DAJ CYNK

Orange: dodatkowe SMS-y i minuty do wszystkich

04.04.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 17850

Ważne 0

0

Orange wprowadza promocję Rozmawiaj dłużej, SMS-uj więcej dostępną we wszystkich ofertach abonamentowych i mix dla klientów indywidualnych. Przez cały czas trwania umowy, klienci będą dostawali dwa razy więcej minut lub bonusowe SMS-y do wszystkich sieci.

Orange wprowadza promocję Rozmawiaj dłużej, SMS-uj więcej dostępną we wszystkich ofertach abonamentowych i mix dla klientów indywidualnych. Przez cały czas trwania umowy, klienci będą dostawali dwa razy więcej minut lub bonusowe SMS-y do wszystkich sieci.

Z nowej promocji mogą skorzystać klienci kupujący nową aktywacje oraz przedłużający umowę. W planach taryfowych abonament i mix, do pakietów minut wynikających z abonamentu dostaną odpowiednio:

W taryfie Delfin w Orange - dwa razy więcej minut na połączenia do wszystkich sieci:

Abonament 29 zł 39 zł 59 zł 79 zł 99 zł
Minuty do wszystkich 40 60 150 225 300
Minuty do wszystkich razem z dodatkowym pakietem 80 120 300 450 600
Wybrane numery sieci Orange 1200 min. z 1 numerem 2400 min. z 2 numerami 6000 min. z 5 numerami

W taryfie Pelikan w Orange - dodatkowe pakiety SMS-ów do wszystkich sieci:
Abonament 29 zł 39 zł 59 zł 79 zł
Minuty do wszystkich 40 60 150 225
Pakiet SMS do Orange 100 300 1000 5000
dodatkowy pakiet SMS-ów
do wszystkich sieci
40 60 150 225

W taryfie z internetem Pantera w Orange - dwa razy więcej minut na połączenia do wszystkich sieci, wymiennych na SMS-y:
Abonament 59 zł 99 zł 149 zł 199 zł
Minuty do wszystkich 150 300 500 750
Pakiet danych 200 MB 1 GB
dodatkowy pakiet minut
wymiennych na SMS-y (1:1)
150 300 500 750

Klienci wybierający umowę na 36 miesięcy z dowolnym planem taryfowym dostaną także dodatkowe 20 minut na połączenia do wszystkich sieci, co miesiąc, przez cały czas trwania umowy. Środki przyznawane w ramach promocji są rozliczane w pierwszej kolejności, przed pakietami wynikającymi z abonamentu.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
258. ~
0

2011-04-17 11:47:07

@257 tej nie ma. W Orange przy umowie za 59 zł. w cenie takiej jak w sklepie. Nie potrafię ustalić wartości Orżnąć Menu ale szukałbym gdzie indziej.

Odpowiedz

257. ~
0

2011-04-16 19:52:22

@256; n8 też? Taka mnie wyłącznie interesuje.

Odpowiedz

256. ~;)
0

2011-04-16 19:29:40

@255 w Play osoba z ulicy w umowie na 24 miesiące za 74 zł. ma 550 minut i stan darmowy ze 45000 minut do wszystkich w sieci plus Nokie za 1 zł.

Odpowiedz

255. ~:)
0

2011-04-14 20:33:09

w abo za 79 klient ktory jest 4 lata z orange otrzymuje przy umowie na 30 m 560 minud do wszystkich (w tym do play) i jest to aktualnie najlepsza oferta na rynku !!!!! do tego 5 numerow darmowych telefon i inne duperele dziekuje dobranoc

Odpowiedz

254. ~
0

2011-04-13 17:10:53

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów. ZNAJDŹ NAS Newsletter RSS Blip Facebook Twitter TOP WIADOMOŚCI (opinie) z ostatnich: 3 dni 10 dni 30 dni Centertel miał dużą awarię transmisji danych (108) Play Mixtura All Inclusive (82) "No limits" w Netii (78) Era zaprasza abonentów innych sieci (41) Proboszcz zagłusza sygnał GSM w świątyni (35) Nokia X7-00 - prezentacja wideo (33) HTC Sensation - tajwańska odpowiedź na Samsunga Galaxy S II (31) Orange: dodatkowe SMS-y i minuty do wszystkich (232) Play przeprasza za awarię (150) Zmiany w promocjach GaduAIR (122) Centertel miał dużą awarię transmisji danych (108) Play Mixtura All Inclusive (82) "No limits" w Netii (78) Promocja modemu w Play Online na kartę (70) [Aktualizacja III] Pierwsze testy LTE Cyfrowego Polsatu (256) Orange: dodatkowe SMS-y i minuty do wszystkich (232) Play Fresh - pakiety internetowe All Inclusive (192) 1000 SMS-ów do wszystkich w Orange One (152) Play przeprasza za awarię (150) Klienci najbardziej zadowoleni z Play i Plusa (146) Czwarte urodziny Play - bez prezentów dla klientów (145) TOP WIADOMOŚCI (odsłony) z ostatnich: 3 dni 10 dni 30 dni "No limits" w Netii (9385) Era zaprasza abonentów innych sieci (5838) HTC Sensation - tajwańska odpowiedź na Samsunga Galaxy S II (4167) Centertel miał dużą awarię tr

