DAJ CYNK

Orange: będzie Galaxy Tab, a może też iPad

24.09.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3847

Ważne 0

0

Polski oddział sieci Orange do końca roku wprowadzi do swojej oferty tablet internetowy Samsung Galaxy Tab. Na nim jednak nie skończy się pomarańczowa oferta tabletów.

Polski oddział sieci Orange do końca roku wprowadzi do swojej oferty tablet internetowy Samsung Galaxy Tab. Na nim jednak nie skończy się pomarańczowa oferta tabletów.

Jak pisze na swoim blogu rzecznik Grupy TP, Wojciech Jabczyński, Orange już dogadał się z Samsungiem i nie zamierza poprzestać na jednym modelu. Trwają negocjacje z innymi producentami i jak dobrze pójdzie klienci Orange bedą mieli do wyboru 2 - 3 urządzenia tego typu.

Choć rzecznik nie chciał zdradzić o jakich innych producentach jest mowa, to dodał, że miał okazję "poklikać na iPadzie" i ten przypadł mu go gustu.





Szerzej o tablecie Samsung Galaxy Tab pisaliśmy w tej wiadomości, a o tablecie Apple iPad - w tej wiadomości.

Źródło tekstu: blog.tp.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się
16. ~
0

2010-10-01 14:29:26

@haveck, co w tym złego? Osobiście gdybym miała Galaxy Tab, to chętnie skorzytałabym z Orange World , bądź innych tego typu usług. W końcu od tego ma się iPada, aby mieć wszystko pod ręką. Jeśli ktoś mnie chce decydować się na mobilny net, to przynajmniej ma dostęp do informacji, portali społecznościowych etc.

Odpowiedz

15. RSW
0

2010-09-30 20:30:44

hmmm... zobaczymy jak to będzie.... mało osób sę interesuje takimi zabawkami albo typowi"mam kase to i będę miał cokolwiek to jest" albo ktoś kto wie ocb.... czyli maly rynek...

Odpowiedz

14. stonka
0

2010-09-29 12:27:05

szkoda, że nie podali dokładnej daty wprowadzenia. Tablety ostatnio stały się dość popularne, a na wolnym rynku ceny przerażają. Orange dopiero co wprowadził taryfę One, nowości telefoniczne w biznesie, więc teraz chyba czas na nowe urozmaicenia.

Odpowiedz

13. ~niekumaty
0

2010-09-28 16:22:53

@12: wyjątkiem jest rynek japoński. Japońskie tablety mają SIMLOCKi, więc uwaga na egzemplarze importowane z kraju kwitnącej wiśni...

Odpowiedz

12. radko93
0

2010-09-27 19:15:31

@8 Apple nie zakłada simlocka na iPada. Nie będzie tez żadnych dodatków w sofcie na 100%.

Odpowiedz

11. ~code
0

2010-09-25 19:20:39

z dwóch powodów; 1. w tamtej wiadomości jest "play" w nagłówku - i rzesze wyznawców Play pobiegli komentować, 2. - nie ma co ukrywać, nie każdego stać na iPada / Galaxy T. i nie każdy rozumie przeznaczenie tego typu urządzeń.

Odpowiedz

9. ~haveck
1

2010-09-25 13:39:33

@8 myślę, że Orange na pewno wciśnie Orange World i inne bzdury softowe, bo dlaczego by nie. Też nie jestem tego zwolennikiem:(

Odpowiedz

8. olafos
0

2010-09-24 20:40:50

Czy ten sprzęt będzie z blokadą SIM ? tak jak ich telefony i z tym softem ? Jeżeli tak to tak średnio to widzę bo ceny małe nie będą.

Odpowiedz

7. Paweł
0

2010-09-24 18:06:37

Ipad ma być cenie 999 pln na gwiazdkę z jakąś dedykowaną taryfą.

Odpowiedz

6. WitekT
0

2010-09-24 15:41:16

ewqaewqa, redaktor_edytor: poprawione, dzięki! :-)

Odpowiedz

5. ewqaewqa
1

2010-09-24 15:30:30

LuiN "doDał". Boom na tablety, ceny pewnie będą z kosmosu, a urządzenia na razie jako takie dziwadełka u nas są traktowane:)

Odpowiedz

4. ~redaktor_edytor
0

2010-09-24 15:28:43

"to doał, że miał okazję "poklikać na iPadzie" i ten przypadł mu go gustu." Nie "doał", a "dodał".

Odpowiedz

3. ~vimes
0

2010-09-24 14:12:59

@1 w Plusie za to jest iPad, drogi na tyle, ze ludzie nie bardzo się do niego rwą, ale jest. Co do taba to ceny przypuszczam na poziomie ip4 będą, więc który op taniej go sprowadzi to będzie miał lepsze ceny dla klientów. Będzie oczywiście opłacalny w drogich abo z dużym pakietem netu. Ale przekonamy się jak wejdą cenniki.

Odpowiedz

2. ~radom
0

2010-09-24 14:06:49

mnie ciekawi do kogo taki tablet jest kierowany. czy bedzie sprzedawany z takim orange free, dla klienta indywidualnego, czy moze beda tez taryfy biznesowe (choc tam to akurat, bardziej smartphony sie przyjmuja, jakies xperie, xtc, itp).

Odpowiedz