DAJ CYNK

Orange ma już 231 salonów w formule Smart Store

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5388

Orange pomarańcze w naczyniu

Orange Polska otworzył dzisiaj w Warszawie nowy salon Smart Store. Pomarańczowy operator ma w sumie 231 takich punktów, które stanowią już prawie jedną trzecią wszystkich salonów.

Pierwszy salon Smart Store został otwarty przez Orange Polska ponad 5 lat temu. Od tego czasu te nowoczesne sklepy pojawiły się w całej Polsce, od dużych miast po niewielkie miasta powiatowe. Jak twierdzi pomarańczowy operator, klienci polubili te miejsca, ponieważ zapewniają im one komfortową obsługę, możliwość spokojnej rozmowy z konsultantem, a także możliwość wypróbowania smartfonów i innych sprzętów „na żywo”.

Zobacz: Flex Rodzina to nowy plan w ofercie Orange
Zobacz: Orange - dziel się Internetem z potrzebującymi

Wszystkie są prezentowane w formule „live demo”, dzięki czemu można sprawdzić przed zakupem, czy dany model na pewno nam będzie odpowiadał. Do tego można tam znaleźć duży wybór akcesoriów. Wchodzący do Smart Store sam wybiera miejsce, gdzie chce być obsłużony. Czy ma to być strefa domowa, firmowa, czy może strefa rozrywki - to sprzedawca idzie za klientem, a nie na odwrót.

Orange otwarcie Smart Store w Warszawie

Orange Polska ma już 231 salonów w formacie Smart Store, a kolejne są przygotowywane do otwarcia. Najnowszy został otwarty dzisiaj w warszawskich Złotych Tarasach. Do końca roku co trzeci salon Orange ma tak wyglądać.

Zobacz: Orange podsumowuje testy 5G w Warszawie
Zobacz: 5G w sieci Orange - testujemy prędkość, zasięg i użyteczność

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu