DAJ CYNK

Orange: Doładowanie za oglądanie

20.09.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4433

Ważne 0

0

Klienci ofert na kartę oraz mix w Orange mogą skorzystać z nowej promocji, w której za oglądanie reklam można otrzymać doładowanie konta.

Klienci ofert na kartę oraz mix w Orange mogą skorzystać z nowej promocji, w której za oglądanie reklam można otrzymać doładowanie konta.

Reklamy będą prezentowane w blokach. W ciągu tygodnia można obejrzeć 3 bloki, każdy trwający 2 minuty. Po wyświetleniu bloku, użytkownik zostanie poproszony o odpowiedź na kilka pytań dotyczących prezentowanych produktów.

Oglądając 3 bloki reklam tygodniowo, w ciągu miesiąca można otrzymać doładowanie konta w wysokości do 15 zł. Kwotę tę wykorzystać można na rozmowy, SMS-y lub MMS-y w Orange, połączenia z numerami stacjonarnymi i transfer danych. Doładowanie konta następuje w ciągu 24 godzin po obejrzeniu reklam i zostaje potwierdzone SMS-em.

Z promocji będzie mogło skorzystać pierwszych 50 tys. klientów ofert na kartę, którzy mają telefon z systemem Android i jako pierwsi wyślą bezpłatnego SMS o treści START na numer 80069. W zwrotnym SMS-ie otrzymają link instalacyjny do aplikacji, która poprowadzi ich przez proces rejestracji i instalacji specjalnej aplikacji na telefonie lub tablecie.

Usługa działa na smartfonach oraz alternatywnie na tabletach (również bez karty SIM) z systemem Android i wbudowanym Wi-Fi W celu skorzystania z usługi na tablecie bez karty SIM, należy uruchomić link aktywacyjny w przeglądarce i zarejestrować na urządzeniu numer telefonu. Po zainstalowaniu aplikacji można oglądać bloki reklamowe na tablecie, a doładowanie będzie przychodziło na konto telefonu.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 151 kB).

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
20. ~
0

2012-11-13 09:43:55

19. Na tablet tego nie dostajesz. Doczytaj ostatnie dwa zdania.

Odpowiedz

19. ~klimass
0

2012-11-13 08:26:59

No dobra, ale po co na tablecie bez karty SIM bezplatne minuty, SMS i MMS? :D

Odpowiedz

18. ~
0

2012-09-27 12:36:09

Ciekawe czy użytkownicy będą oglądać też reklamy innych opów, np. z ofertą Heyah :)

Odpowiedz

17. ~
0

2012-09-23 11:52:19

16. A co ma wspólnego oglądanie reklam z klientelą? Myślisz, że lud przyjdzie lub odejdzie od Orange, bo ma usługę na androida? No weź nas nie rozśmieszaj.. :-D

Odpowiedz

16. ~robek
0

2012-09-23 11:43:25

Uwazam to za dyskryminacje. Nie mam telefonu z systemem android. Niech sie orange wali. Oby tak dalej z tymi promocjami to ilosc klientow znacznie sie zmniejszy.

Odpowiedz

15. ~muzoholik
0

2012-09-21 17:34:42

@koks zmien nazwe pobranego pliku z reklamy.zip na reklamy.apk i gotowe

Odpowiedz

14. ~gosc
0

2012-09-20 14:43:24

@13 jakoś super mocno nie musisz się skupiać, ale obejrzeć ją musisz ;)

Odpowiedz

13. ~abc
0

2012-09-20 14:38:07

a powiedzcie jakie pytania zadaja? trzeba sie skupiac nad reklamami czy mozna olac?

Odpowiedz

12. ~kaz
1

2012-09-20 14:18:24

I już chapłem 3 złote polskie, i cieszę się jak murzyn blaszką.

Odpowiedz

11. ~gosc
0

2012-09-20 13:57:04

@10 no mo już chyba wszystkie możliwe reklamy podpasek dali... always, descreet, naturella czy jakos tak ;p

Odpowiedz

9. ~
0

2012-09-20 13:14:11

Z promocji będzie mogło skorzystać pierwszych 50 tys. klientów ofert na kartę, którzy mają telefon z systemem Android i jako pierwsi wyślą bezpłatnego SMS o treści START na numer 80069.

Odpowiedz

8. ~gosc
0

2012-09-20 13:13:49

Oprócz pytań, są też ankiety. Np ile pijemy wody tygodniowo itp ;)

Odpowiedz

7. ~gosc
1

2012-09-20 13:10:11

Nie no nie mogę... W drugim bloku reklama wkładek DISCREET ;| Po co był wybór płci ? :P

Odpowiedz

6. ~gosc
1

2012-09-20 13:06:43

Mi się zainstalował apk ;) Wyskakuje okienko żeby pobrać z orangle world. Zaznaczyłem, że jestem mężczyzną. Ostatnia reklama podpasek ALWAYS o.O

Odpowiedz

5. ~koks
0

2012-09-20 13:01:07

Jak to zainstalować. Zamiast .apk ściągnął mi sie jakis zip którego po rozpakowaniu nie moge zainstalować.

Odpowiedz