-Mobile, Play czy Plusa."

Odpowiedz

45. xander21
-1

2015-03-07 22:23:52

A po co komu internet w metrze? żeby kieszonkowcy ci portfel zwinęli, podczas nieuwagi?

Odpowiedz

44. ~olek
3

2015-03-07 20:05:36

Już ół roku temu mia być zasięg Orange w I linii metra, i nadal nie ma! Indolencja na całego - tylko kolejne oświadczyny przesuwające termin, bez nawiązania do poprzednio deklarowanych terminów

Odpowiedz

43. ~
-1

2015-03-07 19:16:27

A czy wiadomo już coś oficjalnie na temat przedłużenia akcji LTE bez limitu?

Odpowiedz