DAJ CYNK

Orange: darmowa telewizja przez Internet

25.03.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7891

Ważne 1

0

Na portalu orange.pl ruszył serwis "web TV" z 9 kanałami telewizyjnymi. Kanał Orange sport info dostępny jest bez logowania.

Na portalu orange.pl ruszył serwis "web TV" z 9 kanałami telewizyjnymi. Kanał Orange sport info dostępny jest bez logowania.

Wszyscy klienci TP i Orange mogą po zalogowaniu na stronie www.orange.pl/webtv.phtml oglądać kanały: Orange sport info, 4fun.tv, Rebel.tv, TV Silesia, Fashion TV, BBC World, Euronews oraz 2 kanały France 24, w języku francuskim i angielskim. Kanał Orange sport info jest również dostępny bez logowania, dla wszystkich Internautów.

Do zalogowania się w serwisie konieczne są login i hasło - te same, które klienci wykorzystują by zyskać dostęp do swojego konta w TP lub Orange (np. by sprawdzić przez internet wysokość rachunku).

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
26. ~xxx
0

2011-03-27 14:05:14

Polecam weeb.tv

Odpowiedz

25. ~Piotrek
0

2011-03-26 19:59:21

Czekam na TVN24 w tej ofercie - narazie beznadzieja. PS Internet Mobilny Ery jest najlepszy :-)

Odpowiedz

24. ~
0

2011-03-25 18:04:01

Pakiet działa dalej, ale można go sprawdzic tylko przez sms 646 w treści ILE. Nie mozna go taniej przedlużyć przez populacja.pl

Odpowiedz

23. ~omg
0

2011-03-25 17:54:29

Ludzie czy wy nie widzicie czego dotyczy temat newsa? Mózgu nie uzywacie? Spadac na forum w waszym popem.

Odpowiedz

22. TomekO
0

2011-03-25 17:37:31

@21 trzeba wysłać bodaj smsa ILE na numer 909 w celu sprawdzenia dostępnych minut. Ja też dla babinki aktywowałem i sobie przedłużała pakietem POP Gadane. Telefonu nie mam przy sobie i nie mam jak to sprawdzić a babcia może nie dać rady wysłać smsa ;)

Odpowiedz

21. ~GaduAirowiec
0

2011-03-25 17:30:27

Poszukaj dobrze, w ofercie Orange POP jest pakiet 30 minut do Orange i na stacjonarki na 30 dni za 6zł (pakiet sie nazywa POP Gadane).

Odpowiedz

20. ~Arti
0

2011-03-25 17:28:18

@11 Z tego co wiem, to nie ma już pakietu na orange i na stacjonarne. Teraz jest chyba samo orange bez stacjonarnych.

Odpowiedz

19. ~GaduAirowiec
0

2011-03-25 17:14:42

Ad.18 no właśnie,trzeba trzymać rękę na pulsie, żeby nie zamknęli pakietu POP Gadane :) i przedłużania najlepszego w historii Orange POP pakietu minut w sieci i na stacjonarki.

Odpowiedz

18. TomekO
0

2011-03-25 17:06:24

@11 mam to samo. Przy dzwonieniu na stacjonarne i orżnąć nie schodzi z konta głównego ale pakietu nie widać, Pakiet POP Gadane też pokazywany jest na wyłączony. Kombinują żeby nie skorzystać ?

Odpowiedz

17. ~a_lex
0

2011-03-25 17:02:01

Ja przedłużam cały czas. W Orange online rzeczywiście też mi znikła ta pozycja - ale pakiet prawdopodobnie się przedłużył, bo 30 minut to powinienem już wygadać. Prawdopodobnie wywalili to z online, pozostała możliwość sprawdzenia SMSem. Mam w domu regulamin starego paietu, jak wrócę to mogę sprawdzić co to za SMS.

Odpowiedz

16. Robo
-1

2011-03-25 17:00:15

Tom (14) - Twój IP też jest z nowej puli.

Odpowiedz

15. ~GaduAirowiec
1

2011-03-25 16:52:28

Ja z Gadu Air, rodzice z POPa. To jak jest z tymi minutami w Orange i na stacjonarne w pakiecie POP Gadane? Występuje u was taka pozycja w orange online?

Odpowiedz

14. ~Tom
1

2011-03-25 16:49:31

U mnie ten sam problem - kod 203 wyskakuje. I nic nie da sie włączyć. Również korzystam z orange freedom...

Odpowiedz

13. ~
1

2011-03-25 16:48:33

do 11: GaduAirowiec: to Ty korzystasz z GA czy z POPa?

Odpowiedz

12. Robo
1

2011-03-25 16:41:19

U mnie dla kanału Orange sportinfo wyświetlany jest komunikat: "Transmisja dostępna tylko na terenie Polski [kod 203]". Korzystam w domu z internetu Orange Freedom i domyślam się, że ma to związek z geolokalizacją na podstawie IP oraz nową pulą adresów IP których używa Orange.

Odpowiedz