DAJ CYNK

Orange: koniec promocji "Doładowanie za oglądanie"

31.12.2012

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4766

Ważne 0

0

Z dniem 31. grudnia Orange kończy promocję "Doładowanie za oglądanie", w której za oglądanie reklam można otrzymać doładowanie konta.

Z dniem 31. grudnia Orange kończy promocję "Doładowanie za oglądanie", w której za oglądanie reklam można otrzymać doładowanie konta.

Jak napisał na swoim blogu rzecznik sieci Wojciech Jabczyński usługa nie spełniła oczekiwań i bardzo niewielu klientów z niej korzystało.

W ramach usługi reklamy prezentowane są w blokach. W ciągu tygodnia można obejrzeć 5 bloków, każdy trwający 2 minuty. Po wyświetleniu bloku, użytkownik zostanie poproszony o odpowiedź na kilka pytań dotyczących prezentowanych produktów. Oglądając reklamy, w ciągu miesiąca można otrzymać doładowanie konta w wysokości do 25 zł.

Szerzej o usłudze pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: regulamin promocji "Doładowanie za oglądanie" (plik .pdf; 74 kB).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
27. ~
0

2013-01-02 10:50:37

@25, lepiej skup się na szukaniu nowych ofert, bo twój wychwalany Play kończy promocje a twoje wpisy na portalach świadczące o załamaniu psychicznym wraz zakończeniem Zbieraj Minuty są żenujące.

Odpowiedz

26. Vincenzo
0

2013-01-02 10:23:25

Zainteresiwanie bylo moze male, ale ze strony reklamodawców, choc i w to watpie, bo realny koszt 1 min w sieci to jakies max 5gr czyli w przeliczeniu na jedna wyswietlana reklame to moze z 1gr... Wielu ludzi korzystalo, ale jest "kryzys" i modne jest oszczedzanie gdzie mozna... Szkoda, bo korzystalem i zawsze to jakis bonus a i reklamy mimo wszystko tez troche sie zapamietywalo, co istotne dla reklamodawcow.

Odpowiedz

25. s1k0r3k
0

2013-01-02 10:03:11

24 Ciekawe w czym? Uważaj, bo wazelina Ci się skończy.

Odpowiedz

24. ~
0

2013-01-02 06:19:46

swietna promocja. Korzystalo z niej masa ludzi. Szkoda, ae sie konczy. Mam nadzieje, ze pojawi sie jakas nowa, jeszcze lepsza, bo orange jest the best

Odpowiedz

23. ~...
0

2013-01-02 01:16:59

Niewielu skorzystało, bo niewielu udalo sie tego gniota w ogole odpalic! U mnie w ogole nie przysylalo kodow aktywacyjnych!

Odpowiedz

22. muzoholik
1

2013-01-01 18:34:56

Ktoś kiedyś w komentarzach oferował przedłużenie ważności konta promocyjnego, jeśli nadal czyta telepolis, proszę o prv. Chętnie skorzystam, nawet za opłatą.

Odpowiedz

21. ~
1

2013-01-01 17:18:39

Również skończyła się promocja cocacolazplay. Z powodu ich rakietowo działającego systemu ostatni kod wpisałem ok. godziny 22. a sysytem przyjał kilka minut po północy i ststus przekazany do play.

Odpowiedz

20. ~
1

2013-01-01 12:58:14

ja doładowywałem 3 nr telefonów na każdy po 59zł w sumie wpłynęło z tej promocji no i skończyło się dobrodziejstwo - co następne do kasacji ?

Odpowiedz

19. ~qwas
0

2013-01-01 11:57:07

@16 doładowanie z tel z rachunkiem, jest 20% na promocyjne uruchomić masz za staż, doładowania co max 25 dni, zeby byl bonus,pierwsze doladowanie po aktywacji bez bonusu ewentualnie szukaj promocji, takie promo bywaja w roznych sieciach sklepow, np. Żabka, stacjach benzynowych, bankomatach Euronet, itp.

Odpowiedz

18. ~
0

2012-12-31 22:05:55

2x to promocja.Jak się skończy to kicha.Pozostanie dzwonić po 3 minuty na Easycall.Ale tam też pewnie zamkną promo.

Odpowiedz

17. ~
0

2012-12-31 21:39:08

16. Dwa razy doładować koncicho za minimum 25zł :-D

Odpowiedz

16. ~
2

2012-12-31 18:30:10

lepiej napiszcie jak przedłużyc to konto promocyjne. Pierwszy sposób to chyba Skarbonka i przelew z niej na konto promocyjne. A inne?

Odpowiedz

15. a_lex
2

2012-12-31 18:20:59

Super to było, dzwoniło się za darmo. Ciekawe, czy likwidują rzeczywiście z powodu malego zainteresowania (w co mogę uwierzyć,bo żadne nowe reklamy sie nie pojawiały, czyli to REKLAMODAWCY nie byli zainteresowani), czy powodem są oszczędności.

Odpowiedz

14. ~
2

2012-12-31 17:54:41

13, co znaczy "trzeba było"? U mnie bardzo ładnie łączyło się przez WiFi. A promocji szkoda, nawet nie trzeba było reklam oglądać, tylko - puszczamy filmik, odkładamy telefon, w wolnej chwili odpowiadamy na pytanie i "next". Poza tym, w pewnym momencie coś im się porypało po mojej reklamacji, i doładowania promocyjne zaczęły mi się przedłużać o jakieś straszne wartości... teraz mam konto promocyjne ważne do 14.11.2018 :)

Odpowiedz