DAJ CYNK

Orange: Aplikacja dla usługi Ekstra Numer

19.10.2012

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3838

Ważne 0

0

Orange przygotował dla osób korzystających z usługi Ekstra Numer i posiadających telefon z Androidem, aplikację ułatwiającą sterowanie kodami.

Orange przygotował dla osób korzystających z usługi Ekstra Numer i posiadających telefon z Androidem, aplikację ułatwiającą sterowanie kodami.

Ekstra Numer to usługa, dzięki której możliwe jest czasowe uruchomienie na tej samej karcie SIM dodatkowego numeru telefonu. Na numer dodatkowy można nie tylko przyjmować połączenia i wiadomości, ale także wykonywać połączenia i wysyłać SMS/MMS. Więcej o usłudze pisaliśmy w tej wiadomości.

Przygotowana przez Orange aplikacja ułatwia zarządzanie dodatkowym numerem, tzn. nie trzeba będzie pamiętać kodów USSD służących m.in. do aktywacji i przełączania się między numerami. Aplikacja jest szczególnie przydatna, w momencie gdy użytkownik będzie chciał skorzystać z dodanego niedawno kalendarza dostępności (można w kalendarzu zdefiniować, kiedy ekstra numer będzie przyjmował połączenia, a kiedy będą one kierowane od razu na pocztę głosową).

Bezpłatną aplikację możecie ściągnąć z Google Play.

Zobacz: regulamin oferty Orange Ekstra Numer (plik .pdf; 188 kB).
Zobacz: cennik oferty Orange Ekstra Numer (plik .pdf; 105 kB).

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
2. ~STP
0

2012-10-19 15:34:45

A mi wyświetlał się extra numer, gdy ktoś dzwonił na główny (a tego drugiego nawet nie mógł znać). Ciekawe czy ta aplikacja będzie tak samo tandetna, jak wszystko inne w Orange.

Odpowiedz

1. ~romano
0

2012-10-19 15:06:48

Miałem ekstra numer ale po dwóch dużych awariach które wyłączyly mi główny numer na kilka godzin dałem sobie spokój

Odpowiedz