Odpowiedz

253. ~
0

2011-04-12 09:00:41

@250. Tu nie chodzi o posiadanie trzech sieci naraz. Chociaż przyznaje, że sam mam trzy numery w różnych sieciach ;), ale posiadam także trzy oddzielne telefony. Tylko o to, że przykładowo w momencie sprzedaży będziesz musiał zdjąć SIMLocka, aby podnieść wartość takiego telefonu. Ale dla mnie osobiście jest najważniejsza jest swoboda korzystania z telefonu. Jak jeden operator nie ma zasięgu lub skończy mi się bateria w innym telefonie a muszę zadzwonić z danego numeru to wkładam kartę do najbardziej odpowiadającego mi telefonu i dzwonię. Nie muszę się zastanawiać czy dany telefon ją obsłuży. Jeżeli kochasz SIMLocki to i tak tego nie zrozumiesz ;).

Odpowiedz

252. ~
0

2011-04-11 20:26:00

ale dziś mieli awarię w orange free...i to chyba już trzecią w tym roku i o takim zasięgu-pada im sieć od nadmiaru GB dla klientów?

Odpowiedz

251. ~Ala
0

2011-04-11 19:55:24

nie no rzeczywiscie simlock 77 zl tylko w orange ale nic spoko.daj spokoj 250 masochista jestes czy co.

Odpowiedz

250. ~@249
0

2011-04-11 19:04:42

A czemu zaraz doliczyć 77zł?? Nie każdy ma lub chce mieć 2 lub 3 sieci na raz. Mam 2 telefony w orange i nie czuję potrzeby zdjęcia simlocka. Jak poczuje to zdejmę.

Odpowiedz

249. ~
0

2011-04-11 10:28:12

@248. Zdjęcie SIMLocka w Orange jest zawsze płatne. Aktualnie 77złotych. Czyli taką kwotę musisz doliczyć sobie do kosztów telefonu przy porównaniach z innymi sieciami :). Źródło: http://tinyurl.com/6x3zpm8. Na szczęście blokadę SIM można zdjąć także w trakcie umowy: http://tinyurl.com/6d6eg7k - wypowiedź rzecznika (#19).

Odpowiedz

248. ~
0

2011-04-11 03:04:44

Czy zdjęcie simlocka z taniego telefonu w Orange, gdy umowa się skończy jest płatne czy bezpłatne? A w trakcie umowy jest płatne (ile?) czy bezpłate?

Odpowiedz

247. sic
-1

2011-04-10 09:40:29

@245 ...a świstak siedzi i zawija w sreberka tak tak...

Odpowiedz

0

2011-04-08 19:11:21

ta promocja podoba mnie się bardzo i podpiszę 4 umowę bez telefonu !!!

Odpowiedz

245. ~Bucek
0

2011-04-08 09:36:46

@242 Chyba nawet nie zerknąłeś na ofertę biznesową na orange.pl . A nawet jeśli, to wierz mi, taka oferta to tylko połowa tego, co może zaproponować konsultant. Ja w abonamencie za 60zł mam 733 minuty do wszystkich i stawkę 8gr. Kumulacja minut, pakiet zamienny na wszystko. Mam to czego mi potrzeba i tyle, playowcy tylko i wyłącznie poprawiają mi humor.

Odpowiedz

244. ~Misza
0

2011-04-08 09:14:12

@243. Poza tym nie każdy potrzebuje ilości minut oferowanych w abonamentach 99 złotowych i droższych. Mi spokojnie wystarcza abonament w granicach 60-70 złoty brutto. @242. Leszku, czy mógłbyś mi podać jakie wtedy będę miał ceny tych telefonów w poszczególnych sieciach?

Odpowiedz