DAJ CYNK

Orange: 12 mln zł na światłowód w Jastrzębiu Zdroju

24.11.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4700

Ważne 1

3

Orange zainwestuje 12 mln zł w sieć światłowodową w Jastrzębiu Zdroju, dzięki czemu dostęp do niej zyska 19 tys. gospodarstw domowych.



Orange zainwestuje 12 mln zł w sieć światłowodową w Jastrzębiu Zdroju, dzięki czemu dostęp do niej zyska 19 tys. gospodarstw domowych.

O inwestycji, której koniec zaplanowany jest na 2019 rok, poinformował na Twitterze rzecznik prasowy Orange Polska Wojciech Jabczyński. Na koniec września pomarańczowy światłowód docierał do 2,2 mln gospodarstw domowych.


Zobacz: Wyniki Orange Polska po 3Q2017

Źródło tekstu: @RzecznikOrange, wł

Komentarze
Zaloguj się
29. ~
0

2017-11-27 22:11:18

27 - a prąd to niby w jaki sposób dostarczono do tych domów?

Odpowiedz

28. ~
0

2017-11-27 22:09:23

Pomarańczowy Niewypał inwestuje w mieście gdzie od dawna są inni operatorzy w tym światłowodowi a potem będą płakać że jest małe zainteresowanie usługami.

Odpowiedz

27. wlo
-1

2017-11-24 17:10:38

25 - na wsi, gdzie domy są oddzielone 10 hektarami pola ;-)

Odpowiedz

26. wlo
-1

2017-11-24 17:08:49

16 - no właśnie chciałbym, żebyś mi je wskazał! Bo widać jesteś dobrze poinformowany ;-)

Odpowiedz

25. ~pabloki
0

2017-11-24 16:27:46

znajoma kilka tygodni temu informowała mnie ze orange usuwa kable na osiedlu . teraz połozyli juz światłowód. uwaga ... na osiedlu na którym sa 3 kablówki i netia. jedna z kabłowek na jej osiedlu oferuje symetryk 1024Mbps-80zł. orange światłowód najwy zsza opcja 600/60 -70zł pomijam fakt że ludzie którzy odeszli już nie wrócą do orange. to sa ślepe inwestycje . orange powinno tam inwestować gdzie może klientów zdobyć.

Odpowiedz

24. iperyt
1

2017-11-24 16:27:00

@22 90 tysięcy mieszkańców to nie jest mieścina.Zwłaszcza że w Jastrzębiu jest dość duży wskaźnik zamożności społeczeństwa.

Odpowiedz

23. ~
1

2017-11-24 15:43:01

Ja za takie inwestycje dziękuje. W Nowym Sączu też podpisali podobne porozumienie o światłowodach. Inwestycje Orange objęły bloki i wieżowce gdzie od dawna były kablówki a ok. rok temu zaiwestowało UPC. O domach prywatnych może sobie kiedyś przypomną chyba że stwierdzą "brak możliwości technicznych". Najgorzej to chyba mają małe miasta z domami jednorodzinnymi, tam nikomu nie opłaca się inwestować w światłowód. Paradoksalnie na wsiach jest o wiele lepiej - światłowody wiszą na słupach energetycznych i firmy mają dofinansowanie ze środków unijnych.

Odpowiedz

22. ~Forek
-2

2017-11-24 15:11:41

Co mnie obchodzi taka mieścina? Inwestujcie w duzych miastach, gdzie kable z czasów tp już rdzewieją.

Odpowiedz

21. ~pabloki
1

2017-11-24 14:34:16

wlo tak ostatnio krytykuje urzędników ze chba stracil mandat radnego.byl w administracji niech staruje ponownie.cos zlyostatnio na administracje. może pani Ania go zechce na doradcę. żartuję, jego nikt nie zechce.

Odpowiedz

20. ~BK
1

2017-11-24 14:11:08

Omijać Orange szerokim łukiem jeżeli tylko macie alternatywę w postaci lokalnego dostawcy. Po latach wypompowywania pieniędzy z Polski nagle zorientowali się, że klienci odchodzą i próbują ratować sytuację.

Odpowiedz

19. iperyt
1

2017-11-24 13:16:04

@8 W Jastrzębiu akurat Netia kable przykładowo ma.Mnie nie interesują niuanse prawne, a cena i prędkość transferu.

Odpowiedz

18. ~SeT
1

2017-11-24 13:01:24

A w Warszawie kiedy będzie światłowód od Orange? Bo ja mam cały czas 10 Mb/s i więcej się nie da.

Odpowiedz

17. ~Marek.
0

2017-11-24 12:58:50

U mnie na wsi 5 km. od Jastrzębie-Zdrój po słupach elektrycznych Tauronu lecą kable światłowodowe dwóch firm, więc troszkę spóźniona ta inwestycja.

Odpowiedz

16. ~Www
0

2017-11-24 12:57:07

Do wlo: podpisują umowe z radnymi w każdym mieście gdzie wchodzą ze swiatlowodami. Czytales te umowy miasto a orange?

Odpowiedz