DAJ CYNK

Orange Ekstra Numer - finalna wersja usługi

23.09.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 36447

Ważne 0

0

Od 23. września dostępna jest dla klientów sieci Orange finalna wersja usługi Orange Ekstra Numer. Dzięki usłudze możliwe jest czasowe uruchomienie na tej samej karcie SIM dodatkowego numeru telefonu.

Od 23. września dostępna jest dla klientów sieci Orange finalna wersja usługi Orange Ekstra Numer. Dzięki usłudze możliwe jest czasowe uruchomienie na tej samej karcie SIM dodatkowego numeru telefonu.

Aby włączyć usługę należy wysłać SMS o treści EN pod bezpłatny numer 8041 lub wybrać na klawiaturze telefonu kod *121*# i zatwierdzić go przyciskiem połączenia. Wyłączenie usługi umożliwia SMS o treści REZ na numer 8041 lub krótki kod *114*9.

Miesięczny koszt utrzymania Ekstra Numeru to 3 zł z VAT. Do tego należy doliczyć koszty połączeń zgodnie z cennikiem Ekstra Numeru, czyli 29 gr za minutę połączenia głosowego (75 gr do Play i Centernetu oraz 65 gr do Polsatu Cyfrowego), 20 gr za wiadomość SMS, 20 gr za MMS i 25 gr za każde 50 kB transmisji danych.

Połączenia wychodzące, SMS-y, MMS-y i transmisja danych realizowane są za pomocą Ekstra Numeru po uprzednim przełączeniu się za pomocą kodu *121*2#. Powrót do podstawowego numeru umożliwia w każdej chwili kod *121*1#, a sprawdzenie jaki jest nasz aktualnie wybrany numer umożliwia kod *141*#.

Połączenia i SMS-y przychodzące na Ekstra Numer będą miały na końcu numeru telefonu dodatkowy znacznik #2.

Zobacz: regulamin oferty Orange Ekstra Numer (plik .pdf; 43 kB).
Zobacz: cennik oferty Orange Ekstra Numer (plik .pdf; 99 kB).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
108. ~
0

2013-02-11 09:24:27

Do 107. Przecież napisali Ci jak to wyłączyć! (90 i 92) Nie marudzić, a czytać, lenie.

Odpowiedz

107. ~
0

2013-02-11 08:49:24

wszystko byłoby ok gdyby można było bez problemu wyłączyć tą usługe

Odpowiedz

106. ~wsk125
0

2013-01-29 16:06:29

U mnie zadziałało wyłączenie tej usługi po przełaczeniu sie na numer główny (najpierw *121*1#) na numerze głównym wysłałem REZ na 8041 i wyłączyli trzeba wyłączyć i włączyć telefon i będzie dobrz . Polecam

Odpowiedz

105. ~dora
0

2013-01-18 11:24:04

też miałam włączony ten ekstra numer ale udało mi się go wyłączyć

Odpowiedz

104. ~VANESSA
0

2012-11-17 18:44:33

JAK WYŁĄCZYĆ EXTRA NUMER

Odpowiedz

103. ~SSa
0

2012-11-13 19:19:34

usluga rewelacja, po prostu nie umiecie korzystac. jak jest potrzeba to wlaczacie drugi numer, dajecie go komus komu nie chcecie dawac pierwszego, np bylej dziewczynie, nowym dziwnym znajomym/kontrahentom, albo w ogloszeniu. caly czas siedzicie na pierwszym numerze z pakietem 1000 minut i lekka minutka, numer zastrzezony. oni moga dzwonic i pisac, a jak Ty dzownisz to i tak nie widac numeru... dla mnie bomba. oczywiste jest ze drugi numer jest tylko tymczasowo wiec zebys go nie stracil to Ci automatycznie przedluza, wiadomo ze jak przestanie Ci byc potrzebny to sam skasujesz - bo to numer do okreslonych celow, ktory kiedys zamkniesz. ps. jak nie widzicie potrzeby uzywania w ten sposob drugiego numeru to po **** wlaczacie? to nie jest opcja na druga taryfe tylko zeby na szybko dostac drugi ID na tej samej karcie do zadan specjalnych

Odpowiedz

102. ~Jacek
0

2012-10-19 10:50:14

Pkt. 16 Regulaminu - TOTALNA KLAPA I BEZNADZIEJA - nie pomyśleli za bardzo tworząc te ofertę...: "Ekstra Numer jest zawsze przydzielany przez Operatora. Abonent nie ma możliwości wskazania dowolnego numeru, ani przeniesienia do Usługi innego numeru abonenckiego".

Odpowiedz

101. ~tomasz
0

2012-09-06 15:30:28

ta usługa jest beznadziejna. firma to złodzieje. usługę włączyłem przypadkiem gdy chciałem sprawdzić stan konta tak jak ktoś z ludzi, którzy pisali powyżej. pomyślałem, że moja wina, ale cóż będzie działało tylko miesiąc. a tu co po miesiącu przysyłają smsa z informacją, że usługę przedłużą. na stronie orange z usługą nawet nie ma informacji jak ją wyłączyć. nie jedna osoba przypadkiem wyciska 1 zamiast 4 a firma ściąga za to 3 zł. i tak co miesiąc. kontaktowałem się z biurem klienta przez kinternet. dostawałem smsy że już zajmą się moją sprawą, ale po miesiącu przyszedł kolejny sms, że mi oprzedłużą nr. szlag by trafił. co za beznadziejna firma naciągaczy. złodzieje i tyle.

Odpowiedz

100. ~magda134
0

2012-08-14 18:15:18

NIE POLECAM!

Odpowiedz

99. ~brx
0

2012-05-30 02:49:58

Witam przebywam zza granica i chce wylaczyc ta usluge i nie dziala zaden sposob wie ktos moze jak to wylaczyc zaagranica?

Odpowiedz

98. ~
0

2012-04-04 11:24:05

*** ówniana firma

Odpowiedz

97. ~
0

2012-04-04 11:23:38

A o usłudze na dzisiaj nikt nie wie w dziale obsługi klienta. Co za *** firma

Odpowiedz

96. ~hens
0

2012-03-06 13:39:47

Sprawdziłem, to jakiś koszmarek. To jest tak, jak jak szef Orange ma ambicję. Wykonać....i wykonano strzał w stopę

Odpowiedz

95. ~
0

2011-11-01 16:55:20

94). No marnizna.. Żeby to jeszcze działało normalnie i bez opłaty miesięcznej a tak jak normalny starter... Niestety jak na razie jedynie pozostaje przekładanie kart sim lub zakup dualsima...

Odpowiedz

94. ~gość
0

2011-11-01 15:20:10

Beznadziejna usługa. Nie polecam.

Odpowiedz