DAJ CYNK

Orange Kino Letnie po raz kolejny

29.06.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1779

Ważne 0

0

Od 1. lipca do 31. sierpnia Orange po raz kolejny zorganizuje w Sopocie i w Zakopanem Kino Letnie. Codziennie pod gwiazdami wyświetlane będą największe hity filmowe.

Od 1. lipca do 31. sierpnia Orange po raz kolejny zorganizuje w Sopocie i w Zakopanem Kino Letnie. Codziennie pod gwiazdami wyświetlane będą największe hity filmowe.

Kino Letnie będzie się odbywać na sopockim molo oraz na zakopiańskich Krupówkach. W każdym seansie będzie mogło wziąć udział ponad 1 tys. osób, a wstęp na nie będzie bezpłatny. Obydwa miasta połączy wakacyjny pociąg PKP Intercity z Wagonem Filmowym.

Wśród wyświetlanych filmów znajdą się takie tytuły jak O północy w Paryżu, Baby są jakieś inne, 80 milionów, Rzeź czy oscarowe Rozstanie.

Filmowy rozkład jazdy został podzielony na dni tematyczne. Poniedziałki to filmy Nie tylko dla facetów, we wtorki będzie można podziwiać Kino skandynawskie, a w nim m.in. takie filmy jak duński Włoski dla początkujących czy norweski Elling. W środy z Orange i mega hitem obie części znanej i lubianej animacji Madagaskar. W czwartki, w cyklu Made in Poland, najciekawsze polskie tytuły minionego roku, a w nim Kret z Borysem Szycem czy Ki z Romą Gąsiorowską.

Na początek weekendu, w piątki, będzie można poczuć Francuski czar podczas projekcji takich hitów jak Amelia czy Jeszcze dalej niż północ, a w ramach sobotniego cyklu Oscary, Oscary... m.in. Debiutanci z Ewanem McGregorem. Na koniec tygodnia, w niedzielę, szalone Rock’n’rollowe historie, dokumentalne i fabularne opowieści o najgłośniejszych gwiazdach muzycznych np. Rolling Stones w blasku świateł niezwykły filmowy zapis koncertu dokonany przez Martina Scorsese czy Last Days, film inspirowany ostatnimi dniami z życia Kurta Cobaina.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
5. ~Adik
1

2012-06-29 15:27:27

pomaranczka daje kino a oplaceni hejterzy na darmowym necie juz jadą na play :) urocze. co to ma do siebie?

Odpowiedz

4. ~Nikt
2

2012-06-29 15:18:17

Orange Kino i inne pierdoły a głosowych usług dodatkowych w taryfach na kartę jak nie było, tak nie ma. Czy żabojady są w stanie zrozumieć, że Orżnąć jest firmą telekomunikacyjną i przede wszystkim tym się powinni zajmować? Kto tam w ogóle pracuje? Halo???

Odpowiedz

3. ~
2

2012-06-29 14:50:19

@1 i powiedzial to czlowiek ktory korzysta ze strasznie wolnego internetu tylko dlatego ze jest darmowy :D

Odpowiedz

2012-06-29 14:39:04

Tak! Kina od operatorów we wszystkich wsiach, we wszystkich gminach!

Odpowiedz