DAJ CYNK

Orange: bezpieczny telefon i laptop za darmo przez pół roku

11.03.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4342

Ważne 0

0

Orange odświeżył i rozszerzył ofertę ubezpieczeń telefonów komórkowych Bezpieczny Telefon. Teraz ubezpieczyć można również laptop, a przez pół roku usługa świadczona jest za darmo.

Orange odświeżył i rozszerzył ofertę ubezpieczeń telefonów komórkowych Bezpieczny Telefon. Teraz ubezpieczyć można również laptop, a przez pół roku usługa świadczona jest za darmo.



Od 11. marca kupując urządzenia z nową aktywacją lub przedłużając umowę z Orange, można przystąpić do programów ubezpieczeniowych Bezpieczny Laptop i Nowy Bezpieczny Telefon. Przez pierwsze pół roku w podstawowych wariantach usługa oferowana jest za darmo.

Po tym okresie uruchamiany jest miesięczny abonament, jednak klient ma możliwość wcześniejszej rezygnacji z usługi bez ponoszenia żadnych opłat.

Z programów ubezpieczeniowych mogą korzystać klienci indywidualni wybierających: Delfina, Pelikana, Panterę, Orange Abonament, Orange Mix i Orange Free.

Źródło tekstu: Grupa TP, wł

Komentarze
Zaloguj się
12. motyl45
0

2011-03-14 15:33:24

@zibi, skad taka informacja? na stronie http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4000744365,title,Nowy-Bez pieczny-Telefon,article.html nie ma nigdzie napisane o ograniczenia cenowych. wprowadzasz ludzi w bład. tam jest informacja iż "Podpisz nową lub przedłuż swoją dotychczasową umowę w ofercie na abonament lub mix w Orange z nowym telefonem." (patrz zakładkę: "jak ubezpieczyć telefon"). może pomylilo Ci się z inną siecią?

Odpowiedz

11. ~zibi
0

2011-03-14 10:40:46

mowa tu o telefonach za dwa i pol kola nie za dwie stowy

Odpowiedz

10. ~
0

2011-03-13 09:42:24

6. 25 zł/mc to "znikomy wydatek"? Ha ha ha! Dziesięć rat i bez łaski masz nowy telefon.

Odpowiedz

9. ~tommy
1

2011-03-11 18:55:46

zawsze to jakieś rozszerzenie dodatkowych usług dla użytkowników Orange. Jaki czas temu, odświeżali oferty biznesowe, wprowadzając m.in na rynek ofertę dopasowaną z opcją wyboru co do złotówki wysokości abo, to teraz najwidoczniej postanowili skupić się na innych produktach. Przynajmniej, ciągle coś się dzieje.

Odpowiedz

8. motyl45
1

2011-03-11 17:01:56

wiecie co, własnie jakis czas temu zastanawiałem sie czy ktorys z operatorow wpadnie na pomysl ubezpieczenia gadzetów swoich klientow. Mielismy rozkminke z kumplem, on obstawial ze raczej nie zdecyduja sie na taki krok, ze polski rynek telefonii komorkowej nie jest na tyle dojrzaly. Natomiast ja uwazalem i uwazam, ze teraz nasze "zabawki" generalnie drogie, nawet czasem wartosci przecietnej pensji Pani Krysi. Ciesze sie, ze mialem racje, w tej opcji widze "win-win", uzytkownik jest ubezpieczony, a operator zyskuje kolejnego lojalnego Klienta.

Odpowiedz

7. ~Henio
-1

2011-03-11 15:12:33

1 to pewnie chciał by placic 5 zl mies i brac nowy tel

Odpowiedz

6. ~Henio
1

2011-03-11 15:07:04

Ja mam to ubezpieczenie już ponad 2 lata i działa. Trafiło mi wyświetlacz i złamałem go w pół. Dostałem nowy inny tel tego producenta bez sim locka i bez brandowania z 2 letnią gwarancją(w umowie pisze ze wymieniają na taki sam a jak nie ma to dają z takimi samymi parametrami) Ja dostałem nawet lepszy. Postanowiłem ubezpieczyć za namową znajomego któremu tez rozwalił się telefon. Tylko ze ja zawsze płaciłem 25zl mies(znikomy wydatek wg mnie) Ta oferta jest wspaniała. Dodam ze wysłałem stary tel wraz z bateria i dopłaciłem 1 składkę mies. zestaw słuchawkowy kabel i ładowarkę sprzedałem

Odpowiedz

5. selko
2

2011-03-11 12:02:04

Radze bardzo dokładnie przeczytać regulamin i warunki tego ubezpieczenia :)

Odpowiedz

4. LuiN
0

2011-03-11 11:02:52

No chyba, że polisa zadziała:)

Odpowiedz

3. LuiN
1

2011-03-11 10:54:40

siwy008 - widać była to kradzież kieszonkowa. Utrata telefonu nie rozwiązuje umowy usługowej - bierze się duplikat karty i ewentualnie można ubiegać się o "ofertę wyjątek" - czyli wcześniejszy aneks do umowy z prostym telefonem.

Odpowiedz