DAJ CYNK

Orange: Galaxy S i Xperia X10

29.07.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6725

Ważne 0

0

Od 29. lipca w ofercie Orange dla klientów biznesowych i indywidualnych dostępne są dwa nowe telefony: Samsung I9000 Galaxy S i Sony Ericsson Xperia X10.

Od 29. lipca w ofercie Orange dla klientów biznesowych i indywidualnych dostępne są dwa nowe telefony: Samsung I9000 Galaxy S i Sony Ericsson Xperia X10.

Samsung I9000 Galaxy S to dość bezkompromisowa konstrukcja. Dostajemy 4-calowy ekran Super AMOLED, procesor ARM Cortex A8 1 Ghz z wyjątkowo wydajnym akceleratorem graficznym, GPS, HSPA, WiFi (b, g, n), Bluetooth 3.0, aparat 5 Mpix, kamerę do wideorozmowy, radio FM, 8/16 GB pamięci, czytnik kart microSDHC, do tego telefon nagrywa filmy w jakości HD (1280 x 720 pikseli @30 kl./s), całością zarządza Android w wersji 2.1 (w najbliższym czasie dostępna będzie aktualizacja do wersji 2.2), a wszystkie to mieści się w urządzeniu o grubości 9,9 mm.



Sony Ericsson Xperia X10 ma 4-calowy ekran wykonany w technologii TFT, pokryty pojemnościowym panelem dotykowym (ekran jest idealnie czytelny w ostrym słońcu). Sercem urządzenia jest procesor Qualcomm QSD8250 Snapdragon 1 GHz, telefon ma 384 MB pamięci RAM, 1 GB pamięci storage, czytnik kart microSDHC (do 32 GB), WiFi, Bluetooth, HSDPA do 7,2 Mb/s, HSUPA do 2 Mb/s, GPS, akcelerometr, czujnik zbliżania, litowo-polimerową baterię 1500 mAh i aparat fotograficzny 8 Mpix z diodową lampą i funkcją nagrywania wideo o rozdzielczości WVGA przy 30 klatkach na sekundę. Całość pracuje pod kontrolą Androida 1.6 ze spersonalizowanym przez Sony Ericssona interfejsem. Producent przygotowuje aktualizację systemu do wersji 2.1, z zaimplementowaną funkcją nagrywania wideo jakości HD.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung Galaxy S w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Sony Ericsson Xperia X10 w katalogu.

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
22. MADMAX
0

2010-08-05 14:44:30

@ 19 pewnie mieli na myśli soft Orange ;)

Odpowiedz

21. ~maciek
0

2010-07-30 16:21:10

pewnie sporo ludzi sei zdecyduje, bo telefonik w porzadku, taryfe mozna sobie dobrac zawsze. a na dokladke moga dolozyc np. losy w loterii.

Odpowiedz

20. ~kos
0

2010-07-30 13:34:40

Galaxy jest w sprzedazy. Ceny nawet przystepne.

Odpowiedz

19. ~Poll
0

2010-07-30 00:50:47

@10 W Orange są sprytniejsi. Jak zadzwonisz i spytasz o jakąś nowość to mówią ze została wycofana ze sprzedaży bo ma wady .

Odpowiedz

18. ~Poll
0

2010-07-30 00:47:42

@10 Mijasz się z prawdą. Niemal rok temu oglądałem HTC Hero w salonie na "smyczy" ale jednak był i można go było kupić. Wtedy wydawał mi się nieco "damski" więc się nie zdecydowałem.

Odpowiedz

17. ~kokoan
0

2010-07-29 21:43:34

a w orange pełna dostępność.... dziś kupilem SGS....malina....po przesiadce c Magic''a....

Odpowiedz

16. Rogi
0

2010-07-29 21:28:11

Śmieszą mnie teksty typu: "Samsung I9000 Galaxy S to dość bezkompromisowa konstrukcja." Ktoś to sobie wymyślił i co chwilę jest to powtarzane. Jeszcze ktoś gotów w to uwierzyć. ;)

Odpowiedz

15. PLANET
0

2010-07-29 20:43:34

Misie pysie, gdzie cenniki ? Musze leciec przez to na strone operatora ;D

Odpowiedz

14. ~Benek
0

2010-07-29 20:22:49

@10 to Ty dopiero się o tym dowiedziałeś ? tak jest z połową telefonów w Playu jak dla mnie to trochę chore reklamować w sumie coś czego się nie ma. U mnie znajomy w końcu pożegnał się z Playem bo stwierdził że prosić się o telefon nie będzie i w sumie ma racje.

Odpowiedz

13. xTRA
-1

2010-07-29 20:07:19

@7 Masz rację. Nie pomyślałem :P

Odpowiedz

12. ~
0

2010-07-29 19:30:51

@Xartam Nie za 349zł tylko za 399zł.

Odpowiedz

0

2010-07-29 19:30:07

10: w erze bylo/jest tak samo. nokia 5230 miala byc chyba pod koniec kwietnia w ofercie. ja przedluzalem oferte w polowie maja i telefon nie byl dostepny. chyba dpiero w czerwcu zaczeli reklamowac ten telefon. i teraz w ogole jego cena poszla w gore. tak jak od 1 maja mial kosztowac 49 zl w abo nowa era 80. teraz chyba trzeba doplacic ponad 100 zl. czyli wychodzi na to, ze nie tylko play "wsadza" telefony do cennikow a dopiero za jakis miesiac, dwa wprowadza rzeczywiscie do oferty....

Odpowiedz

10. ~
0

2010-07-29 19:00:56

a w Play jest ten telefon w ogóle dostępny w rzeczywistości czy tylko jak wiele modeli figuruje jedynie w cenniku i od pierwszego dnia de facto jest niedostępny? Znam z autopsji te sztuczki w Play, chciałem kupić Hero przez 2 miesiąc od wprowadzenia ten telefon był tylko czystą fikcją w cenniku. W ogóle w rzeczywistości go w Play nie było.

Odpowiedz

9. Xartam
0

2010-07-29 18:54:56

#xTRA w ofercie Swobodny Internet 3 za 89 zł dostajemy Galaxy S za 349zł w Playu ;)

Odpowiedz

8. ~
0

2010-07-29 18:54:54

Tytus, ten abonament kosztuje teraz 89 nawet;)

Odpowiedz