DAJ CYNK

Orange: 1000 minut na zawołanie również w Ekstra numerze

05.03.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5613

Ważne 0

0

Od 5. marca w usłudze Ekstra numer dostępny jest pakiet 1000 minut na zawołanie.

Od 5. marca w usłudze Ekstra numer dostępny jest pakiet 1000 minut na zawołanie.

Ekstra numer to usługa, która pozwala na uruchomienie dodatkowego, tymczasowego numeru telefonu na jednej karcie SIM. Szerzej o niej pisaliśmy w tej wiadomości.

1000 minut na zawołanie to usługa, która pozwala włączyć pakiet 1000 minut na połączenia wewnątrz sieci Orange. Jego koszt to 10 zł, a ważność minut to 14 dni.

Aby włączyć tą usługę w Ekstra numerze, należy wysłać SMS-a o treści MINUTY pod numer 909. Druga możliwość aktywacji usługi to skorzystanie z krótkiego kodu *101*25# i zatwierdzenie go przyciskiem połączenia.

Aby sprawdzić ilość pozostałych minut, należy wysłać SMS-a o treści ILE pod numer 909.

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
22. ~Tomek
0

2012-03-06 00:28:46

Dla mnie super sprawa. Mam glowny numer ''swoj'' a jak ktos dzwoni z ''ulicy'' w sprawach firmowych to wiem ze tak jest bo po numerze wyskakuje #2 np. 501333444#2. Orange sie wstrzelilo z tym w 10-tke. Dzieki i pozdrawiam.

Odpowiedz

21. ~
0

2012-03-06 00:25:58

No to najwyraźniej Orange dopięło wszystko na ostatni guzik w tym ExNr i jest cacy :-) Miłego użytkowania! Hejka.

Odpowiedz

20. ~Tomek
0

2012-03-06 00:22:09

Wiem, Obecnie mam za 100zl na Go. Korzystam juz z tego (extra numer) dosc dlugo na N8 i nie mialem problemu z kontaktami. Ale dzieki za ostrzezenie :) Nie mialem numerow na SIM to moze dlatego nic sie nie stało.

Odpowiedz

19. ~
0

2012-03-06 00:15:29

Tomek. Zanim uruchomisz ExNr, to skopiuj ważne kontakty z karty SIM (o ile takowe tam posiadasz). ExNr to nie cud natury, ale może dobrze trafisz. PS. Jeśli masz Go, wysoką stawką, to ostrożnie ładuj EN, byś nie doładował Go za np. 10zł ;-)

Odpowiedz

18. ~Tomek
0

2012-03-06 00:05:35

@17 Hmmm... Przerąbane. Ale tak dla mnie rewelacja. Mam Orange Go i tam nie ma takiej uslugi. Szkoda ze trzeba bedzie przalaczac zeby skorzystac no ale nie ma wiekszego problemu. Sam korzystam z oferty na karte w firmie bo bardzo duzo dzwonie i sie oplaca bardzej niz na abonament (pod warunkiem ze sie ma swoj tel.)

Odpowiedz

17. ~
0

2012-03-05 17:21:48

Extra Numer nie jest dla FREE. Extra Numer koszt 3zł /mies.

Odpowiedz

16. ~
0

2012-03-05 17:15:43

15). Informacja nie jest pewna, a pan potter28 może się mylić. Telepolis woli to sprawdzić i nie bój żaby, opisze tą ofertę Orange.

Odpowiedz

15. ~
0

2012-03-05 17:00:27

Zastanawiam się dlaczego telepolis nic nie pisze o tym: "Już 15 marca operator sieci Orange wprowadzi do oferty nowy starter w taryfie Orange ONE na €O 2012. Zawierał on będzie : Nielimitowane rozmowy w sieci , 170000 SMS, 130000 MMS lub 5 GB. Klient zdecyduje, który bonus chce otrzymać. Przyznany bonus jest ważny przez okres 30 dni Starter będzie kosztował 50 zł i klient. Przykładowo, jeżeli Abonent będzie chciał wykorzystać kwotę startera to przelicznik jest następujący: 10 min - 19 SMS lub 14 MMS lub 580 kb Zmiana taryfy wiąże się z utratą przyznanych bonusów Również 15 marca klienci Orange korzystający z nowego startera będą korzystać z tańszych połączeń wykonywanych poza granicę naszego kraju. Szczegóły podamy wkrótce." źródło: telix.pl Swoją drogą za 50zł mieć 5GB netu na 30dni to chyba nienajgorsza oferta na kartę??

Odpowiedz

14. ~aplikacja VIBER
0

2012-03-05 16:52:41

14 dni to jest celowe wyciągnie jak największej kasy od swoich dojnych klientów, ciągną ile się da i jak się da, no ale za też pomarańczowy prestiż trzeba słono płacić

Odpowiedz

13. ~mirekb
0

2012-03-05 16:22:45

szkoda ze nie przypomniano cennika extra numeru ;-)w orange zawsze sie cos dzieje

Odpowiedz

12. ~ogonet
0

2012-03-05 15:32:10

@8 Orange POP było taryfą Ekstra numeru podczas testów. Teraz to taryfa bez żadnych pakietów do dziś a szkoda. @4 Kody jakiś czas nie działały ale zgłaszałem i naprawili jeśli na twoim numerze nie działają zgłoś to do BOK

Odpowiedz

11. ~CDS
0

2012-03-05 15:27:30

14 dni haha. Ale szaleją.

Odpowiedz

10. ~ala
0

2012-03-05 15:24:50

fajnie że regulamin ekstra numeru, pozwala go przenieść na osobą kartę sim, a salony udają głupa że nie można... ciekawe co odp. na reklamacje.

Odpowiedz

9. slawekt
2

2012-03-05 15:22:33

@8 Tak było na początku, lecz Orange to przeszkadzało... Teraz dla tej usługi jest oddzielny cennik.

Odpowiedz

-2

2012-03-05 15:19:41

Żadna nowość, bo aktywując Ekstra Numer w Orange kodem *121*# domyślną taryfą tam jest ORANGE POP.

Odpowiedz