DAJ CYNK

Orange: 2x więcej minut za przedłużenie umowy

01.06.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5649

Ważne 0

0

Od 1. czerwca przy przedłużeniu umowy abonamentowej w Orange klienci otrzymać mogą nagrodę Pakiet specjalny 100%. Dzięki niej otrzymają oni dwa razy więcej minut w tej samej cenie.

Od 1. czerwca przy przedłużeniu umowy abonamentowej w Orange klienci otrzymać mogą nagrodę Pakiet specjalny 100%. Dzięki niej otrzymają oni dwa razy więcej minut w tej samej cenie.

Aby skorzystać z promocji, należy przedłużyć umowę abonamentową w planach taryfowych Delfin II, Pelikan II lub Pantera II. W ramach promocji przyznany zostanie dodatkowy pakiet minut w ilości równej wybranej taryfie.

Dodatkowe minuty przyznawane będą na cały okres trwania umowy i wykorzystywane po środkach z abonamentu podstawowego. Dotychczasowe nagrody 20% i 40% przestają obowiązywać.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
25. ~marcin81
0

2012-06-26 22:27:21

czy ten pakiet specjalny jest tez wymienialny na smsy?

Odpowiedz

24. LucasQ
0

2012-06-04 13:46:39

Idźta wszyscy do tego zaje****o P4 jak wam za mało.

Odpowiedz

23. ~ak47
0

2012-06-04 09:36:25

tjaa.. moja mamuśka nie przedłużyła z nimi umowy, bo oferta jest imo średnia. Przeszła do Heyah i cieszy się, że może dzwonić do mnie za darmo :)

Odpowiedz

22. ~markielo
0

2012-06-02 23:23:08

Dobrze by było by w wyższych taryfach od 90 zł wzwyż obniżyć ceny tel wszystkie sieci juz to zrobiły

Odpowiedz

21. ~
0

2012-06-02 21:01:35

@20 no tak jest. Jak chcialem przeniesc nr do orange i pytali mnie jaki abo mnie interesuje, to jak sie dowiadywali to zaczynala sie mantra pt. AŻ (az 300 minut, az 180zl oszczednosci, az az az)... az na koniec sie okazywalo ze sie nie da przeniesc bo strona nie dziala poprawnie. Az zrezygnowalem bo w tzw miedzyczasie oferta sie pogorszyla i przestala mnie interesowac.

Odpowiedz

20. neptun88
0

2012-06-02 11:05:12

@Kamil_K wydaje mi się, że trochę źle zinterpretowałeś niektóre posty. Tu nie chodzi o ubolewanie nad tym raczej, tylko zwrócenie uwagi na kruczki, i wydaje mi się że powinno się o takich rzeczach mówić. Bo wątpię żeby w salonach o tym informowali, pewnie jak to zwykle bywa sprzedawcy będą tylko zachwalać co to Orange nie daje

Odpowiedz

18. ~
0

2012-06-02 10:02:18

pewnie i tak nie do play - złodzieje!!!!

Odpowiedz

17. Kamil_K
0

2012-06-01 22:34:01

Strasznie mnie męczą te wszystkie lamenty: w darmowych kodach dają ZA MAŁO albo TYLKO W SIECI, teraz dają za przedłużenie 2x więcej minut, to płacz, że schodzą po abonamencie. ZA DARMO, nie jest to obowiązek operatora, tylko dobra wola, więc pozytywne jest, że dostajecie cokolwiek, to nie - siedzicie tu i płaczecie, że za mało za darmo.

Odpowiedz

16. ~W4Ready
0

2012-06-01 22:15:31

Pójdźmy o krok dalej i dawajmy pakiety do wykorzystania po przekroczeniu limitu kredytowego ;)

Odpowiedz

15. ~lukasz999
0

2012-06-01 21:40:03

Mam abonament z telefonem uowa na 24 m-ce, i chciałbym przejść na NO LIMIT za 39zl? Mozna jakoś? jeśli ktoś coś wie to proszę się wypowiedzieć

Odpowiedz

14. ~GS
0

2012-06-01 20:52:21

operatorzy (np. Orange) są "sprzedawcami" usługi a nie telefonu! Irytują mnie osoby które chciałyby Iphona albo SII za 1 przy ao 30 zł, albo najlepiej na kartę...To tak jakby mieć pretensję np. do Orlenu, że za regularne tankowanie przed dwa lata nie załatwią samochodu za pół ceny!

Odpowiedz

12. ~sert
1

2012-06-01 12:51:22

Marketingowo ładnie wygląda ale dla świadomego swoich potrzeb użytkownika nieprzydatne. Wykorzystuję 150-180 min +2 numery w O. Zmniejszenie abonamentu nic mi nie da bo w niższej taryfie nawet po podwojeniu nie będę miał wystarczającej liczby minut, a w obecnej ich nie wykorzystam. Wolałbym żeby O z realnych rzeczy dało MMsy w abo i internet a z mało realnych obniżyło abo. Ech ci magicy z marketingu...........

Odpowiedz

11. Kamil_K
0

2012-06-01 12:47:01

@8, w Plusie po jednym z kolejnych zepsuć oferty przechodzą już na 1 miesiąc ;).

Odpowiedz

10. ~Wlad
0

2012-06-01 12:35:35

Mam w Panterze 300 minut, nigdy nie przekroczyłem limitu. Minuty z poprzedniego m-ca przechodzą na następny (zazwyczaj od 20 do 90 min). Dodatkowe 300 zupełnie mi niepotrzebne. Kończy mi się umowa we wrześniu, wolałbym promocję w postaci tańszego o 50% fona.

Odpowiedz

9. ~
0

2012-06-01 12:30:47

@6. No właśnie myślałem i nic sensownego mi do łba nie przyszło. Poza tym że nie będą te dodatkowe środki przechodzić na kolejny miesiąc ale jeśli ich będzie dwa razy tyle to przechodzenie nie jest istotne.

Odpowiedz